Rola cu 1 flansa,ATLAS-TEREX 3619310,ATLAS-TEREX 465385,BANTAM-KOEHRING 3018.43234,BAUER 262612,BENATI 2101041,BENATI 2101081,BERCO LH351,BERCO LH351C,BERCO PC377,BERCO PC377A,BERCO PC377D,BROYT NK7361041,CASAGRANDE 95505001,CASAGRANDE 95505017,CASAGRANDE 95505025,CASE S227591,CASE S243774,CATERPILLAR 5W4144,CATERPILLAR 7K7085,CATERPILLAR 7T6395,CATERPILLAR 7Z4838,CATERPILLAR 8E7494,CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021,COSMOTER 817800035,DAEWOO 2270-6040,DAEWOO 2270-9403,DAEWOO 9270-6005,DAEWOO 9270-6013,DRESSER-FURUKAWA 1230112H91,DRESSER-FURUKAWA 3380337H91,DROTT 214642,DROTT S227591,E.W.K. 535011702,EDER 60.9414,EURODAEWOO 9270-6013,FAI 820220013,FIAT-HITACHI 45020336,FUCHS 3600161042,HANOMAG 2934983M91,HANOMAG 2997110M1,HANOMAG 3084573M91,HANOMAG 4907442M91,HARNISCHFEGER 13U22,HINOWA 15167700,HITACHI 9402810,HITACHI 9616354,HYMAC 4468028,HYMAC 4468039,HYMAC 446B8023,HYUNDAI 81E6-2002,HYUNDAI 81E6-2002BG,INGERSOLL RAND 56800121,INGERSOLL RAND 57695629,INGERSOLL RAND 70559786,ITM A1404000M00,ITM A21900A0S00,ITM AX1900A0Y00,JCB 208/32100,JCB 213/66800,JOHN DEERE AT38206,LARSEN & TOUBRO J20342312,LARSEN & TOUBRO L20242356,LIEBHERR 5004917,LIEBHERR 5009091,LIEBHERR 5009539,LIEBHERR 5209287,LIEBHERR 5209289,LIEBHERR 5601365,MAIT 2175017,O.M. (CRUSHER) 274040400001,PMI 960006,PMI 960302,POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338,POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335,POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322,POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331,PRIESTMAN 234756,REEDRILL 45834,REEDRILL V005642,RICHIER 308512523,RICHIER 308562530,RICHIER 308572503,RICHIER 484309164,RICHIER 484310411,ROCK-EXCAVATORS 00705,ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00,ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00,SCHAEFF 5382660369,SENNEBOGEN 017605,SENNEBOGEN 2425017605,TESMEC T00-2600-022,VOLVO 020005170005,VOLVO 14043991,VOLVO 43991,VPI VPC377V,WESERHUTTE E83467,ATLAS-TEREX,Excavator,1204LC

Rola cu 1 flansa - ATLAS-TEREX - Excavator - 1204LC

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1204LC
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA140400
Rola cu 1 flansa
Weight: 33.5 Kg
Detalii:
øA
190
øB
155
C
142
D
190
E
298,6
F
330
G
222
øH
60
øH1
øL
18
M
88,9
N
62
ØA1
C1
T
114,5
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1202 2° TYPE 1204LC 1302 2° TYPE 1302D 132R -1-19734
1302E 1302ELC 1304 1304HD
1304HDS 1304LC 1404HD 1404HDS
1404LC 1404LCS 1500 1602DLC
1602E 1602ELC 1602LC 1604
1604HD 1° TYPE 1604LC 2° TYPE 1604LCS 1622
1622D 1622DLC 1700 1702DLC
1702LC 1704 1° TYPE 1704LC 1° TYPE 1800
CASAGRANDE
C8    
CASE
1080 1080B   
CATERPILLAR
205 3HC -287-UP205B 5ZF -1-UP205LC 4DC -1-509205LC 4DC -510-UP
211 5CC -1-363211 5CC -364-UP211LC 4EC -270-UP213 9XB -1-UP
213B 1EJ -1-UP213BHD 1EJ -1-UP213LC 3ZC -1-UP215CLC 4HG-1-UP
215D 4HG -1-UP215D 9TF -1-UP215DLC 9TF -1-UP225 76U -1-1648
225LC 51U -1-2831225LC 76U -1-1648  
DAEWOO
DH170 SOLAR 170-3 SOLAR 170LC-V SOLAR 175LC-V
DEMAG
H15C    
DRESSER-FURUKAWA
625E 2° TYPE 630 2° TYPE 630E 630LGP 2° TYPE
635ELC 640 2° TYPE 640L 2° TYPE 725
FUCHS
114R 118R 713R 713RLC
714R 714RLC   
HANOMAG
450B 450D 2° TYPE 450DLC 1° TYPE 450DLC 2° TYPE
450E 450ELC R100  
HITACHI
UH035 UH035-7 UH03M UH041
UH04-1 UH042 UH04-2 UH043
UH04-3 UH045-5 UH045-7 UH04M-1
UH04M-2 UH04M-5 UH051 UH052M
UH053 UH061 UH062 UH063
HYUNDAI
R130LC R130LC 3 R140LC-7 R140LC-7A
R140LC-9 R140LCD-7 R140LCD-7A R140LCM-7
R140LCM-7A    
INGERSOLL RAND
DM25 DM30 1° TYPE DM35  
JCB
805B 805B TURBO 805BHD 1° TYPE 805BHD 2° TYPE
805BLC 806B 1° TYPE 806B 2° TYPE 806BHD
806BHD 1° TYPE 806BLC 806C 1° TYPE 807
807B 1° TYPE 807B 2° TYPE 807BLC 812LC SUPER
812NLC SUPER 814 SUPER 814ELC SUPER 814HD SUPER
814LC SUPER 817 818 818 SUPER
818LC    
JOHN DEERE
690B 690C 690D 1-52775690D LC 527776 AND UP
690D LC UP TO 527775690DLT 1-52775693B 693C
693D    
KATO
HD550G HD550GS HD550SE  
LIEBHERR
MR921 R310B R310LC 142-UPR312 101-UP
R900 LITRONIC R900LC 2° TYPE R901C R902 LITRONIC 101-422
R902 LITRONIC 423UPR902B R902LC 101-2600R902LC 2601-UP
R911 2° TYPE R911B R911BLC R911CLC
R911HD R911LC 2° TYPE R912 R912 103-3000
R912LC 101-3000R912LCEW LITRONIC R912LCS LITRONIC R912S LITRONIC
R921B 2001-UPR921BLC 2001-UPR921C R921LC
R922 101-3000R922 3001-UPR922LC 101-3000R922LC 3001-UP
R925 1° TYPE    
POCLAIN-CASE POCLAIN
101C 101CL 1088CK 1° TYPE 1088CL 2° TYPE
60CKB 60CL 60CS 70CKB
75 75C 75CE 75CKEB
75CL 788LC 81C 888CEB
888CK 1° TYPE 888CKB 90C 90CL
90CLB 90CL-B 90CM 988CK 1
TCB 1° TYPE TCB 2° TYPE 210-UP  
SAMSUNG-H.I.
MX132LC SE130LC 2 SE130LCM SE130LCS
SANDVICK
DI600    
SCHAEFF
ITC312B    
SENNEBOGEN
513R 515R S1020RT-LC S212RLC
S214RLC S216R S451RLC S467
S467LC S517R S517RLC S612R
S667RLC S705 S755R S755RLC
SH50 SR15SL SR20SL-LC SR20SL-LCB
SR20T    
SUMITOMO-LINKBELT
LS2500ALJ S40   
TAMROCK
TITON 600    
VOLVO
EC140B LC EC200 2101-2442EC200 2443-UPH5
H7 1° TYPE H7 2° TYPE H7B 1° TYPE H7B 2° TYPE
H7BLC 1° TYPE H7C 2° TYPE H9 1° TYPE H9 2° TYPE
H9B 1° TYPE H9B 2° TYPE H9BLC 1° TYPE  
WIRTGEN
W2100 W2100DC W2100VC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX3619310
ATLAS-TEREX465385
BANTAM-KOEHRING3018.43234
BAUER262612
BENATI2101041
BENATI2101081
BERCOLH351
BERCOLH351C
BERCOPC377
BERCOPC377A
BERCOPC377D
BROYTNK7361041
CASAGRANDE95505001
CASAGRANDE95505017
CASAGRANDE95505025
CASES227591
CASES243774
CATERPILLAR5W4144
CATERPILLAR7K7085
CATERPILLAR7T6395
CATERPILLAR7Z4838
CATERPILLAR8E7494
CNH-FIAT NEW HOLLAND152101021
COSMOTER817800035
DAEWOO2270-6040
DAEWOO2270-9403
DAEWOO9270-6005
DAEWOO9270-6013
DRESSER-FURUKAWA1230112H91
DRESSER-FURUKAWA3380337H91
DROTT214642
DROTTS227591
E.W.K.535011702
EDER60.9414
EURODAEWOO9270-6013
FAI820220013
FIAT-HITACHI45020336
FUCHS3600161042
HANOMAG2934983M91
HANOMAG2997110M1
HANOMAG3084573M91
HANOMAG4907442M91
HARNISCHFEGER13U22
HINOWA15167700
HITACHI9402810
HITACHI9616354
HYMAC4468028
HYMAC4468039
HYMAC446B8023
HYUNDAI81E6-2002
HYUNDAI81E6-2002BG
INGERSOLL RAND56800121
INGERSOLL RAND57695629
INGERSOLL RAND70559786
ITMA1404000M00
ITMA21900A0S00
ITMAX1900A0Y00
JCB208/32100
JCB213/66800
JOHN DEEREAT38206
LARSEN & TOUBROJ20342312
LARSEN & TOUBROL20242356
LIEBHERR5004917
LIEBHERR5009091
LIEBHERR5009539
LIEBHERR5209287
LIEBHERR5209289
LIEBHERR5601365
MAIT2175017
O.M. (CRUSHER)274040400001
PMI960006
PMI960302
POCLAIN-CASE POCLAINB1042338
POCLAIN-CASE POCLAINH0242335
POCLAIN-CASE POCLAINS0842322
POCLAIN-CASE POCLAINS1642331
PRIESTMAN234756
REEDRILL45834
REEDRILLV005642
RICHIER308512523
RICHIER308562530
RICHIER308572503
RICHIER484309164
RICHIER484310411
ROCK-EXCAVATORS00705
ROCK-EXCAVATORS1002.00705.00
ROCK-EXCAVATORS1002.01067.00
SCHAEFF5382660369
SENNEBOGEN017605
SENNEBOGEN2425017605
TESMECT00-2600-022
VOLVO020005170005
VOLVO14043991
VOLVO43991
VPIVPC377V
WESERHUTTEE83467
Pentru a transporta materiale pe santierele de terasament, in mine sau in saparea galeriilor, este necesar un utilaj de constructii de exceptie. Dumperele de la Volvo Construction Equipment au fost concepute pentru a opera in astfel de conditii dificile si pentru a oferi cel mai inalt nivel de productivitate.Directia a
mai multe detalii ...
O.M. (CRUSHER) 274040400001 MAIT 2175017 FUCHS 3600161042 CATERPILLAR 7Z4838 ITM A1404000M00 HYMAC 4468039 TESMEC T00-2600-022 DAEWOO 2270-6040 COSMOTER 817800035 VPI VPC377V 1204LC LIEBHERR 5009539 HYUNDAI 81E6-2002 ROCK-EXCAVATORS 00705 BERCO PC377 HANOMAG 4907442M91 LARSEN & TOUBRO L20242356 ATLAS-TEREX 3619310 RICHIER 308512523 LIEBHERR 5004917 REEDRILL V005642 RICHIER 484309164 HANOMAG 2997110M1 DROTT S227591 ATLAS-TEREX 465385 HYMAC 446B8023 BENATI 2101081 WESERHUTTE E83467 HINOWA 15167700 Rola cu 1 flansa EDER 60.9414 JOHN DEERE AT38206 FAI 820220013 PMI 960302 INGERSOLL RAND 56800121 REEDRILL 45834 CATERPILLAR 5W4144 DROTT 214642 SCHAEFF 5382660369 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 BROYT NK7361041 BAUER 262612 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 CATERPILLAR 8E7494 HANOMAG 3084573M91 BERCO PC377A CASAGRANDE 95505017 CASAGRANDE 95505025 BERCO PC377D JCB 213/66800 DAEWOO 2270-9403 CATERPILLAR 7T6395 DAEWOO 9270-6005 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 FIAT-HITACHI 45020336 CASAGRANDE 95505001 HARNISCHFEGER 13U22 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 DAEWOO 9270-6013 RICHIER 308562530 BERCO LH351 JCB 208/32100 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 SENNEBOGEN 2425017605 E.W.K. 535011702 BENATI 2101041 VOLVO 020005170005 ITM A21900A0S00 BERCO LH351C INGERSOLL RAND 70559786 HYMAC 4468028 ITM AX1900A0Y00 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 EURODAEWOO 9270-6013 CASE S227591 HITACHI 9402810 PRIESTMAN 234756 SENNEBOGEN 017605 LIEBHERR 5009091 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 HITACHI 9616354 RICHIER 308572503 LARSEN & TOUBRO J20342312 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 ATLAS-TEREX INGERSOLL RAND 57695629 LIEBHERR 5209289 VOLVO 14043991 RICHIER 484310411 HYUNDAI 81E6-2002BG LIEBHERR 5209287 CASE S243774 HANOMAG 2934983M91 PMI 960006 Excavator LIEBHERR 5601365 VOLVO 43991 CATERPILLAR 7K7085
 Modelele VM117D şi VM137D sunt acţionate de motoare JCB Ecomax Stage IIIB/Tier 4 Interim ce dezvoltă o putere de 125 CP. Îmbinând experienţa bogată în compactare adusă de gama JCB Vibromax cu cea a componentelor de cea mai bună calitate, prin JCB Power Systems, aceste două utilaje anunţ
mai multe detalii ...
INGERSOLL RAND 57695629 JOHN DEERE AT38206 BERCO LH351C CATERPILLAR 7T6395 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 ATLAS-TEREX 3619310 BERCO LH351 DROTT 214642 BERCO PC377 REEDRILL 45834 LARSEN & TOUBRO J20342312 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 ROCK-EXCAVATORS 00705 HYMAC 4468039 CASAGRANDE 95505017 ITM A1404000M00 LIEBHERR 5601365 INGERSOLL RAND 56800121 HYMAC 4468028 RICHIER 484309164 RICHIER 484310411 E.W.K. 535011702 CASAGRANDE 95505001 LARSEN & TOUBRO L20242356 INGERSOLL RAND 70559786 PMI 960006 PMI 960302 WESERHUTTE E83467 JCB 213/66800 EURODAEWOO 9270-6013 FAI 820220013 RICHIER 308512523 LIEBHERR 5009539 CASAGRANDE 95505025 HITACHI 9402810 SCHAEFF 5382660369 DAEWOO 2270-6040 FIAT-HITACHI 45020336 JCB 208/32100 CASE S243774 HYUNDAI 81E6-2002BG COSMOTER 817800035 BENATI 2101041 HINOWA 15167700 Excavator PRIESTMAN 234756 HARNISCHFEGER 13U22 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 O.M. (CRUSHER) 274040400001 SENNEBOGEN 017605 FUCHS 3600161042 LIEBHERR 5209289 DROTT S227591 1204LC ATLAS-TEREX 465385 HANOMAG 2934983M91 Rola cu 1 flansa TESMEC T00-2600-022 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 LIEBHERR 5009091 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 DAEWOO 2270-9403 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 VPI VPC377V HITACHI 9616354 BAUER 262612 ATLAS-TEREX HANOMAG 2997110M1 CATERPILLAR 7Z4838 RICHIER 308572503 DAEWOO 9270-6013 HANOMAG 4907442M91 CASE S227591 BENATI 2101081 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 RICHIER 308562530 HANOMAG 3084573M91 VOLVO 14043991 BROYT NK7361041 SENNEBOGEN 2425017605 EDER 60.9414 CATERPILLAR 8E7494 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 DAEWOO 9270-6005 ITM AX1900A0Y00 BERCO PC377A REEDRILL V005642 HYUNDAI 81E6-2002 CATERPILLAR 7K7085 LIEBHERR 5004917 MAIT 2175017 ITM A21900A0S00 LIEBHERR 5209287 VOLVO 43991 HYMAC 446B8023 BERCO PC377D POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 VOLVO 020005170005 CATERPILLAR 5W4144
Noul Komatsu D65-17 a sosit pe piata europeana in 2011. Este primul buldozer al marcii japoneze care raspunde exigentelor stricte ale normei Tier 4. Utilajul de constructii dispune de toate inovatiile marcii: o lama Sigmadozer, un sistem de orientare prin satelit, un sistem de transmisie de ultima generatie... Rezisten
mai multe detalii ...
SENNEBOGEN 2425017605 RICHIER 308562530 LIEBHERR 5009091 EURODAEWOO 9270-6013 INGERSOLL RAND 57695629 DROTT 214642 TESMEC T00-2600-022 LIEBHERR 5601365 BROYT NK7361041 BERCO PC377D DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 CATERPILLAR 7Z4838 HYMAC 4468028 SENNEBOGEN 017605 LARSEN & TOUBRO J20342312 ITM A21900A0S00 BERCO PC377A HYUNDAI 81E6-2002 CASE S243774 ITM AX1900A0Y00 HANOMAG 3084573M91 HYMAC 446B8023 CASAGRANDE 95505017 JOHN DEERE AT38206 MAIT 2175017 RICHIER 308572503 HINOWA 15167700 ATLAS-TEREX 3619310 BERCO LH351 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 HARNISCHFEGER 13U22 HITACHI 9402810 CATERPILLAR 7K7085 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 EDER 60.9414 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 BERCO LH351C BENATI 2101081 VOLVO 43991 ITM A1404000M00 FIAT-HITACHI 45020336 CASAGRANDE 95505001 HANOMAG 2934983M91 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 LIEBHERR 5009539 Rola cu 1 flansa 1204LC DAEWOO 9270-6005 DAEWOO 9270-6013 COSMOTER 817800035 CASAGRANDE 95505025 DROTT S227591 INGERSOLL RAND 56800121 BENATI 2101041 FUCHS 3600161042 ROCK-EXCAVATORS 00705 JCB 208/32100 RICHIER 484310411 O.M. (CRUSHER) 274040400001 VPI VPC377V RICHIER 308512523 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 RICHIER 484309164 PMI 960006 HYUNDAI 81E6-2002BG PRIESTMAN 234756 BERCO PC377 REEDRILL V005642 CATERPILLAR 5W4144 WESERHUTTE E83467 VOLVO 020005170005 LIEBHERR 5004917 PMI 960302 VOLVO 14043991 FAI 820220013 JCB 213/66800 E.W.K. 535011702 BAUER 262612 SCHAEFF 5382660369 REEDRILL 45834 HANOMAG 4907442M91 CASE S227591 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 Excavator ATLAS-TEREX POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 INGERSOLL RAND 70559786 CATERPILLAR 7T6395 LIEBHERR 5209289 DAEWOO 2270-9403 LARSEN & TOUBRO L20242356 ATLAS-TEREX 465385 LIEBHERR 5209287 HANOMAG 2997110M1 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 HITACHI 9616354 CATERPILLAR 8E7494 HYMAC 4468039 DAEWOO 2270-6040

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro