Rola cu 1 flansa,ATLAS-TEREX 3619310,ATLAS-TEREX 465385,BANTAM-KOEHRING 3018.43234,BAUER 262612,BENATI 2101041,BENATI 2101081,BERCO LH351,BERCO LH351C,BERCO PC377,BERCO PC377A,BERCO PC377D,BROYT NK7361041,CASAGRANDE 95505001,CASAGRANDE 95505017,CASAGRANDE 95505025,CASE S227591,CASE S243774,CATERPILLAR 5W4144,CATERPILLAR 7K7085,CATERPILLAR 7T6395,CATERPILLAR 7Z4838,CATERPILLAR 8E7494,CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021,COSMOTER 817800035,DAEWOO 2270-6040,DAEWOO 2270-9403,DAEWOO 9270-6005,DAEWOO 9270-6013,DRESSER-FURUKAWA 1230112H91,DRESSER-FURUKAWA 3380337H91,DROTT 214642,DROTT S227591,E.W.K. 535011702,EDER 60.9414,EURODAEWOO 9270-6013,FAI 820220013,FIAT-HITACHI 45020336,FUCHS 3600161042,HANOMAG 2934983M91,HANOMAG 2997110M1,HANOMAG 3084573M91,HANOMAG 4907442M91,HARNISCHFEGER 13U22,HINOWA 15167700,HITACHI 9402810,HITACHI 9616354,HYMAC 4468028,HYMAC 4468039,HYMAC 446B8023,HYUNDAI 81E6-2002,HYUNDAI 81E6-2002BG,INGERSOLL RAND 56800121,INGERSOLL RAND 57695629,INGERSOLL RAND 70559786,ITM A1404000M00,ITM A21900A0S00,ITM AX1900A0Y00,JCB 208/32100,JCB 213/66800,JOHN DEERE AT38206,LARSEN & TOUBRO J20342312,LARSEN & TOUBRO L20242356,LIEBHERR 5004917,LIEBHERR 5009091,LIEBHERR 5009539,LIEBHERR 5209287,LIEBHERR 5209289,LIEBHERR 5601365,MAIT 2175017,O.M. (CRUSHER) 274040400001,PMI 960006,PMI 960302,POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338,POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335,POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322,POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331,PRIESTMAN 234756,REEDRILL 45834,REEDRILL V005642,RICHIER 308512523,RICHIER 308562530,RICHIER 308572503,RICHIER 484309164,RICHIER 484310411,ROCK-EXCAVATORS 00705,ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00,ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00,SCHAEFF 5382660369,SENNEBOGEN 017605,SENNEBOGEN 2425017605,TESMEC T00-2600-022,VOLVO 020005170005,VOLVO 14043991,VOLVO 43991,VPI VPC377V,WESERHUTTE E83467,ATLAS-TEREX,Excavator,1302E

Rola cu 1 flansa - ATLAS-TEREX - Excavator - 1302E

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1302E
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA140400
Rola cu 1 flansa
Weight: 33.5 Kg
Detalii:
øA
190
øB
155
C
142
D
190
E
298,6
F
330
G
222
øH
60
øH1
øL
18
M
88,9
N
62
ØA1
C1
T
114,5
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1202 2° TYPE 1204LC 1302 2° TYPE 1302D 132R -1-19734
1302E 1302ELC 1304 1304HD
1304HDS 1304LC 1404HD 1404HDS
1404LC 1404LCS 1500 1602DLC
1602E 1602ELC 1602LC 1604
1604HD 1° TYPE 1604LC 2° TYPE 1604LCS 1622
1622D 1622DLC 1700 1702DLC
1702LC 1704 1° TYPE 1704LC 1° TYPE 1800
CASAGRANDE
C8    
CASE
1080 1080B   
CATERPILLAR
205 3HC -287-UP205B 5ZF -1-UP205LC 4DC -1-509205LC 4DC -510-UP
211 5CC -1-363211 5CC -364-UP211LC 4EC -270-UP213 9XB -1-UP
213B 1EJ -1-UP213BHD 1EJ -1-UP213LC 3ZC -1-UP215CLC 4HG-1-UP
215D 4HG -1-UP215D 9TF -1-UP215DLC 9TF -1-UP225 76U -1-1648
225LC 51U -1-2831225LC 76U -1-1648  
DAEWOO
DH170 SOLAR 170-3 SOLAR 170LC-V SOLAR 175LC-V
DEMAG
H15C    
DRESSER-FURUKAWA
625E 2° TYPE 630 2° TYPE 630E 630LGP 2° TYPE
635ELC 640 2° TYPE 640L 2° TYPE 725
FUCHS
114R 118R 713R 713RLC
714R 714RLC   
HANOMAG
450B 450D 2° TYPE 450DLC 1° TYPE 450DLC 2° TYPE
450E 450ELC R100  
HITACHI
UH035 UH035-7 UH03M UH041
UH04-1 UH042 UH04-2 UH043
UH04-3 UH045-5 UH045-7 UH04M-1
UH04M-2 UH04M-5 UH051 UH052M
UH053 UH061 UH062 UH063
HYUNDAI
R130LC R130LC 3 R140LC-7 R140LC-7A
R140LC-9 R140LCD-7 R140LCD-7A R140LCM-7
R140LCM-7A    
INGERSOLL RAND
DM25 DM30 1° TYPE DM35  
JCB
805B 805B TURBO 805BHD 1° TYPE 805BHD 2° TYPE
805BLC 806B 1° TYPE 806B 2° TYPE 806BHD
806BHD 1° TYPE 806BLC 806C 1° TYPE 807
807B 1° TYPE 807B 2° TYPE 807BLC 812LC SUPER
812NLC SUPER 814 SUPER 814ELC SUPER 814HD SUPER
814LC SUPER 817 818 818 SUPER
818LC    
JOHN DEERE
690B 690C 690D 1-52775690D LC 527776 AND UP
690D LC UP TO 527775690DLT 1-52775693B 693C
693D    
KATO
HD550G HD550GS HD550SE  
LIEBHERR
MR921 R310B R310LC 142-UPR312 101-UP
R900 LITRONIC R900LC 2° TYPE R901C R902 LITRONIC 101-422
R902 LITRONIC 423UPR902B R902LC 101-2600R902LC 2601-UP
R911 2° TYPE R911B R911BLC R911CLC
R911HD R911LC 2° TYPE R912 R912 103-3000
R912LC 101-3000R912LCEW LITRONIC R912LCS LITRONIC R912S LITRONIC
R921B 2001-UPR921BLC 2001-UPR921C R921LC
R922 101-3000R922 3001-UPR922LC 101-3000R922LC 3001-UP
R925 1° TYPE    
POCLAIN-CASE POCLAIN
101C 101CL 1088CK 1° TYPE 1088CL 2° TYPE
60CKB 60CL 60CS 70CKB
75 75C 75CE 75CKEB
75CL 788LC 81C 888CEB
888CK 1° TYPE 888CKB 90C 90CL
90CLB 90CL-B 90CM 988CK 1
TCB 1° TYPE TCB 2° TYPE 210-UP  
SAMSUNG-H.I.
MX132LC SE130LC 2 SE130LCM SE130LCS
SANDVICK
DI600    
SCHAEFF
ITC312B    
SENNEBOGEN
513R 515R S1020RT-LC S212RLC
S214RLC S216R S451RLC S467
S467LC S517R S517RLC S612R
S667RLC S705 S755R S755RLC
SH50 SR15SL SR20SL-LC SR20SL-LCB
SR20T    
SUMITOMO-LINKBELT
LS2500ALJ S40   
TAMROCK
TITON 600    
VOLVO
EC140B LC EC200 2101-2442EC200 2443-UPH5
H7 1° TYPE H7 2° TYPE H7B 1° TYPE H7B 2° TYPE
H7BLC 1° TYPE H7C 2° TYPE H9 1° TYPE H9 2° TYPE
H9B 1° TYPE H9B 2° TYPE H9BLC 1° TYPE  
WIRTGEN
W2100 W2100DC W2100VC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX3619310
ATLAS-TEREX465385
BANTAM-KOEHRING3018.43234
BAUER262612
BENATI2101041
BENATI2101081
BERCOLH351
BERCOLH351C
BERCOPC377
BERCOPC377A
BERCOPC377D
BROYTNK7361041
CASAGRANDE95505001
CASAGRANDE95505017
CASAGRANDE95505025
CASES227591
CASES243774
CATERPILLAR5W4144
CATERPILLAR7K7085
CATERPILLAR7T6395
CATERPILLAR7Z4838
CATERPILLAR8E7494
CNH-FIAT NEW HOLLAND152101021
COSMOTER817800035
DAEWOO2270-6040
DAEWOO2270-9403
DAEWOO9270-6005
DAEWOO9270-6013
DRESSER-FURUKAWA1230112H91
DRESSER-FURUKAWA3380337H91
DROTT214642
DROTTS227591
E.W.K.535011702
EDER60.9414
EURODAEWOO9270-6013
FAI820220013
FIAT-HITACHI45020336
FUCHS3600161042
HANOMAG2934983M91
HANOMAG2997110M1
HANOMAG3084573M91
HANOMAG4907442M91
HARNISCHFEGER13U22
HINOWA15167700
HITACHI9402810
HITACHI9616354
HYMAC4468028
HYMAC4468039
HYMAC446B8023
HYUNDAI81E6-2002
HYUNDAI81E6-2002BG
INGERSOLL RAND56800121
INGERSOLL RAND57695629
INGERSOLL RAND70559786
ITMA1404000M00
ITMA21900A0S00
ITMAX1900A0Y00
JCB208/32100
JCB213/66800
JOHN DEEREAT38206
LARSEN & TOUBROJ20342312
LARSEN & TOUBROL20242356
LIEBHERR5004917
LIEBHERR5009091
LIEBHERR5009539
LIEBHERR5209287
LIEBHERR5209289
LIEBHERR5601365
MAIT2175017
O.M. (CRUSHER)274040400001
PMI960006
PMI960302
POCLAIN-CASE POCLAINB1042338
POCLAIN-CASE POCLAINH0242335
POCLAIN-CASE POCLAINS0842322
POCLAIN-CASE POCLAINS1642331
PRIESTMAN234756
REEDRILL45834
REEDRILLV005642
RICHIER308512523
RICHIER308562530
RICHIER308572503
RICHIER484309164
RICHIER484310411
ROCK-EXCAVATORS00705
ROCK-EXCAVATORS1002.00705.00
ROCK-EXCAVATORS1002.01067.00
SCHAEFF5382660369
SENNEBOGEN017605
SENNEBOGEN2425017605
TESMECT00-2600-022
VOLVO020005170005
VOLVO14043991
VOLVO43991
VPIVPC377V
WESERHUTTEE83467
 Case a început producţia mini încărcătoarelor multifuncţionale în 1969 odată cu apariţia pe piaţă a modelului 1530 Uni-Loader şi a continuat să inoveze domeniul, prin introducerea unor elemente specifice precum Ride Control sau iluminarea laterală a câmpului de lucru. Anul trecu
mai multe detalii ...
Excavator HANOMAG 2997110M1 CATERPILLAR 7T6395 BAUER 262612 ITM A1404000M00 LIEBHERR 5009539 HYUNDAI 81E6-2002BG BERCO PC377D ATLAS-TEREX LARSEN & TOUBRO J20342312 Rola cu 1 flansa CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 REEDRILL V005642 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 FIAT-HITACHI 45020336 BENATI 2101081 VPI VPC377V INGERSOLL RAND 70559786 DAEWOO 9270-6005 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 DAEWOO 9270-6013 BERCO LH351 CASAGRANDE 95505017 FAI 820220013 VOLVO 020005170005 LIEBHERR 5601365 CATERPILLAR 7Z4838 LIEBHERR 5209287 VOLVO 43991 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 ITM A21900A0S00 BERCO LH351C ITM AX1900A0Y00 TESMEC T00-2600-022 EDER 60.9414 RICHIER 484310411 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 CATERPILLAR 8E7494 HANOMAG 4907442M91 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 HINOWA 15167700 CASAGRANDE 95505025 BROYT NK7361041 PMI 960006 BENATI 2101041 INGERSOLL RAND 57695629 HANOMAG 2934983M91 DROTT S227591 DAEWOO 2270-9403 RICHIER 484309164 CASAGRANDE 95505001 LIEBHERR 5004917 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 CASE S243774 LARSEN & TOUBRO L20242356 EURODAEWOO 9270-6013 PMI 960302 JCB 208/32100 RICHIER 308562530 RICHIER 308572503 BERCO PC377A BERCO PC377 CATERPILLAR 7K7085 HYMAC 4468028 CATERPILLAR 5W4144 DAEWOO 2270-6040 HYMAC 446B8023 COSMOTER 817800035 VOLVO 14043991 1302E DROTT 214642 INGERSOLL RAND 56800121 CASE S227591 LIEBHERR 5209289 HARNISCHFEGER 13U22 REEDRILL 45834 LIEBHERR 5009091 HYMAC 4468039 E.W.K. 535011702 HYUNDAI 81E6-2002 MAIT 2175017 PRIESTMAN 234756 ROCK-EXCAVATORS 00705 WESERHUTTE E83467 ATLAS-TEREX 465385 HITACHI 9402810 O.M. (CRUSHER) 274040400001 HITACHI 9616354 JCB 213/66800 JOHN DEERE AT38206 HANOMAG 3084573M91 FUCHS 3600161042 RICHIER 308512523 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 ATLAS-TEREX 3619310 SCHAEFF 5382660369 SENNEBOGEN 017605 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 SENNEBOGEN 2425017605 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338
Noul buldozer dispune de un motor de 634 kW (850 de cai), de lame ce se pot deplasa până la 43,6 mᵌ și constructorii indică o greutate de serviciu de ceva mai mult de 112 de tone. Noua motorizare permite modelului să răspundă exigențelor normelor americane Tier 4 al EPA. Emisiile de oxid de azot în
mai multe detalii ...
CASAGRANDE 95505025 BENATI 2101041 LARSEN & TOUBRO L20242356 Excavator MAIT 2175017 LARSEN & TOUBRO J20342312 SCHAEFF 5382660369 EURODAEWOO 9270-6013 HITACHI 9616354 1302E CATERPILLAR 7Z4838 LIEBHERR 5009091 INGERSOLL RAND 70559786 LIEBHERR 5209287 CATERPILLAR 8E7494 DAEWOO 9270-6005 VOLVO 14043991 DROTT S227591 SENNEBOGEN 2425017605 FIAT-HITACHI 45020336 JOHN DEERE AT38206 REEDRILL 45834 BENATI 2101081 CATERPILLAR 7T6395 BAUER 262612 HANOMAG 3084573M91 RICHIER 484310411 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 ATLAS-TEREX 465385 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 RICHIER 484309164 RICHIER 308572503 LIEBHERR 5209289 ITM A1404000M00 TESMEC T00-2600-022 LIEBHERR 5601365 DAEWOO 9270-6013 REEDRILL V005642 BERCO LH351 HITACHI 9402810 VPI VPC377V HYMAC 446B8023 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 HYUNDAI 81E6-2002 HYMAC 4468039 Rola cu 1 flansa O.M. (CRUSHER) 274040400001 CATERPILLAR 7K7085 HANOMAG 4907442M91 HANOMAG 2934983M91 SENNEBOGEN 017605 PRIESTMAN 234756 ITM A21900A0S00 JCB 208/32100 HYMAC 4468028 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 INGERSOLL RAND 57695629 ITM AX1900A0Y00 CASAGRANDE 95505001 BROYT NK7361041 HINOWA 15167700 DROTT 214642 COSMOTER 817800035 VOLVO 020005170005 BERCO LH351C CASAGRANDE 95505017 E.W.K. 535011702 HYUNDAI 81E6-2002BG DAEWOO 2270-6040 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 INGERSOLL RAND 56800121 ROCK-EXCAVATORS 00705 PMI 960302 CATERPILLAR 5W4144 WESERHUTTE E83467 HANOMAG 2997110M1 BERCO PC377D FUCHS 3600161042 BERCO PC377 BERCO PC377A HARNISCHFEGER 13U22 VOLVO 43991 PMI 960006 JCB 213/66800 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 DAEWOO 2270-9403 LIEBHERR 5004917 ATLAS-TEREX LIEBHERR 5009539 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 CASE S243774 EDER 60.9414 CASE S227591 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 FAI 820220013 RICHIER 308562530 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 ATLAS-TEREX 3619310 RICHIER 308512523
Constructorul american Case Construction Equipment a dezvăluit câteva dintre noile utilaje si accesorii ce vor fi prezentate publicului cu ocazia celei de-a 29-a editii a celei mai importante expozitii din domeniul constructiilor, care va avea loc în perioada 19 - 25 aprilie a.c. La Bauma vizitatorii stand
mai multe detalii ...
BROYT NK7361041 LIEBHERR 5209287 PRIESTMAN 234756 LIEBHERR 5601365 INGERSOLL RAND 56800121 VOLVO 43991 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 HARNISCHFEGER 13U22 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 HYMAC 4468039 SCHAEFF 5382660369 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 HINOWA 15167700 REEDRILL V005642 E.W.K. 535011702 VOLVO 020005170005 O.M. (CRUSHER) 274040400001 HYUNDAI 81E6-2002BG LIEBHERR 5009091 ITM AX1900A0Y00 RICHIER 484309164 Rola cu 1 flansa INGERSOLL RAND 57695629 HANOMAG 4907442M91 ATLAS-TEREX 465385 FUCHS 3600161042 EURODAEWOO 9270-6013 CATERPILLAR 8E7494 ITM A1404000M00 JOHN DEERE AT38206 CATERPILLAR 7Z4838 ITM A21900A0S00 JCB 208/32100 CASE S243774 CASAGRANDE 95505017 DAEWOO 2270-9403 1302E BAUER 262612 BENATI 2101041 SENNEBOGEN 2425017605 Excavator LIEBHERR 5009539 BENATI 2101081 DAEWOO 9270-6013 RICHIER 308512523 ATLAS-TEREX 3619310 JCB 213/66800 HANOMAG 3084573M91 CATERPILLAR 5W4144 CATERPILLAR 7K7085 HYMAC 4468028 COSMOTER 817800035 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 MAIT 2175017 CASAGRANDE 95505025 ATLAS-TEREX FIAT-HITACHI 45020336 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 RICHIER 308562530 DAEWOO 2270-6040 SENNEBOGEN 017605 BERCO PC377A HITACHI 9616354 DROTT 214642 PMI 960006 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 WESERHUTTE E83467 RICHIER 308572503 LARSEN & TOUBRO J20342312 HITACHI 9402810 EDER 60.9414 VOLVO 14043991 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 BERCO PC377 BERCO LH351C REEDRILL 45834 HYMAC 446B8023 BERCO PC377D PMI 960302 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 VPI VPC377V BERCO LH351 RICHIER 484310411 INGERSOLL RAND 70559786 CASE S227591 LIEBHERR 5004917 CASAGRANDE 95505001 CATERPILLAR 7T6395 DAEWOO 9270-6005 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 LARSEN & TOUBRO L20242356 LIEBHERR 5209289 HYUNDAI 81E6-2002 HANOMAG 2997110M1 ROCK-EXCAVATORS 00705 FAI 820220013 HANOMAG 2934983M91 TESMEC T00-2600-022 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 DROTT S227591

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro