Piulita,ALLIS-CHALMERS 084971,ALLIS-CHALMERS 70038234,ALLIS-CHALMERS 70084971,BERCO CR2491,BERCO CR4896,BERCO IN1286,CASE D43242,CASE R24578,CATERPILLAR 1B4432,CATERPILLAR 6S3419,DEMAG 414717,DRESSER 214442,DRESSER 3041382R1,DRESSER 616192C1,DYNAPAC 952715130,FUCHS 5382255220,ITM D0306000N17,JOHN DEERE T74184,LIEBHERR 7000785,LIEBHERR 7014228,POCLAIN-CASE POCLAIN S0134543,SAMSUNG-H.I. 9112-11801,SCHAEFF 5382255220,VOGELE 4610302107,VOLVO 13913181,VPI V6S3419,WIRTGEN 1860,WIRTGEN 6961,ATLAS-TEREX,Excavator,1202,1° TYPE

Piulita - ATLAS-TEREX - Excavator - 1202 - 1° TYPE

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1202   Versiune: 1° TYPE
Informatii piesa:
Printeaza
CTHD0306017
Piulita
Weight: 0.03 Kg
Detalii:
Type
SQ
Strength class
12
A
1/2''
Pitch
20 UNF
E
15
S
19,05
H
25,5
L
M
R
  
Senila
Senila
CANTITATE (2)
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1122 1122D 1200 1202 1° TYPE
1202D 1301 1301ELC 1302 1° TYPE
1602 1° TYPE    
BOB - CAT
442ZTS X442 X445  
CASE
450 DOZER 30-1-39109450 DOZER 30-39110-50800450 LOADER 30-1-39109450 LOADER 30-39110-50800
450A DOZER 30-50801-67650450A LOADER 30-50801-67650450B DOZER 30-67651-76100450B LOADER 30-67651-76100
450B LGP DOZER 30-67561-76100450C DOZER 30-76101-UP450C LGP DOZER 455C LOADER
475 9007 ALLIANCE 9007B 9700CK
CATERPILLAR
307 2FL-1-UP307 2PM-1-UP307 2WM-1-UP307 9ZL-1-UP
307B AFB-1-UP931B LGP 26Y-524-UP931B LGP 30Y-398-UP931C 64J-136-UP
931C 6AJ-1-135931C 7HF-1-UP931C 9AG-1-50931C 9AJ-51-UP
931C LGP 2AK-1-79931C LGP 8AF-1-UP933 8FL-1-UP933 LGP 9EL-1-UP
933C 11A-1-2595933C 4MS-1-UP933C 5JS-1-UP935B 3DF-195-UP
935C 5DJ-1-222D2 3J-1-5000D2 3J-5001-8600D2 4U-1-6372
D2 4U-6373-7560D2 5U-1-13236D2 5U-13237-18894D3B 27Y-4422-UP
D3B 3YC-1-UPD3B LGP 24Y-2378-UPD3B LGP 5MC-285-UPD3C 3RF-1-UP
D3C 4HJ-1-UPD3C 4KS-1-UPD3C 4TS-1-UPD3C 5KG-1-UP
D3C LGP 1PJ-1-UPD3C LGP 5CJ-1-UPD3C LGP 5GS-1-UPD3C LGP 5ZG-1-UP
D3C LGP 6PF-1-UPD3C LGP 7XL-1-UPD3C SA 7JF-1-UPD3G LGP BYR-1-UP
D3G LGP CFC-1-UPD3G LGP CFF-1-UPD3G LGP JHM-1-UPD3G XL JHM-1-UP
D4B 2XF-604-UPD4C 7KG-1-UPD4C LGP 2CJ-1-125D4C LGP 2CJ-126-UP
D4C LGP 4LS-1-UPD4C LGP 7SL-1-UPD4C XL 1FW-1-UPD4C XL 6YL-1-UP
D4C XL 8CS-1-UPD4G XL HYD-350-UPE70 3BG-1-UPE70 3CG-1-UP
E70B 5TG-1-UPE70B 6AK-1-UPE70B 7Y7--1-UPA 
DRESSER
100C 100E FIRST TYPE 125B 125C
125E FIRST TYPE 150 B125 B85 LOADER
TD7 C 1000-3000TD7 E 3001-UPTD8B TD8C
TD8E FIRST TYPE TD9 6 ROLLER TD9 EXTENDED 91TD9 EXTENDED 92
TD9 LARGE IDL.EXT. 91TD9 LARGE IDL.EXT. 92TD9 STANDARD 91TD9 STANDARD 92
TD9B G MANUAL SHIFT 6502-UPTD9B GA AGRICULTURAL 6616-UPTD9B GC REVOLVING CR. 9231-16800TD9B GS SIDEBOOM 9239-16800
TD9B P POWER SHIFT 6525-UP   
HANOMAG
R40    
JOHN DEERE
450 DOZER 450 LOADER 450C DOZER 450C LOADER
450D 450E 450E-LGP 455D
455E 455G UP TO 766245550A 550B
555 555A 555B JD450 DOZER 1-85753
JD450 LOADER 1-85753JD450A DOZER JD450B DOZER JD450B LOADER
JD450C DOZER 1-216302JD450C LOADER UP TO 216302  
LIEBHERR
R900 R900LC 1° TYPE R901 R901B
R901BLC R911 1° TYPE R911LC 1° TYPE  
NEUSON
7002RD 70Z3RD 75Z3  
PEL JOB - ECOMAT
EB706 EC70   
SCHAEFF
HR15 HR25 1° TYPE HR26 2° TYPE HR26D
HR30 1° TYPE HR30 2° TYPE TC75  
VOGELE
SUPER 1600 SUPER 1800 SUPER 1800S SUPER 1900-2
VOLVO
EC70 EC70B   
WIRTGEN
W2000    
YANMAR
B7    
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ALLIS-CHALMERS084971
ALLIS-CHALMERS70038234
ALLIS-CHALMERS70084971
BERCOCR2491
BERCOCR4896
BERCOIN1286
CASED43242
CASER24578
CATERPILLAR1B4432
CATERPILLAR6S3419
DEMAG414717
DRESSER214442
DRESSER3041382R1
DRESSER616192C1
DYNAPAC952715130
FUCHS5382255220
ITMD0306000N17
JOHN DEERET74184
LIEBHERR7000785
LIEBHERR7014228
POCLAIN-CASE POCLAINS0134543
SAMSUNG-H.I.9112-11801
SCHAEFF5382255220
VOGELE4610302107
VOLVO13913181
VPIV6S3419
WIRTGEN1860
WIRTGEN6961
In martie 2015, la serbarea a 30 de ani de productie de buldoexcavatoare, Caterpillar a lansat noua gama de buldoexcavatoare F2 cu modelele 427F2, 428F2, 432F2, 434F2 şi 444F2. Cabinele acestor buldoexcavatoare ofera o vizibilitate mai buna operatorului in momentul in care acesta se afla la inaltime maxima. În p
mai multe detalii ...
DYNAPAC 952715130 ITM D0306000N17 ALLIS-CHALMERS 70038234 BERCO CR4896 FUCHS 5382255220 Piulita SCHAEFF 5382255220 DRESSER 214442 DRESSER 3041382R1 DEMAG 414717 VOGELE 4610302107 POCLAIN-CASE POCLAIN S0134543 CASE D43242 CASE R24578 ATLAS-TEREX BERCO CR2491 VPI V6S3419 DRESSER 616192C1 LIEBHERR 7014228 SAMSUNG-H.I. 9112-11801 CATERPILLAR 6S3419 VOLVO 13913181 ALLIS-CHALMERS 084971 JOHN DEERE T74184 CATERPILLAR 1B4432 ALLIS-CHALMERS 70084971 LIEBHERR 7000785 BERCO IN1286 1° TYPE Excavator 1202 WIRTGEN 1860 WIRTGEN 6961
  Grupul Liebherr o companie din Germania, care este unul dintre cei mai mari producători din Europa. Compania a fost înființată în anul 1949 de Hans Liebherr, cu sediul în Biberach an der Riss, Baden-Württemberg. Liebherr Group activează în numeroase domenii precum construcția
mai multe detalii ...
CASE D43242 CATERPILLAR 6S3419 ALLIS-CHALMERS 084971 ALLIS-CHALMERS 70038234 1202 LIEBHERR 7000785 FUCHS 5382255220 WIRTGEN 6961 SAMSUNG-H.I. 9112-11801 DYNAPAC 952715130 POCLAIN-CASE POCLAIN S0134543 DRESSER 214442 CATERPILLAR 1B4432 DRESSER 3041382R1 DRESSER 616192C1 BERCO IN1286 VOGELE 4610302107 LIEBHERR 7014228 JOHN DEERE T74184 1° TYPE Excavator VPI V6S3419 DEMAG 414717 BERCO CR2491 ITM D0306000N17 CASE R24578 ALLIS-CHALMERS 70084971 VOLVO 13913181 WIRTGEN 1860 ATLAS-TEREX BERCO CR4896 SCHAEFF 5382255220 Piulita
Furnizam la cele mai bune preturi bolturi si bucse pentru Caterpillar 301.5,301.6, 301.8, 301.6C, 301.8C, 302.5, 302.5C ,  Hitachi EX100-5, EX100-5E, EX100M-5, EX120-5, EX120-5E, EX120-5HG, EX120-5LG, EX120-5X, EX120-5Z,EX120SS-5, EX125WD-5, EX130H-5, EX130H-5E, EX130K-5, EX135UR,EX135UR-5, EX135US-5, EX135USR, ZX
mai multe detalii ...
DYNAPAC 952715130 1° TYPE ALLIS-CHALMERS 084971 BERCO CR2491 POCLAIN-CASE POCLAIN S0134543 WIRTGEN 6961 DEMAG 414717 Piulita VOLVO 13913181 ALLIS-CHALMERS 70084971 LIEBHERR 7014228 CATERPILLAR 1B4432 ITM D0306000N17 1202 BERCO IN1286 JOHN DEERE T74184 DRESSER 3041382R1 SAMSUNG-H.I. 9112-11801 VPI V6S3419 VOGELE 4610302107 SCHAEFF 5382255220 DRESSER 214442 ATLAS-TEREX WIRTGEN 1860 CASE D43242 BERCO CR4896 FUCHS 5382255220 ALLIS-CHALMERS 70038234 DRESSER 616192C1 CASE R24578 Excavator LIEBHERR 7000785 CATERPILLAR 6S3419

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro