Surub papuc,ATLAS-TEREX 3641192,BERCO HT245,CATERPILLAR 8U2703,CNH-FIAT NEW HOLLAND 71401386,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79031606,DAEWOO 2120-6014,DAEWOO 9120-6005,DAEWOO 9120-7008,DAEWOO K1043366,E.W.K. 501518501,EURODAEWOO 9120-6006D12,HITACHI 4345328,HYUNDAI 81E6-37020,ITM D04900S0N15,JCB JNA0085,JCB JNA0357,LIEBHERR 7365793,POCLAIN-CASE POCLAIN G3533059,POCLAIN-CASE POCLAIN P3533059G,POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI3533059,SAMSUNG-H.I. 1082-02690,SANY 5230070,SENNEBOGEN 3511021670,VOLVO 020005231690,VOLVO 1082-02690,VOLVO 14214968,VOLVO 142149681,VOLVO 14523637,VOLVO 214968,VOLVO SA1082-02690,VPI V3Y4297,ATLAS-TEREX,Excavator,1304HDS

Surub papuc - ATLAS-TEREX - Excavator - 1304HDS

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1304HDS
Informatii piesa:
Printeaza
CTHD0490S15
Surub papuc
Weight: 0.13 Kg
Detalii:
Type
STD
Hardened head
Strength class
12,9
A
5/8''
Pitch
18 UNF
B
16
C
51
D
24
E
15
CH
24
G
23
 
Senila
Senila
CANTITATE (2)
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1304HD 1304HDS 1404HD 1404HDS
1604HD 1° TYPE 1604LC 2° TYPE 1704LC 1° TYPE  
CASE
1080 1080B 9010 9010B
9013 CX130 DAC 71302 UPCX130 DAC71309 TO DAC71301CX130B
CX130B LC CX135SR   
CATERPILLAR
205 3HC -287-UP205B 5ZF -1-UP205LC 4DC -510-UP211 5CC -364-UP
211LC 4EC -270-UP213B 1EJ -1-UP213BHD 1EJ -1-UP215 57Y -2031-UP
215 95Z -1-UP215B 2XC -1-UP215CLC 4HG-1-UP215D 4HG -1-UP
215D 9TF -1-UP225 76U -1-1648225LC 51U -1-2831225LC 76U -1-1648
311 5PK -1-UP311 9LJ -1-UP311B 2LS -1-UP311B 2MS -1-UP
311B 8GR -1-UP311B 8HR -1-UP311C CKE-1-UP311C CLR-1-UP
311C PAD-1-UP312 6GK -1-UP312 6TL -1-UP312 7DK -1-UP
312B 2NS -1-UP312B 2PS -1-UP312B 3ES -1-UP312B 9HR -1-UP
312B 9NW -1-UP312BL 312C 312D DLP-1-UP
312D FBJ-1-UP312D HCW-1-UP312D KCD-1-UP312D LRK-1-UP
312D PHH-1-UP312D RHL-1-UP312D XJX-1-UP312D LCR 5PB-1-UP
312D LCR BYJ-1-UP312D LCR SSZ-1-UP312D LCR TXM-1-UP312D LCR XHR-1-UP
312D2 KLE-1-UP312D2 RXZ-1-UP312D2L 312DL JBC-1-UP
312DL KES-1-UP312DL LSW-1-UP312DL RKF-1-UP312DL SKA-1-UP
312DL TGY-1-UP312DL XGK-1-UP313B BAS -1-UP314C KJA-1-UP
314C PCA-1-UP314C SNY-1-UP314D CR PDP-1-UP314D CR WLN-1-UP
314E CR ECN-1-UP314E LCR DKD-1-UP314E LCR YCW-1-UP314E LCR ZJT-1-UP
E110 3FG -1-UPE110 3GG -1-UPE110B 5GK -1-UPE110B 8MF -1-UP
E110B 9HF -1-UPE120B 4XK -1-UPE120B 6JF -1-UPE120B 7NF -1-UP
E140 1NF -1-UPE140 1PF -1-UP  
DAEWOO
DH04 2 DH110 DH120 DH130
DH170 SOLAR 130-3 SOLAR 130-5 SOLAR 130LC-V
SOLAR 140-LC-V SOLAR 140-V SOLAR 170-3 SOLAR 170LC-V
SOLAR 175LC-V    
DOOSAN
DX140LC DX140LC-3 DX140LCR DX140LCR-3
FIAT-HITACHI
EX135    
FIAT-KOBELCO/NEW HOLLAND
E135 EVOLUTION 1UPE135SR 1UPE145 E145B
FK135    
HANOMAG
450D 2° TYPE 450DLC 2° TYPE 450E 450ELC
HITACHI
EX100-1 EX100-2 EX100-3 EX120
EX120-1 EX120-5 EX130H-5 EX135
EX135U EX135VR UH035 UH035-7
UH03M UH041 UH04-1 UH042
UH04-2 UH043 UH04-3 UH045-5
UH045-7 UH04M-1 UH04M-2 UH051
UH053 UH061 UH062 UH063
ZAXIS110 ZAXIS120 ZAXIS135 ZX110
ZX120 ZX130H ZX130K ZX130LCN
ZX135US    
HYUNDAI
R110-7 R110-7A R110D-7 R110D-7A
R130LC 3 R140LC-7 R140LC-7A R140LC-9
R140LCD-7 R140LCD-7A R140LCM-7 R140LCM-7A
R145CR-9    
INGERSOLL RAND
DM25 DM30 1° TYPE DM35  
JCB
814ELC SUPER 814HD SUPER 814LC SUPER 817
818 818 SUPER 818LC JS110 697002-697055
JS110 AUTO 68000-68999JS115 AUTO 68000-68999JS130 JS130LC
JS140 JS145   
JOHN DEERE
110 120 120C 490
490D 690B 690C 690D 1-52775
690DLT 1-52775693B 693C 693D
KATO
HD400 VII HD400GL HD400GS HD400MC VII
HD400SE HD400SE II HD450SE HD450SE V
HD550 VII HD550G HD550GS HD550SE
HD550SEL V    
KOBELCO
K904 MARK II K904BL K904C K904CL
K904D K904DLC K904E K905A
K905ALC K905LC K905LC MARK II  
LIEBHERR
R313 R900 LITRONIC R902 LITRONIC 101-422R902 LITRONIC 423UP
R902B R912 103-3000R912LCEW LITRONIC R912LCS LITRONIC
R912S LITRONIC R922 3001-UPR922LC 3001-UP 
MITSUBISHI
MS110 2 MS110 3 MS110 5 MS110 8
MS110L 5 MS110L 8 MS120 2 MS120 8
MS140 2 MS140 8   
O-&-K-TEREX
RH4.6    
POCLAIN-CASE POCLAIN
101C 101CL 1088CK 1° TYPE 688CKB
788CK 788LC 888CEB 888CKB
988CK 1    
SAMSUNG-H.I.
MX132LC SE130LC 2 SE130LCM SE130LCS
SENNEBOGEN
513R 515R S1020RT-LC S612R
SR15SL SR20SL-LC SR20SL-LCB SR20T
SUMITOMO
SH120-3    
SUMITOMO-LINKBELT
LS2500 LS2500ALJ LS2500BLJ LS2600
LS2600AJ LS2600J LS2650C S35L
S40    
TAKEUCHI
TB1140    
VERMEER
T800 2° TYPE    
VOLVO
EC130 EC130C EC140B LC EC150
EC150C EC200 2101-2442EC200 2443-UPH5
H7 2° TYPE H7B 2° TYPE H7C 2° TYPE H9 2° TYPE
H9B 2° TYPE    
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX3641192
BERCOHT245
CATERPILLAR8U2703
CNH-FIAT NEW HOLLAND71401386
CNH-FIAT NEW HOLLAND79031606
DAEWOO2120-6014
DAEWOO9120-6005
DAEWOO9120-7008
DAEWOOK1043366
E.W.K.501518501
EURODAEWOO9120-6006D12
HITACHI4345328
HYUNDAI81E6-37020
ITMD04900S0N15
JCBJNA0085
JCBJNA0357
LIEBHERR7365793
POCLAIN-CASE POCLAING3533059
POCLAIN-CASE POCLAINP3533059G
POCLAIN-CASE POCLAINZKI3533059
SAMSUNG-H.I.1082-02690
SANY5230070
SENNEBOGEN3511021670
VOLVO020005231690
VOLVO1082-02690
VOLVO14214968
VOLVO142149681
VOLVO14523637
VOLVO214968
VOLVOSA1082-02690
VPIV3Y4297
Noua gama E2 de buldoexcavatoare Caterpillar  include o serie de îmbunatatiri menite sa asigure performante mai ridicate si siguranta sporita. Aceste îmbunatatiri completeaza elementele care au adus succesul seriei E, astfel ca versatilitatea, productivitatea si fiabilitatea, usurinta operarii, confort
mai multe detalii ...
JCB JNA0085 VOLVO 020005231690 Excavator JCB JNA0357 BERCO HT245 VOLVO 1082-02690 VOLVO 14214968 ATLAS-TEREX VOLVO 14523637 SENNEBOGEN 3511021670 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79031606 VPI V3Y4297 DAEWOO 9120-7008 E.W.K. 501518501 SANY 5230070 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI3533059 EURODAEWOO 9120-6006D12 Surub papuc LIEBHERR 7365793 DAEWOO K1043366 POCLAIN-CASE POCLAIN P3533059G DAEWOO 2120-6014 VOLVO 214968 HITACHI 4345328 POCLAIN-CASE POCLAIN G3533059 VOLVO 142149681 DAEWOO 9120-6005 SAMSUNG-H.I. 1082-02690 CNH-FIAT NEW HOLLAND 71401386 CATERPILLAR 8U2703 ATLAS-TEREX 3641192 HYUNDAI 81E6-37020 1304HDS VOLVO SA1082-02690 ITM D04900S0N15
Noul Komatsu D65-17 a sosit pe piata europeana in 2011. Este primul buldozer al marcii japoneze care raspunde exigentelor stricte ale normei Tier 4. Utilajul de constructii dispune de toate inovatiile marcii: o lama Sigmadozer, un sistem de orientare prin satelit, un sistem de transmisie de ultima generatie... Rezisten
mai multe detalii ...
Excavator E.W.K. 501518501 SENNEBOGEN 3511021670 Surub papuc ITM D04900S0N15 BERCO HT245 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79031606 DAEWOO 9120-6005 VOLVO 14523637 JCB JNA0085 CATERPILLAR 8U2703 POCLAIN-CASE POCLAIN P3533059G ATLAS-TEREX EURODAEWOO 9120-6006D12 HYUNDAI 81E6-37020 VOLVO 14214968 SANY 5230070 VOLVO 142149681 VPI V3Y4297 VOLVO 1082-02690 POCLAIN-CASE POCLAIN G3533059 DAEWOO 2120-6014 SAMSUNG-H.I. 1082-02690 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI3533059 VOLVO SA1082-02690 VOLVO 214968 VOLVO 020005231690 ATLAS-TEREX 3641192 DAEWOO K1043366 1304HDS DAEWOO 9120-7008 JCB JNA0357 CNH-FIAT NEW HOLLAND 71401386 LIEBHERR 7365793 HITACHI 4345328
Noul excavator pe pneuri Komatsu PW148-8 - puternic si versatil O altă noutate pe care producătorul japonez Komatsu o va prezenta este ultimul model de excavator pe pneuri, PW148-8, cu un design compact, cu spatele scurt, pentru a putea fi folosit cu usurintă în santiere cu spatiu limitat de manevră sau pe st
mai multe detalii ...
DAEWOO K1043366 VOLVO 14214968 VOLVO 020005231690 VPI V3Y4297 HYUNDAI 81E6-37020 VOLVO 14523637 VOLVO 142149681 LIEBHERR 7365793 DAEWOO 9120-6005 Surub papuc 1304HDS HITACHI 4345328 POCLAIN-CASE POCLAIN G3533059 ATLAS-TEREX POCLAIN-CASE POCLAIN P3533059G VOLVO 1082-02690 BERCO HT245 SENNEBOGEN 3511021670 CNH-FIAT NEW HOLLAND 71401386 VOLVO SA1082-02690 CATERPILLAR 8U2703 JCB JNA0357 SANY 5230070 ATLAS-TEREX 3641192 SAMSUNG-H.I. 1082-02690 DAEWOO 9120-7008 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79031606 JCB JNA0085 EURODAEWOO 9120-6006D12 E.W.K. 501518501 Excavator VOLVO 214968 ITM D04900S0N15 DAEWOO 2120-6014 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI3533059

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro