Rola cu 1 flansa,ATLAS-TEREX 3619310,ATLAS-TEREX 465385,BANTAM-KOEHRING 3018.43234,BAUER 262612,BENATI 2101041,BENATI 2101081,BERCO LH351,BERCO LH351C,BERCO PC377,BERCO PC377A,BERCO PC377D,BROYT NK7361041,CASAGRANDE 95505001,CASAGRANDE 95505017,CASAGRANDE 95505025,CASE S227591,CASE S243774,CATERPILLAR 5W4144,CATERPILLAR 7K7085,CATERPILLAR 7T6395,CATERPILLAR 7Z4838,CATERPILLAR 8E7494,CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021,COSMOTER 817800035,DAEWOO 2270-6040,DAEWOO 2270-9403,DAEWOO 9270-6005,DAEWOO 9270-6013,DRESSER-FURUKAWA 1230112H91,DRESSER-FURUKAWA 3380337H91,DROTT 214642,DROTT S227591,E.W.K. 535011702,EDER 60.9414,EURODAEWOO 9270-6013,FAI 820220013,FIAT-HITACHI 45020336,FUCHS 3600161042,HANOMAG 2934983M91,HANOMAG 2997110M1,HANOMAG 3084573M91,HANOMAG 4907442M91,HARNISCHFEGER 13U22,HINOWA 15167700,HITACHI 9402810,HITACHI 9616354,HYMAC 4468028,HYMAC 4468039,HYMAC 446B8023,HYUNDAI 81E6-2002,HYUNDAI 81E6-2002BG,INGERSOLL RAND 56800121,INGERSOLL RAND 57695629,INGERSOLL RAND 70559786,ITM A1404000M00,ITM A21900A0S00,ITM AX1900A0Y00,JCB 208/32100,JCB 213/66800,JOHN DEERE AT38206,LARSEN & TOUBRO J20342312,LARSEN & TOUBRO L20242356,LIEBHERR 5004917,LIEBHERR 5009091,LIEBHERR 5009539,LIEBHERR 5209287,LIEBHERR 5209289,LIEBHERR 5601365,MAIT 2175017,O.M. (CRUSHER) 274040400001,PMI 960006,PMI 960302,POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338,POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335,POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322,POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331,PRIESTMAN 234756,REEDRILL 45834,REEDRILL V005642,RICHIER 308512523,RICHIER 308562530,RICHIER 308572503,RICHIER 484309164,RICHIER 484310411,ROCK-EXCAVATORS 00705,ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00,ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00,SCHAEFF 5382660369,SENNEBOGEN 017605,SENNEBOGEN 2425017605,TESMEC T00-2600-022,VOLVO 020005170005,VOLVO 14043991,VOLVO 43991,VPI VPC377V,WESERHUTTE E83467,ATLAS-TEREX,Excavator,1304HDS

Rola cu 1 flansa - ATLAS-TEREX - Excavator - 1304HDS

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1304HDS
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA140400
Rola cu 1 flansa
Weight: 33.5 Kg
Detalii:
øA
190
øB
155
C
142
D
190
E
298,6
F
330
G
222
øH
60
øH1
øL
18
M
88,9
N
62
ØA1
C1
T
114,5
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1202 2° TYPE 1204LC 1302 2° TYPE 1302D 132R -1-19734
1302E 1302ELC 1304 1304HD
1304HDS 1304LC 1404HD 1404HDS
1404LC 1404LCS 1500 1602DLC
1602E 1602ELC 1602LC 1604
1604HD 1° TYPE 1604LC 2° TYPE 1604LCS 1622
1622D 1622DLC 1700 1702DLC
1702LC 1704 1° TYPE 1704LC 1° TYPE 1800
CASAGRANDE
C8    
CASE
1080 1080B   
CATERPILLAR
205 3HC -287-UP205B 5ZF -1-UP205LC 4DC -1-509205LC 4DC -510-UP
211 5CC -1-363211 5CC -364-UP211LC 4EC -270-UP213 9XB -1-UP
213B 1EJ -1-UP213BHD 1EJ -1-UP213LC 3ZC -1-UP215CLC 4HG-1-UP
215D 4HG -1-UP215D 9TF -1-UP215DLC 9TF -1-UP225 76U -1-1648
225LC 51U -1-2831225LC 76U -1-1648  
DAEWOO
DH170 SOLAR 170-3 SOLAR 170LC-V SOLAR 175LC-V
DEMAG
H15C    
DRESSER-FURUKAWA
625E 2° TYPE 630 2° TYPE 630E 630LGP 2° TYPE
635ELC 640 2° TYPE 640L 2° TYPE 725
FUCHS
114R 118R 713R 713RLC
714R 714RLC   
HANOMAG
450B 450D 2° TYPE 450DLC 1° TYPE 450DLC 2° TYPE
450E 450ELC R100  
HITACHI
UH035 UH035-7 UH03M UH041
UH04-1 UH042 UH04-2 UH043
UH04-3 UH045-5 UH045-7 UH04M-1
UH04M-2 UH04M-5 UH051 UH052M
UH053 UH061 UH062 UH063
HYUNDAI
R130LC R130LC 3 R140LC-7 R140LC-7A
R140LC-9 R140LCD-7 R140LCD-7A R140LCM-7
R140LCM-7A    
INGERSOLL RAND
DM25 DM30 1° TYPE DM35  
JCB
805B 805B TURBO 805BHD 1° TYPE 805BHD 2° TYPE
805BLC 806B 1° TYPE 806B 2° TYPE 806BHD
806BHD 1° TYPE 806BLC 806C 1° TYPE 807
807B 1° TYPE 807B 2° TYPE 807BLC 812LC SUPER
812NLC SUPER 814 SUPER 814ELC SUPER 814HD SUPER
814LC SUPER 817 818 818 SUPER
818LC    
JOHN DEERE
690B 690C 690D 1-52775690D LC 527776 AND UP
690D LC UP TO 527775690DLT 1-52775693B 693C
693D    
KATO
HD550G HD550GS HD550SE  
LIEBHERR
MR921 R310B R310LC 142-UPR312 101-UP
R900 LITRONIC R900LC 2° TYPE R901C R902 LITRONIC 101-422
R902 LITRONIC 423UPR902B R902LC 101-2600R902LC 2601-UP
R911 2° TYPE R911B R911BLC R911CLC
R911HD R911LC 2° TYPE R912 R912 103-3000
R912LC 101-3000R912LCEW LITRONIC R912LCS LITRONIC R912S LITRONIC
R921B 2001-UPR921BLC 2001-UPR921C R921LC
R922 101-3000R922 3001-UPR922LC 101-3000R922LC 3001-UP
R925 1° TYPE    
POCLAIN-CASE POCLAIN
101C 101CL 1088CK 1° TYPE 1088CL 2° TYPE
60CKB 60CL 60CS 70CKB
75 75C 75CE 75CKEB
75CL 788LC 81C 888CEB
888CK 1° TYPE 888CKB 90C 90CL
90CLB 90CL-B 90CM 988CK 1
TCB 1° TYPE TCB 2° TYPE 210-UP  
SAMSUNG-H.I.
MX132LC SE130LC 2 SE130LCM SE130LCS
SANDVICK
DI600    
SCHAEFF
ITC312B    
SENNEBOGEN
513R 515R S1020RT-LC S212RLC
S214RLC S216R S451RLC S467
S467LC S517R S517RLC S612R
S667RLC S705 S755R S755RLC
SH50 SR15SL SR20SL-LC SR20SL-LCB
SR20T    
SUMITOMO-LINKBELT
LS2500ALJ S40   
TAMROCK
TITON 600    
VOLVO
EC140B LC EC200 2101-2442EC200 2443-UPH5
H7 1° TYPE H7 2° TYPE H7B 1° TYPE H7B 2° TYPE
H7BLC 1° TYPE H7C 2° TYPE H9 1° TYPE H9 2° TYPE
H9B 1° TYPE H9B 2° TYPE H9BLC 1° TYPE  
WIRTGEN
W2100 W2100DC W2100VC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX3619310
ATLAS-TEREX465385
BANTAM-KOEHRING3018.43234
BAUER262612
BENATI2101041
BENATI2101081
BERCOLH351
BERCOLH351C
BERCOPC377
BERCOPC377A
BERCOPC377D
BROYTNK7361041
CASAGRANDE95505001
CASAGRANDE95505017
CASAGRANDE95505025
CASES227591
CASES243774
CATERPILLAR5W4144
CATERPILLAR7K7085
CATERPILLAR7T6395
CATERPILLAR7Z4838
CATERPILLAR8E7494
CNH-FIAT NEW HOLLAND152101021
COSMOTER817800035
DAEWOO2270-6040
DAEWOO2270-9403
DAEWOO9270-6005
DAEWOO9270-6013
DRESSER-FURUKAWA1230112H91
DRESSER-FURUKAWA3380337H91
DROTT214642
DROTTS227591
E.W.K.535011702
EDER60.9414
EURODAEWOO9270-6013
FAI820220013
FIAT-HITACHI45020336
FUCHS3600161042
HANOMAG2934983M91
HANOMAG2997110M1
HANOMAG3084573M91
HANOMAG4907442M91
HARNISCHFEGER13U22
HINOWA15167700
HITACHI9402810
HITACHI9616354
HYMAC4468028
HYMAC4468039
HYMAC446B8023
HYUNDAI81E6-2002
HYUNDAI81E6-2002BG
INGERSOLL RAND56800121
INGERSOLL RAND57695629
INGERSOLL RAND70559786
ITMA1404000M00
ITMA21900A0S00
ITMAX1900A0Y00
JCB208/32100
JCB213/66800
JOHN DEEREAT38206
LARSEN & TOUBROJ20342312
LARSEN & TOUBROL20242356
LIEBHERR5004917
LIEBHERR5009091
LIEBHERR5009539
LIEBHERR5209287
LIEBHERR5209289
LIEBHERR5601365
MAIT2175017
O.M. (CRUSHER)274040400001
PMI960006
PMI960302
POCLAIN-CASE POCLAINB1042338
POCLAIN-CASE POCLAINH0242335
POCLAIN-CASE POCLAINS0842322
POCLAIN-CASE POCLAINS1642331
PRIESTMAN234756
REEDRILL45834
REEDRILLV005642
RICHIER308512523
RICHIER308562530
RICHIER308572503
RICHIER484309164
RICHIER484310411
ROCK-EXCAVATORS00705
ROCK-EXCAVATORS1002.00705.00
ROCK-EXCAVATORS1002.01067.00
SCHAEFF5382660369
SENNEBOGEN017605
SENNEBOGEN2425017605
TESMECT00-2600-022
VOLVO020005170005
VOLVO14043991
VOLVO43991
VPIVPC377V
WESERHUTTEE83467
Capacitatea de incarcare a cupei necesare pentru o lucrare depinde in principal de numarul de ore lucrate, densitatea materialului, cat de plina poate fi incarcata pentru un anumit tip de material, "numit factorul de incarcare" si ciclul de incarcare. Ciclul de incarcare face referire la intervalul de timp in
mai multe detalii ...
SENNEBOGEN 2425017605 INGERSOLL RAND 57695629 RICHIER 484310411 CASAGRANDE 95505025 VPI VPC377V CASAGRANDE 95505001 Rola cu 1 flansa BERCO PC377A JCB 213/66800 ATLAS-TEREX 465385 ATLAS-TEREX LARSEN & TOUBRO J20342312 BROYT NK7361041 DAEWOO 9270-6005 REEDRILL 45834 DAEWOO 9270-6013 HYMAC 4468028 EDER 60.9414 INGERSOLL RAND 70559786 BERCO LH351 HYMAC 4468039 CATERPILLAR 7T6395 Excavator POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 VOLVO 43991 SENNEBOGEN 017605 FUCHS 3600161042 HYUNDAI 81E6-2002BG CASE S227591 DROTT S227591 CASAGRANDE 95505017 PMI 960006 ITM A1404000M00 ITM A21900A0S00 RICHIER 308562530 ATLAS-TEREX 3619310 HANOMAG 3084573M91 O.M. (CRUSHER) 274040400001 LIEBHERR 5601365 JCB 208/32100 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 VOLVO 14043991 JOHN DEERE AT38206 COSMOTER 817800035 EURODAEWOO 9270-6013 RICHIER 308572503 VOLVO 020005170005 HITACHI 9402810 ROCK-EXCAVATORS 00705 ITM AX1900A0Y00 DROTT 214642 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 FAI 820220013 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 HYUNDAI 81E6-2002 CATERPILLAR 7Z4838 FIAT-HITACHI 45020336 DAEWOO 2270-6040 CATERPILLAR 8E7494 LIEBHERR 5009539 BAUER 262612 PMI 960302 BENATI 2101041 HANOMAG 2934983M91 HYMAC 446B8023 CATERPILLAR 5W4144 MAIT 2175017 HINOWA 15167700 TESMEC T00-2600-022 LARSEN & TOUBRO L20242356 PRIESTMAN 234756 INGERSOLL RAND 56800121 REEDRILL V005642 BERCO PC377D HITACHI 9616354 LIEBHERR 5004917 BERCO LH351C 1304HDS RICHIER 484309164 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 LIEBHERR 5209287 BENATI 2101081 HARNISCHFEGER 13U22 DAEWOO 2270-9403 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 HANOMAG 2997110M1 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 E.W.K. 535011702 RICHIER 308512523 CATERPILLAR 7K7085 HANOMAG 4907442M91 LIEBHERR 5209289 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 WESERHUTTE E83467 BERCO PC377 LIEBHERR 5009091 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 CASE S243774 SCHAEFF 5382660369
CommaTECH srl va ofera piese de schimb pentru toata gama de motoare Hanomag, printre altele pentru utilajele de constructii: Hanomag_22, Hanomag_35, Hanomag 44, Hanomag 50, Hanomag 55, Hanomag 60, Hanomag 66, Hanomag 70, Hanomag 77, Hanomag d500, Hanomag d540, 
mai multe detalii ...
RICHIER 308512523 ITM A1404000M00 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 FUCHS 3600161042 LIEBHERR 5009091 HANOMAG 2997110M1 LIEBHERR 5009539 EDER 60.9414 ROCK-EXCAVATORS 00705 ITM AX1900A0Y00 BENATI 2101041 BERCO PC377A SCHAEFF 5382660369 DROTT 214642 LARSEN & TOUBRO J20342312 Excavator DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 BERCO PC377 FAI 820220013 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 CATERPILLAR 5W4144 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 LARSEN & TOUBRO L20242356 PRIESTMAN 234756 HITACHI 9402810 DAEWOO 2270-9403 ATLAS-TEREX 465385 REEDRILL V005642 CASAGRANDE 95505017 RICHIER 484310411 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 PMI 960302 HANOMAG 4907442M91 JCB 208/32100 CASE S227591 RICHIER 484309164 COSMOTER 817800035 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 SENNEBOGEN 017605 ATLAS-TEREX 3619310 CASAGRANDE 95505025 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 O.M. (CRUSHER) 274040400001 CASE S243774 HYMAC 446B8023 FIAT-HITACHI 45020336 INGERSOLL RAND 56800121 DROTT S227591 WESERHUTTE E83467 CATERPILLAR 7K7085 Rola cu 1 flansa POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 ATLAS-TEREX LIEBHERR 5209289 DAEWOO 9270-6005 LIEBHERR 5601365 VPI VPC377V DAEWOO 2270-6040 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 SENNEBOGEN 2425017605 HYUNDAI 81E6-2002 JOHN DEERE AT38206 TESMEC T00-2600-022 BENATI 2101081 HANOMAG 2934983M91 BERCO LH351C HANOMAG 3084573M91 VOLVO 14043991 CATERPILLAR 7T6395 MAIT 2175017 VOLVO 020005170005 CASAGRANDE 95505001 JCB 213/66800 HYMAC 4468039 1304HDS HYMAC 4468028 HARNISCHFEGER 13U22 CATERPILLAR 8E7494 HYUNDAI 81E6-2002BG DAEWOO 9270-6013 REEDRILL 45834 CATERPILLAR 7Z4838 EURODAEWOO 9270-6013 PMI 960006 RICHIER 308572503 BAUER 262612 HINOWA 15167700 INGERSOLL RAND 57695629 ITM A21900A0S00 BERCO PC377D BERCO LH351 LIEBHERR 5209287 E.W.K. 535011702 VOLVO 43991 HITACHI 9616354 BROYT NK7361041 RICHIER 308562530 LIEBHERR 5004917 INGERSOLL RAND 70559786
Hitachi Construction Machinery (Europe) si-a extins gama traditionala de excavatoare Zaxis. Modelul ZX145W-3 cu raza scurta foloseste cele mai recente motoare si sisteme hidraulice si este ideal pentru operarea în locuri înguste, zone urbane sau rezidentiale. Inginerii Hitachi au dezvoltat noul excavator
mai multe detalii ...
ATLAS-TEREX 465385 ITM AX1900A0Y00 LIEBHERR 5009091 ROCK-EXCAVATORS 00705 SENNEBOGEN 2425017605 HYUNDAI 81E6-2002BG INGERSOLL RAND 57695629 LARSEN & TOUBRO L20242356 DAEWOO 2270-6040 TESMEC T00-2600-022 MAIT 2175017 RICHIER 484310411 HINOWA 15167700 HYMAC 4468039 BERCO PC377A BENATI 2101041 BAUER 262612 ITM A1404000M00 PRIESTMAN 234756 HANOMAG 3084573M91 Excavator CASE S227591 DROTT 214642 PMI 960006 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 LIEBHERR 5601365 PMI 960302 CATERPILLAR 8E7494 REEDRILL 45834 INGERSOLL RAND 70559786 HARNISCHFEGER 13U22 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 CASAGRANDE 95505001 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 WESERHUTTE E83467 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 LARSEN & TOUBRO J20342312 DROTT S227591 RICHIER 308572503 HYMAC 4468028 CATERPILLAR 7T6395 FIAT-HITACHI 45020336 LIEBHERR 5209287 DAEWOO 9270-6005 JCB 213/66800 RICHIER 484309164 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 HITACHI 9402810 VOLVO 020005170005 HITACHI 9616354 BERCO LH351C SCHAEFF 5382660369 CASAGRANDE 95505017 CASAGRANDE 95505025 ATLAS-TEREX 3619310 E.W.K. 535011702 BERCO PC377D EURODAEWOO 9270-6013 DAEWOO 9270-6013 VPI VPC377V HYUNDAI 81E6-2002 CASE S243774 REEDRILL V005642 DAEWOO 2270-9403 HANOMAG 2934983M91 BENATI 2101081 EDER 60.9414 Rola cu 1 flansa COSMOTER 817800035 HANOMAG 4907442M91 LIEBHERR 5209289 VOLVO 43991 CATERPILLAR 7K7085 CATERPILLAR 7Z4838 HANOMAG 2997110M1 RICHIER 308562530 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 BROYT NK7361041 JOHN DEERE AT38206 LIEBHERR 5009539 INGERSOLL RAND 56800121 ATLAS-TEREX POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 JCB 208/32100 1304HDS FUCHS 3600161042 BERCO PC377 HYMAC 446B8023 O.M. (CRUSHER) 274040400001 CATERPILLAR 5W4144 VOLVO 14043991 FAI 820220013 LIEBHERR 5004917 RICHIER 308512523 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 ITM A21900A0S00 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 SENNEBOGEN 017605 BERCO LH351

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro