Surub papuc,ATLAS-TEREX 3641192,BERCO HT245,CATERPILLAR 8U2703,CNH-FIAT NEW HOLLAND 71401386,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79031606,DAEWOO 2120-6014,DAEWOO 9120-6005,DAEWOO 9120-7008,DAEWOO K1043366,E.W.K. 501518501,EURODAEWOO 9120-6006D12,HITACHI 4345328,HYUNDAI 81E6-37020,ITM D04900S0N15,JCB JNA0085,JCB JNA0357,LIEBHERR 7365793,POCLAIN-CASE POCLAIN G3533059,POCLAIN-CASE POCLAIN P3533059G,POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI3533059,SAMSUNG-H.I. 1082-02690,SANY 5230070,SENNEBOGEN 3511021670,VOLVO 020005231690,VOLVO 1082-02690,VOLVO 14214968,VOLVO 142149681,VOLVO 14523637,VOLVO 214968,VOLVO SA1082-02690,VPI V3Y4297,ATLAS-TEREX,Excavator,1304HDS

Surub papuc - ATLAS-TEREX - Excavator - 1304HDS

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1304HDS
Informatii piesa:
Printeaza
CTHD0490S15
Surub papuc
Weight: 0.13 Kg
Detalii:
Type
STD
Hardened head
Strength class
12,9
A
5/8''
Pitch
18 UNF
B
16
C
51
D
24
E
15
CH
24
G
23
 
Senila
Senila
CANTITATE (2)
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1304HD 1304HDS 1404HD 1404HDS
1604HD 1° TYPE 1604LC 2° TYPE 1704LC 1° TYPE  
CASE
1080 1080B 9010 9010B
9013 CX130 DAC 71302 UPCX130 DAC71309 TO DAC71301CX130B
CX130B LC CX135SR   
CATERPILLAR
205 3HC -287-UP205B 5ZF -1-UP205LC 4DC -510-UP211 5CC -364-UP
211LC 4EC -270-UP213B 1EJ -1-UP213BHD 1EJ -1-UP215 57Y -2031-UP
215 95Z -1-UP215B 2XC -1-UP215CLC 4HG-1-UP215D 4HG -1-UP
215D 9TF -1-UP225 76U -1-1648225LC 51U -1-2831225LC 76U -1-1648
311 5PK -1-UP311 9LJ -1-UP311B 2LS -1-UP311B 2MS -1-UP
311B 8GR -1-UP311B 8HR -1-UP311C CKE-1-UP311C CLR-1-UP
311C PAD-1-UP312 6GK -1-UP312 6TL -1-UP312 7DK -1-UP
312B 2NS -1-UP312B 2PS -1-UP312B 3ES -1-UP312B 9HR -1-UP
312B 9NW -1-UP312BL 312C 312D DLP-1-UP
312D FBJ-1-UP312D HCW-1-UP312D KCD-1-UP312D LRK-1-UP
312D PHH-1-UP312D RHL-1-UP312D XJX-1-UP312D LCR 5PB-1-UP
312D LCR BYJ-1-UP312D LCR SSZ-1-UP312D LCR TXM-1-UP312D LCR XHR-1-UP
312D2 KLE-1-UP312D2 RXZ-1-UP312D2L 312DL JBC-1-UP
312DL KES-1-UP312DL LSW-1-UP312DL RKF-1-UP312DL SKA-1-UP
312DL TGY-1-UP312DL XGK-1-UP313B BAS -1-UP314C KJA-1-UP
314C PCA-1-UP314C SNY-1-UP314D CR PDP-1-UP314D CR WLN-1-UP
314E CR ECN-1-UP314E LCR DKD-1-UP314E LCR YCW-1-UP314E LCR ZJT-1-UP
E110 3FG -1-UPE110 3GG -1-UPE110B 5GK -1-UPE110B 8MF -1-UP
E110B 9HF -1-UPE120B 4XK -1-UPE120B 6JF -1-UPE120B 7NF -1-UP
E140 1NF -1-UPE140 1PF -1-UP  
DAEWOO
DH04 2 DH110 DH120 DH130
DH170 SOLAR 130-3 SOLAR 130-5 SOLAR 130LC-V
SOLAR 140-LC-V SOLAR 140-V SOLAR 170-3 SOLAR 170LC-V
SOLAR 175LC-V    
DOOSAN
DX140LC DX140LC-3 DX140LCR DX140LCR-3
FIAT-HITACHI
EX135    
FIAT-KOBELCO/NEW HOLLAND
E135 EVOLUTION 1UPE135SR 1UPE145 E145B
FK135    
HANOMAG
450D 2° TYPE 450DLC 2° TYPE 450E 450ELC
HITACHI
EX100-1 EX100-2 EX100-3 EX120
EX120-1 EX120-5 EX130H-5 EX135
EX135U EX135VR UH035 UH035-7
UH03M UH041 UH04-1 UH042
UH04-2 UH043 UH04-3 UH045-5
UH045-7 UH04M-1 UH04M-2 UH051
UH053 UH061 UH062 UH063
ZAXIS110 ZAXIS120 ZAXIS135 ZX110
ZX120 ZX130H ZX130K ZX130LCN
ZX135US    
HYUNDAI
R110-7 R110-7A R110D-7 R110D-7A
R130LC 3 R140LC-7 R140LC-7A R140LC-9
R140LCD-7 R140LCD-7A R140LCM-7 R140LCM-7A
R145CR-9    
INGERSOLL RAND
DM25 DM30 1° TYPE DM35  
JCB
814ELC SUPER 814HD SUPER 814LC SUPER 817
818 818 SUPER 818LC JS110 697002-697055
JS110 AUTO 68000-68999JS115 AUTO 68000-68999JS130 JS130LC
JS140 JS145   
JOHN DEERE
110 120 120C 490
490D 690B 690C 690D 1-52775
690DLT 1-52775693B 693C 693D
KATO
HD400 VII HD400GL HD400GS HD400MC VII
HD400SE HD400SE II HD450SE HD450SE V
HD550 VII HD550G HD550GS HD550SE
HD550SEL V    
KOBELCO
K904 MARK II K904BL K904C K904CL
K904D K904DLC K904E K905A
K905ALC K905LC K905LC MARK II  
LIEBHERR
R313 R900 LITRONIC R902 LITRONIC 101-422R902 LITRONIC 423UP
R902B R912 103-3000R912LCEW LITRONIC R912LCS LITRONIC
R912S LITRONIC R922 3001-UPR922LC 3001-UP 
MITSUBISHI
MS110 2 MS110 3 MS110 5 MS110 8
MS110L 5 MS110L 8 MS120 2 MS120 8
MS140 2 MS140 8   
O-&-K-TEREX
RH4.6    
POCLAIN-CASE POCLAIN
101C 101CL 1088CK 1° TYPE 688CKB
788CK 788LC 888CEB 888CKB
988CK 1    
SAMSUNG-H.I.
MX132LC SE130LC 2 SE130LCM SE130LCS
SENNEBOGEN
513R 515R S1020RT-LC S612R
SR15SL SR20SL-LC SR20SL-LCB SR20T
SUMITOMO
SH120-3    
SUMITOMO-LINKBELT
LS2500 LS2500ALJ LS2500BLJ LS2600
LS2600AJ LS2600J LS2650C S35L
S40    
TAKEUCHI
TB1140    
VERMEER
T800 2° TYPE    
VOLVO
EC130 EC130C EC140B LC EC150
EC150C EC200 2101-2442EC200 2443-UPH5
H7 2° TYPE H7B 2° TYPE H7C 2° TYPE H9 2° TYPE
H9B 2° TYPE    
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX3641192
BERCOHT245
CATERPILLAR8U2703
CNH-FIAT NEW HOLLAND71401386
CNH-FIAT NEW HOLLAND79031606
DAEWOO2120-6014
DAEWOO9120-6005
DAEWOO9120-7008
DAEWOOK1043366
E.W.K.501518501
EURODAEWOO9120-6006D12
HITACHI4345328
HYUNDAI81E6-37020
ITMD04900S0N15
JCBJNA0085
JCBJNA0357
LIEBHERR7365793
POCLAIN-CASE POCLAING3533059
POCLAIN-CASE POCLAINP3533059G
POCLAIN-CASE POCLAINZKI3533059
SAMSUNG-H.I.1082-02690
SANY5230070
SENNEBOGEN3511021670
VOLVO020005231690
VOLVO1082-02690
VOLVO14214968
VOLVO142149681
VOLVO14523637
VOLVO214968
VOLVOSA1082-02690
VPIV3Y4297
Bomag, expertul tehnologiilor de compactare, propune o gama completa de compactoare pentru santierele de dimensiuni mici si medii. Cilindrul Bomag mixte BW 154 ACP, un cilindru compactor vibrator de 7 tone, permite o compactare omogena si eficace datorita efectelor de malaxare si de strivire ale pneurilor sale foarte l
mai multe detalii ...
DAEWOO K1043366 ATLAS-TEREX 3641192 POCLAIN-CASE POCLAIN P3533059G SAMSUNG-H.I. 1082-02690 VOLVO 214968 VOLVO SA1082-02690 HITACHI 4345328 E.W.K. 501518501 JCB JNA0085 BERCO HT245 POCLAIN-CASE POCLAIN G3533059 DAEWOO 9120-7008 VOLVO 14523637 ITM D04900S0N15 DAEWOO 9120-6005 HYUNDAI 81E6-37020 1304HDS EURODAEWOO 9120-6006D12 SENNEBOGEN 3511021670 SANY 5230070 VOLVO 142149681 VOLVO 1082-02690 LIEBHERR 7365793 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI3533059 DAEWOO 2120-6014 VOLVO 14214968 Surub papuc Excavator VPI V3Y4297 CNH-FIAT NEW HOLLAND 71401386 CATERPILLAR 8U2703 ATLAS-TEREX VOLVO 020005231690 JCB JNA0357 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79031606
In timp ce modelele standard ale Seriei 3 beneficiază de o transmisie hidrostatică cu două viteze, care permite utilajelor să se deplaseze cu viteze cuprinse între 0-20 km/h, noul 121E HTS, împreună cu alte două modele mai mari, utilizează o unitate hidrostatică cu două trepte în combinaţie
mai multe detalii ...
ATLAS-TEREX HITACHI 4345328 SENNEBOGEN 3511021670 VOLVO SA1082-02690 VOLVO 14523637 Surub papuc LIEBHERR 7365793 EURODAEWOO 9120-6006D12 DAEWOO 9120-7008 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI3533059 POCLAIN-CASE POCLAIN G3533059 CATERPILLAR 8U2703 Excavator E.W.K. 501518501 DAEWOO 2120-6014 JCB JNA0357 CNH-FIAT NEW HOLLAND 71401386 HYUNDAI 81E6-37020 POCLAIN-CASE POCLAIN P3533059G JCB JNA0085 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79031606 VOLVO 14214968 DAEWOO K1043366 VOLVO 1082-02690 BERCO HT245 ITM D04900S0N15 SAMSUNG-H.I. 1082-02690 ATLAS-TEREX 3641192 SANY 5230070 VOLVO 142149681 1304HDS VOLVO 020005231690 VOLVO 214968 DAEWOO 9120-6005 VPI V3Y4297
Noul buldozer dispune de un motor de 634 kW (850 de cai), de lame ce se pot deplasa până la 43,6 mᵌ și constructorii indică o greutate de serviciu de ceva mai mult de 112 de tone. Noua motorizare permite modelului să răspundă exigențelor normelor americane Tier 4 al EPA. Emisiile de oxid de azot în
mai multe detalii ...
VOLVO 214968 POCLAIN-CASE POCLAIN G3533059 E.W.K. 501518501 VOLVO 020005231690 DAEWOO 2120-6014 JCB JNA0357 1304HDS POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI3533059 VOLVO 14214968 EURODAEWOO 9120-6006D12 DAEWOO 9120-7008 Excavator JCB JNA0085 VPI V3Y4297 ATLAS-TEREX 3641192 HYUNDAI 81E6-37020 LIEBHERR 7365793 SENNEBOGEN 3511021670 VOLVO 142149681 VOLVO 1082-02690 DAEWOO 9120-6005 SAMSUNG-H.I. 1082-02690 VOLVO 14523637 ITM D04900S0N15 CATERPILLAR 8U2703 VOLVO SA1082-02690 DAEWOO K1043366 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79031606 POCLAIN-CASE POCLAIN P3533059G SANY 5230070 BERCO HT245 CNH-FIAT NEW HOLLAND 71401386 ATLAS-TEREX Surub papuc HITACHI 4345328

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro