Piulita,A.B.G. 21076294,ATLAS-TEREX 0362007,BENATI 2001015,BENATI 2001075,BERCO CR1250,BERCO CR1250B,C.M.W-(CHARLES-MACHINES) 107-364,CASE R25688,CATERPILLAR 1M1408,CATERPILLAR 5W9828,CNH-FIAT NEW HOLLAND 4982173,CNH-FIAT NEW HOLLAND 579383,CNH-FIAT NEW HOLLAND 71401387,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79004490,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79009851,DAEWOO 2121-6014,DAEWOO 9121-6005,DAEWOO 9121-7004,DAEWOO K1043367,DRESSER 260714R1,DRESSER 311347R2,DRESSER 616209C1,DRESSER-FURUKAWA 1254381H1,DRESSER-FURUKAWA 3150627R1,E.W.K. 501518401,EURODAEWOO 9121-6005D11,EXTEC VCR1250,GAMBETTI-BARRE M175903002,HANOMAG 2979125M,HYUNDAI 81E6-37030,HYUNDAI 81EL-25030,INGERSOLL RAND 56965270,INGERSOLL RAND 57700858,ITM D01060C0N17,JCB 200/61801,JCB JNA0086,JCB JNA0358,JOHN DEERE CQ09338,JOHN DEERE T43322,JOHN DEERE T45097,JOHN DEERE-CAMECO CB01419006,KOMATSU 00131437,KOMATSU 131437,LANDINI MASSEY FERGUSON 1430747M1,LANDINI MASSEY FERGUSON 2928706M1,LANDINI MASSEY FERGUSON 2961659M1,LANDINI MASSEY FERGUSON 2979125M1,LANDINI MASSEY FERGUSON 392826X1,LANDINI MASSEY FERGUSON N1926,LARSEN & TOUBRO V20134541,LIEBHERR 4111100,LIEBHERR 4122664,LIEBHERR 4129303,LIEBHERR 4174947,LIEBHERR 4253411,LIEBHERR 4982173,LIEBHERR 7001334,LIEBHERR 7001439,LIEBHERR 7402313,MAIT 2175047,MAIT 2904108,MECALAC 5230071,POCLAIN-CASE POCLAIN K0134536,POCLAIN-CASE POCLAIN P2434592V,POCLAIN-CASE POCLAIN PK134536,POCLAIN-CASE POCLAIN V2434592,POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI134536,REEDRILL V005767,SAMSUNG-H.I. 9112-01201,SENNEBOGEN 3528013331,SIMIT 45482379,TELCO-TATA 9TD01119/04,TELCO-TATA 9TD01583/3,TELCO-TATA TD01119/04,TELCO-TATA TD01583/3,VARIOUS 571009,VERMEER 1181230011,VOLVO 020005225990,VOLVO 044062,VOLVO 14044062,VOLVO 14526392,VOLVO 44062,VOLVO 9112-12001,VOLVO SA9112-12001,VPI V1M1408,WIRTGEN 43499,ATLAS-TEREX,Excavator,1304HD

Piulita - ATLAS-TEREX - Excavator - 1304HD

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1304HD
Informatii piesa:
Printeaza
CTHD0106C17
Piulita
Weight: 0.06 Kg
Detalii:
Type
SQ
Strength class
12
A
5/8''
Pitch
18 UNF
E
19
S
24
H
33
L
M
R
  
Senila
Senila
CANTITATE (2)
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1304HD 1304HDS 1404HD 1404HDS
1604HD 1° TYPE 1604LC 2° TYPE 1702D 2° TYPE 1702DHD
1702HD 1704HD 1° TYPE 1704LC 1° TYPE 1802ELC
1804 1804LC 1° TYPE 1902DLC 2002 1° TYPE
2002LC 1° TYPE    
CASAGRANDE
C25 C30 FIRST TYPE C30 SECOND TYPE C30 LONG SECOND TYPE
CASE
1080 1080B 1150B DOZER 1150B LOADER
1150C DOZER 1150C LOADER 1150D DOZER FIRST TYPE 1150D DOZER SECOND TYPE
1150D LGP DOZER FIRST TYPE 1150D LGP DOZER SECOND TYPE 1150E LGP 1150E LT
1150G LGP 1150G LT 1155D LOADER FIRST TYPE 1155D LOADER SECOND TYPE
1155E 1187 1187B 1280
7700 8000 850G LGP SECOND TYPE 850G LT SECOND TYPE
8800 9010 9010B 9013
980 980B CX130 DAC 71302 UPCX130 DAC71309 TO DAC71301
CX130B CX130B LC CX135SR  
CATERPILLAR
205 3HC -287-UP205B 5ZF -1-UP205LC 4DC -510-UP211 5CC -364-UP
211LC 4EC -270-UP213B 1EJ -1-UP213BHD 1EJ -1-UP215 57Y -2031-UP
215 95Z -1-UP215B 2XC -1-UP215B 4JC -1-UP215BSA 4FC -1-735
215CLC 4HG-1-UP215D 4HG -1-UP215D 9TF -1-UP215DLC 9TF -1-UP
215SA 14Z -1-UP225 61X -1-UP225 76U -1-1648225 76U -1649-UP
225B 2ZD -1-549225LC 51U -1-2831225LC 51U -2832-UP225LC 76U -1-1648
311 5PK -1-UP311 9LJ -1-UP311B 2LS -1-UP311B 2MS -1-UP
311B 8GR -1-UP311B 8HR -1-UP311C CKE-1-UP311C CLR-1-UP
311C PAD-1-UP312 6GK -1-UP312 6TL -1-UP312 7DK -1-UP
312B 2NS -1-UP312B 2PS -1-UP312B 3ES -1-UP312B 9HR -1-UP
312B 9NW -1-UP312BL 312C 312D DLP-1-UP
312D FBJ-1-UP312D HCW-1-UP312D KCD-1-UP312D LRK-1-UP
312D PHH-1-UP312D RHL-1-UP312D XJX-1-UP312D LCR 5PB-1-UP
312D LCR BYJ-1-UP312D LCR SSZ-1-UP312D LCR TXM-1-UP312D LCR XHR-1-UP
312D2 KLE-1-UP312D2 RXZ-1-UP312D2L 312DL JBC-1-UP
312DL KES-1-UP312DL LSW-1-UP312DL RKF-1-UP312DL SKA-1-UP
312DL TGY-1-UP312DL XGK-1-UP313B BAS -1-UP314C KJA-1-UP
314C PCA-1-UP314C SNY-1-UP314D CR PDP-1-UP314D CR WLN-1-UP
314E CR ECN-1-UP314E LCR DKD-1-UP314E LCR YCW-1-UP314E LCR ZJT-1-UP
561B 62A-1-UP561C 85H-1-UP561C 92J-1-390561C 92J-391-707
561D 54X-1-UP561H 6NL-1-382561H 6NL-383-UP939 9GL-1-UP
939C 6DS-1-UP941 16U-1-UP941B 80H-5966-6070941B 80H-6071-6305
941B 80H-6306-UP943 31Y-1-UP943 3Y-1-1593943 3Y-1594-UP
943 LGP 4Z-1-UP951B 15F-1-UP951B 32F-1-UP951B 69H-1-1868
951B 72J-1-UP951B 79H-1-UP951C 32F-1-UP951C 69H-1869-4799
951C 69H-4800-UP951C 86J-1992-4041951C 86J-4042-4519951C 86J-4520-UP
953 77Y-1395-UP953 78Y-1-UP953 LGP 20Z-1-423953 LGP 20Z-3520-UP
953 LGP 20Z-424-3519953 LGP 44Z-1-UP953C 2ZN-1-UP953C STANDARD BBX-1-UP
955C 12A-6135-UP955H 60A-1-7503955H 60A-7504-UP955H 72A-1-UP
955K 31J-1-UP955K 48H-1-UP955K 53H-1-UP955K 57J-1-UP
955K 61H-1-UP955K 64J-1-9257955L 85J-8025-10128D4D 59J-2081-UP
D4D 60J-4603-5182D4D 83J-3422-3658D4D 83J-3659-UPD4D LGP 65J-1885-UP
D4D LGP 66J-3507-UPD4D SA 44H-1268-UPD4D SA 84J-1724-1849D4D SA 84J-1850-UP
D4E 28X-1-UPD4E 29X-708-UPD4E 2CB-1-UPD4E 31C-1-UP
D4E 34C-1-UPD4E 50X-754-838D4E 50X-839-UPD4E 69X-1-UP
D4E 76W-1630-2475D4E 76W-2476-UPD4E 7PB-1-UPD4E LGP 52X-1163-1431
D4E LGP 52X-1432-UPD4E LGP 71X-1-UPD4E LGP 72X-1-UPD4E SA 70X-1-920
D4E SA 70X-921-UPD4H 2AC-552-5596D4H 2AC-5597-UPD4H 8PB-1-2080
D4H 8PB-2081-6090D4H 8PB-6091-UPD4H LGP 3AC-1-UPD4H LGP 9DB-1-UP
D4H LGP 9GJ-1-1115D4H LGP 9GJ-1116-UPD4H TSK 7PK-1-146D4H TSK 7PK-147-237
D4H TSK 7PK-238-UPD4H XL 8PJ-664-UPD5 50J-1-UPD5 51H-1-UP
D5 52H-1-UPD5 54J-1-UPD5 62J-1-654D5 81H-1-UP
D5 82H-1-UPD5 83H-1-455D5 84H-1-809D5 93J-1-577
D5 93J-578-1020D5 94J-1933-2685D5 94J-2686-UPD5 94J-677-1932
D5 95J-1-268D5 95J-269-472D5 95J-473-UPD5 96J-2100-6031
D5 96J-6032-UPD5 LGP 12R-1-121D5 LGP 12R-122-UPD5 LGP 6R-1-UP
D5 LGP 98A-1-UPD5 SA 98J-458-UPD5B 22X-1-UPD5B 23X-1-UP
D5B 24X-1-UPD5B 25X-1-UPD5B 26X-1-UPD5B 44X-1111-UP
D5B 47X-1-UPD5B 48X-1-UPD5B 5LD-1-UPD5B 8HD-1-UP
D5B 8MB-1-UPD5B LGP 49X-1-UPD5B SA 21Y-1-634D5B SA 21Y-635-UP
D5C 5HS-1-UPD5C 6CS-1-UPD5C 6PJ-1-UPD5C LGP 3MK-1-UP
D5C LGP 6ZL-1-UPD5E 9RG-1-UPD5G LGP FDW-1-UPD5G LGP RKG-1-UP
D5G XL FDH-1-UPD5G XL WGB-01-UPD5H 1YD-1-5521D5H 3MD-1-5597
D5H 7NC-596-5524D5H 8RC-1-1476D5H 8RC-1477-5889D5H LGP 1DD-1-5878
D5H LGP 2SD-1-5551D5H LGP 4KD-1-5588D5H LGP 9HC-1-5519D5H XL 8RJ-1-4216
D5K LGP D5K XL D5M LGP 3CR-1-UPD5M LGP 3DR-1-UP
D5M XL 4JS-1-UPD5M XL 5ES-1-UPD5M XL 6AS-1-UPD5M XL 6GN-1-UP
D5N LGP AKD-1-UPD5N LGP CKT-1-UPD5N XL AGG-1-UPD5N XL CFH-1-UP
D6 31A-1-UPD6 32A-1-UPD6 8U-10971-UPD6 9U-29219-UP
D6B 37A-1-494D6B 37A-495-UPD6B 44A-1-UPE110 3FG -1-UP
E110 3GG -1-UPE110B 5GK -1-UPE110B 8MF -1-UPE110B 9HF -1-UP
E120B 4XK -1-UPE120B 6JF -1-UPE120B 7NF -1-UPE140 1NF -1-UP
E140 1PF -1-UP   
CNH-FIAT NEW HOLLAND
100C 589488 UP100C UP TO 58948710B 1° TYPE 10B 2° TYPE
10C 1° TYPE 10C-LGP 1° TYPE 10C-TA 120C
1355C 160-55 39516 70C 541051-554056
70C 554057-55901670C 559017 UP70C UP TO 54105070CA
70CI 541051-55405670CI 554057 UP70CI UP TO 5410507C UP TO 591049
7C-2 591050 UP7D 7DP 8
80C 80CA 554063 UP80CA UP TO 5540628B
8B-LGP 8B-TA 9-01/02 591023 UP9-01/02 UP TO 591022
90C AD10 AD10B 1° TYPE AD10B 2° TYPE
AD10C AD7 554057 UPAD7 UP TO 554056AD7C
AD9 AT7 BD10 BD10B 1° TYPE
BD10B 2° TYPE BD10C BD7C BD9
D95B TIER 3 FA100 FA120 FD9
FL10 FL10B FL10C FL7
FL8 554063 UPFL8 UP TO 554062FL8C FL9
P7 ST8   
DAEWOO
DH04 2 DH110 DH120 DH130
DH170 SOLAR 130-3 SOLAR 130-5 SOLAR 130LC-V
SOLAR 140-LC-V SOLAR 140-V SOLAR 170-3 SOLAR 170LC-V
SOLAR 175LC-V    
DEMAG
H21 H21C H21LC H23
H23C 1° TYPE H23LC   
DOOSAN
DX140LC DX140LC-3 DX140LCR DX140LCR-3
DRESSER
250 4001-8000250B 8301-10000TD12 TD12 LGP
TD20B P 4001-6434TD20B P 6435-UPTD20B PS 6110-6434TD20B PS 6435-UP
DRESSER-FURUKAWA
3964BHD 3966 3984 3984B
630HD 635EHD 640B 640C
640E 1° TYPE 645E 1° TYPE 645ELC  
FIAT-HITACHI
EX135 FE18 FE18LC FE18M-LC
FH120 FH130 3 FH150 FH150-2
FH150-3 FH150LC FH150LC 2 FH150LC 3
FH150LCT 3 FH150T-3   
FIAT-KOBELCO/NEW HOLLAND
E135 EVOLUTION 1UPE135SR 1UPE145 E145B
FK135    
HANOMAG
201 201LC 450D 2° TYPE 450DLC 2° TYPE
450E 450ELC 550C HC260
R100    
HITACHI
EX100-1 EX100-2 EX100-3 EX100M-2
EX100M-3 EX120 EX120-1 EX120-5
EX130H-5 EX135 EX135U EX135VR
EX150 EX150LC UH035 UH035-7
UH03M UH041 UH04-1 UH042
UH04-2 UH043 UH04-3 UH045-5
UH045-7 UH04M-1 UH04M-2 UH04M-5
UH051 UH052M UH053 UH061
UH062 UH063 ZAXIS110 ZAXIS120
ZAXIS135 ZX110 ZX120 ZX130H
ZX130K ZX130LCN ZX135US  
HYUNDAI
R110-7 R110-7A R110D-7 R110D-7A
R130LC 3 R130LCM-3 00631 AND UPR140LC-7 R140LC-7 HIGH WALKER
R140LC-7A R140LC-9 R140LCD-7 R140LCD-7A
R140LCM-7 R140LCM-7A R145CR-9 R160LC 3
R160LC-7 R160LC-7A R160LC-9 R160LCD-7
R160LCD-9 R160LD-9 R180LC R180LC-3 553 UP
R180LC-3 UP TO 552R180LC-7 R180LC-7A R180LC-9
R200 4160 UPR200 UP TO 4159R200LC R200NLC-3 00025 AND UP
R200NLC-3 UP TO 00024R210LC   
INGERSOLL RAND
DM25 DM30 1° TYPE DM35  
JCB
7C 806L 807BHD
A.B.G.21076294
ATLAS-TEREX0362007
BENATI2001015
BENATI2001075
BERCOCR1250
BERCOCR1250B
C.M.W-(CHARLES-MACHINES)107-364
CASER25688
CATERPILLAR1M1408
CATERPILLAR5W9828
CNH-FIAT NEW HOLLAND4982173
CNH-FIAT NEW HOLLAND579383
CNH-FIAT NEW HOLLAND71401387
CNH-FIAT NEW HOLLAND79004490
CNH-FIAT NEW HOLLAND79009851
DAEWOO2121-6014
DAEWOO9121-6005
DAEWOO9121-7004
DAEWOOK1043367
DRESSER260714R1
DRESSER311347R2
DRESSER616209C1
DRESSER-FURUKAWA1254381H1
DRESSER-FURUKAWA3150627R1
E.W.K.501518401
EURODAEWOO9121-6005D11
EXTECVCR1250
GAMBETTI-BARREM175903002
HANOMAG2979125M
HYUNDAI81E6-37030
HYUNDAI81EL-25030
INGERSOLL RAND56965270
INGERSOLL RAND57700858
ITMD01060C0N17
JCB200/61801
JCBJNA0086
JCBJNA0358
JOHN DEERECQ09338
JOHN DEERET43322
JOHN DEERET45097
JOHN DEERE-CAMECOCB01419006
KOMATSU00131437
KOMATSU131437
LANDINI MASSEY FERGUSON1430747M1
LANDINI MASSEY FERGUSON2928706M1
LANDINI MASSEY FERGUSON2961659M1
LANDINI MASSEY FERGUSON2979125M1
LANDINI MASSEY FERGUSON392826X1
LANDINI MASSEY FERGUSONN1926
LARSEN & TOUBROV20134541
LIEBHERR4111100
LIEBHERR4122664
LIEBHERR4129303
LIEBHERR4174947
LIEBHERR4253411
LIEBHERR4982173
LIEBHERR7001334
LIEBHERR7001439
LIEBHERR7402313
MAIT2175047
MAIT2904108
MECALAC5230071
POCLAIN-CASE POCLAINK0134536
POCLAIN-CASE POCLAINP2434592V
POCLAIN-CASE POCLAINPK134536
POCLAIN-CASE POCLAINV2434592
POCLAIN-CASE POCLAINZKI134536
REEDRILLV005767
SAMSUNG-H.I.9112-01201
SENNEBOGEN3528013331
SIMIT45482379
TELCO-TATA9TD01119/04
TELCO-TATA9TD01583/3
TELCO-TATATD01119/04
TELCO-TATATD01583/3
VARIOUS571009
VERMEER1181230011
VOLVO020005225990
VOLVO044062
VOLVO14044062
VOLVO14526392
VOLVO44062
VOLVO9112-12001
VOLVOSA9112-12001
VPIV1M1408
WIRTGEN43499
Cu sistem de aspiraþie naturalã sau cu propulsie turbo, cu sau fãrã sisteme de rãcire cu aer, echipat cu recirculare externã a gazelor rãcite si un sistem de presiune înaltã common rail de 1.800 bari, modelul ultra-compact, recent dezvoltat, TCD 2,9 L4 acoper
mai multe detalii ...
SIMIT 45482379 ATLAS-TEREX 0362007 MAIT 2904108 JCB 200/61801 LIEBHERR 7001439 JOHN DEERE-CAMECO CB01419006 LANDINI MASSEY FERGUSON 1430747M1 JCB JNA0358 LANDINI MASSEY FERGUSON N1926 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI134536 BERCO CR1250B LIEBHERR 4253411 REEDRILL V005767 VOLVO 44062 LARSEN & TOUBRO V20134541 EURODAEWOO 9121-6005D11 POCLAIN-CASE POCLAIN P2434592V VARIOUS 571009 DRESSER 260714R1 JOHN DEERE T43322 LIEBHERR 4122664 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79009851 VERMEER 1181230011 HYUNDAI 81E6-37030 CATERPILLAR 1M1408 DRESSER-FURUKAWA 3150627R1 CNH-FIAT NEW HOLLAND 579383 LIEBHERR 4111100 VOLVO 14044062 POCLAIN-CASE POCLAIN K0134536 LIEBHERR 7001334 VOLVO 14526392 WIRTGEN 43499 ITM D01060C0N17 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79004490 A.B.G. 21076294 BENATI 2001075 ATLAS-TEREX POCLAIN-CASE POCLAIN V2434592 VOLVO 9112-12001 C.M.W-(CHARLES-MACHINES) 107-364 VOLVO 044062 E.W.K. 501518401 SENNEBOGEN 3528013331 LANDINI MASSEY FERGUSON 2961659M1 EXTEC VCR1250 TELCO-TATA TD01119/04 INGERSOLL RAND 56965270 TELCO-TATA 9TD01583/3 CASE R25688 VPI V1M1408 INGERSOLL RAND 57700858 LIEBHERR 4982173 GAMBETTI-BARRE M175903002 JOHN DEERE CQ09338 LANDINI MASSEY FERGUSON 392826X1 DAEWOO 2121-6014 BENATI 2001015 DRESSER-FURUKAWA 1254381H1 BERCO CR1250 1304HD KOMATSU 00131437 CATERPILLAR 5W9828 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4982173 VOLVO SA9112-12001 MECALAC 5230071 LIEBHERR 7402313 CNH-FIAT NEW HOLLAND 71401387 DAEWOO K1043367 HYUNDAI 81EL-25030 TELCO-TATA TD01583/3 LANDINI MASSEY FERGUSON 2979125M1 LIEBHERR 4129303 Piulita KOMATSU 131437 DRESSER 616209C1 LANDINI MASSEY FERGUSON 2928706M1 MAIT 2175047 TELCO-TATA 9TD01119/04 HANOMAG 2979125M SAMSUNG-H.I. 9112-01201 DAEWOO 9121-7004 Excavator JCB JNA0086 DRESSER 311347R2 LIEBHERR 4174947 JOHN DEERE T45097 DAEWOO 9121-6005 VOLVO 020005225990 POCLAIN-CASE POCLAIN PK134536
La început de an, cu ocazia evenimentului PreBauma Media Dialogue, JCB a anuntat lansarea noului excavator 8085 ZTS, mai puternic, cu un consum de combustibil redus si un grad de control ridicat. Comparativ în dimensiuni cu modelul 8080 ZTS pe care îl înlocuieste, JCB 8085 ZTS oferă un randam
mai multe detalii ...
LIEBHERR 4253411 CNH-FIAT NEW HOLLAND 71401387 ATLAS-TEREX JCB JNA0358 LANDINI MASSEY FERGUSON 2961659M1 LIEBHERR 7001334 VERMEER 1181230011 EXTEC VCR1250 KOMATSU 00131437 INGERSOLL RAND 57700858 1304HD TELCO-TATA TD01583/3 LANDINI MASSEY FERGUSON 2979125M1 LANDINI MASSEY FERGUSON N1926 DRESSER 616209C1 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI134536 POCLAIN-CASE POCLAIN PK134536 LIEBHERR 7001439 SENNEBOGEN 3528013331 C.M.W-(CHARLES-MACHINES) 107-364 HYUNDAI 81EL-25030 INGERSOLL RAND 56965270 LIEBHERR 4122664 VOLVO 44062 POCLAIN-CASE POCLAIN P2434592V JCB JNA0086 DRESSER 311347R2 ATLAS-TEREX 0362007 CATERPILLAR 5W9828 E.W.K. 501518401 BERCO CR1250 TELCO-TATA TD01119/04 WIRTGEN 43499 BERCO CR1250B VPI V1M1408 DAEWOO 9121-7004 DRESSER 260714R1 SAMSUNG-H.I. 9112-01201 DRESSER-FURUKAWA 1254381H1 JCB 200/61801 LIEBHERR 4129303 EURODAEWOO 9121-6005D11 HYUNDAI 81E6-37030 VOLVO 14044062 Excavator LANDINI MASSEY FERGUSON 392826X1 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4982173 TELCO-TATA 9TD01583/3 JOHN DEERE CQ09338 TELCO-TATA 9TD01119/04 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79004490 HANOMAG 2979125M A.B.G. 21076294 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79009851 VARIOUS 571009 GAMBETTI-BARRE M175903002 POCLAIN-CASE POCLAIN V2434592 LIEBHERR 4982173 LIEBHERR 4174947 VOLVO 020005225990 DRESSER-FURUKAWA 3150627R1 MAIT 2904108 BENATI 2001015 LIEBHERR 7402313 JOHN DEERE T45097 DAEWOO K1043367 MAIT 2175047 LANDINI MASSEY FERGUSON 2928706M1 JOHN DEERE T43322 REEDRILL V005767 CNH-FIAT NEW HOLLAND 579383 Piulita VOLVO SA9112-12001 POCLAIN-CASE POCLAIN K0134536 CATERPILLAR 1M1408 LANDINI MASSEY FERGUSON 1430747M1 BENATI 2001075 DAEWOO 9121-6005 MECALAC 5230071 DAEWOO 2121-6014 VOLVO 044062 VOLVO 14526392 JOHN DEERE-CAMECO CB01419006 KOMATSU 131437 SIMIT 45482379 CASE R25688 LARSEN & TOUBRO V20134541 ITM D01060C0N17 LIEBHERR 4111100 VOLVO 9112-12001
Bobcat a lansat prototipul noului excavator de 8 tone, E85. Acesta urmează să înlocuiască modelul actual, E80 şi este echipat cu un motor diesel Yanmar care dezvoltă o putere de 44,3 kW la 2.100 rpm.  Pentru a îndeplini cele mai stricte norme de poluare, Stage IIIB, Bobcat utilizează EGR (recirc
mai multe detalii ...
HYUNDAI 81E6-37030 CNH-FIAT NEW HOLLAND 71401387 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79009851 VERMEER 1181230011 LIEBHERR 4129303 MAIT 2904108 VPI V1M1408 CNH-FIAT NEW HOLLAND 579383 VOLVO 044062 LANDINI MASSEY FERGUSON 2928706M1 EURODAEWOO 9121-6005D11 SAMSUNG-H.I. 9112-01201 LIEBHERR 4982173 DRESSER 311347R2 REEDRILL V005767 DAEWOO 9121-6005 POCLAIN-CASE POCLAIN P2434592V KOMATSU 131437 VOLVO 14044062 SENNEBOGEN 3528013331 LANDINI MASSEY FERGUSON 2979125M1 POCLAIN-CASE POCLAIN K0134536 CASE R25688 POCLAIN-CASE POCLAIN V2434592 LANDINI MASSEY FERGUSON 392826X1 JOHN DEERE CQ09338 HYUNDAI 81EL-25030 VOLVO 44062 DAEWOO 2121-6014 A.B.G. 21076294 HANOMAG 2979125M WIRTGEN 43499 1304HD LIEBHERR 7001439 BERCO CR1250B TELCO-TATA TD01583/3 LIEBHERR 4174947 JOHN DEERE T43322 TELCO-TATA 9TD01119/04 JCB JNA0086 ATLAS-TEREX 0362007 E.W.K. 501518401 C.M.W-(CHARLES-MACHINES) 107-364 JCB JNA0358 LANDINI MASSEY FERGUSON N1926 INGERSOLL RAND 56965270 INGERSOLL RAND 57700858 VOLVO SA9112-12001 BERCO CR1250 Piulita ATLAS-TEREX TELCO-TATA TD01119/04 ITM D01060C0N17 LIEBHERR 7402313 Excavator DRESSER 260714R1 VOLVO 14526392 POCLAIN-CASE POCLAIN PK134536 LIEBHERR 4122664 DAEWOO K1043367 JOHN DEERE-CAMECO CB01419006 LANDINI MASSEY FERGUSON 2961659M1 BENATI 2001015 DAEWOO 9121-7004 MAIT 2175047 SIMIT 45482379 BENATI 2001075 DRESSER-FURUKAWA 3150627R1 MECALAC 5230071 EXTEC VCR1250 LIEBHERR 4111100 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79004490 VARIOUS 571009 JCB 200/61801 CATERPILLAR 5W9828 JOHN DEERE T45097 LANDINI MASSEY FERGUSON 1430747M1 LIEBHERR 4253411 DRESSER 616209C1 TELCO-TATA 9TD01583/3 GAMBETTI-BARRE M175903002 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI134536 VOLVO 9112-12001 DRESSER-FURUKAWA 1254381H1 VOLVO 020005225990 LIEBHERR 7001334 KOMATSU 00131437 CATERPILLAR 1M1408 LARSEN & TOUBRO V20134541 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4982173

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro