Rola cu 1 flansa,ATLAS-TEREX 3619310,ATLAS-TEREX 465385,BANTAM-KOEHRING 3018.43234,BAUER 262612,BENATI 2101041,BENATI 2101081,BERCO LH351,BERCO LH351C,BERCO PC377,BERCO PC377A,BERCO PC377D,BROYT NK7361041,CASAGRANDE 95505001,CASAGRANDE 95505017,CASAGRANDE 95505025,CASE S227591,CASE S243774,CATERPILLAR 5W4144,CATERPILLAR 7K7085,CATERPILLAR 7T6395,CATERPILLAR 7Z4838,CATERPILLAR 8E7494,CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021,COSMOTER 817800035,DAEWOO 2270-6040,DAEWOO 2270-9403,DAEWOO 9270-6005,DAEWOO 9270-6013,DRESSER-FURUKAWA 1230112H91,DRESSER-FURUKAWA 3380337H91,DROTT 214642,DROTT S227591,E.W.K. 535011702,EDER 60.9414,EURODAEWOO 9270-6013,FAI 820220013,FIAT-HITACHI 45020336,FUCHS 3600161042,HANOMAG 2934983M91,HANOMAG 2997110M1,HANOMAG 3084573M91,HANOMAG 4907442M91,HARNISCHFEGER 13U22,HINOWA 15167700,HITACHI 9402810,HITACHI 9616354,HYMAC 4468028,HYMAC 4468039,HYMAC 446B8023,HYUNDAI 81E6-2002,HYUNDAI 81E6-2002BG,INGERSOLL RAND 56800121,INGERSOLL RAND 57695629,INGERSOLL RAND 70559786,ITM A1404000M00,ITM A21900A0S00,ITM AX1900A0Y00,JCB 208/32100,JCB 213/66800,JOHN DEERE AT38206,LARSEN & TOUBRO J20342312,LARSEN & TOUBRO L20242356,LIEBHERR 5004917,LIEBHERR 5009091,LIEBHERR 5009539,LIEBHERR 5209287,LIEBHERR 5209289,LIEBHERR 5601365,MAIT 2175017,O.M. (CRUSHER) 274040400001,PMI 960006,PMI 960302,POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338,POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335,POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322,POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331,PRIESTMAN 234756,REEDRILL 45834,REEDRILL V005642,RICHIER 308512523,RICHIER 308562530,RICHIER 308572503,RICHIER 484309164,RICHIER 484310411,ROCK-EXCAVATORS 00705,ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00,ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00,SCHAEFF 5382660369,SENNEBOGEN 017605,SENNEBOGEN 2425017605,TESMEC T00-2600-022,VOLVO 020005170005,VOLVO 14043991,VOLVO 43991,VPI VPC377V,WESERHUTTE E83467,ATLAS-TEREX,Excavator,1602E

Rola cu 1 flansa - ATLAS-TEREX - Excavator - 1602E

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1602E
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA140400
Rola cu 1 flansa
Weight: 33.5 Kg
Detalii:
øA
190
øB
155
C
142
D
190
E
298,6
F
330
G
222
øH
60
øH1
øL
18
M
88,9
N
62
ØA1
C1
T
114,5
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1202 2° TYPE 1204LC 1302 2° TYPE 1302D 132R -1-19734
1302E 1302ELC 1304 1304HD
1304HDS 1304LC 1404HD 1404HDS
1404LC 1404LCS 1500 1602DLC
1602E 1602ELC 1602LC 1604
1604HD 1° TYPE 1604LC 2° TYPE 1604LCS 1622
1622D 1622DLC 1700 1702DLC
1702LC 1704 1° TYPE 1704LC 1° TYPE 1800
CASAGRANDE
C8    
CASE
1080 1080B   
CATERPILLAR
205 3HC -287-UP205B 5ZF -1-UP205LC 4DC -1-509205LC 4DC -510-UP
211 5CC -1-363211 5CC -364-UP211LC 4EC -270-UP213 9XB -1-UP
213B 1EJ -1-UP213BHD 1EJ -1-UP213LC 3ZC -1-UP215CLC 4HG-1-UP
215D 4HG -1-UP215D 9TF -1-UP215DLC 9TF -1-UP225 76U -1-1648
225LC 51U -1-2831225LC 76U -1-1648  
DAEWOO
DH170 SOLAR 170-3 SOLAR 170LC-V SOLAR 175LC-V
DEMAG
H15C    
DRESSER-FURUKAWA
625E 2° TYPE 630 2° TYPE 630E 630LGP 2° TYPE
635ELC 640 2° TYPE 640L 2° TYPE 725
FUCHS
114R 118R 713R 713RLC
714R 714RLC   
HANOMAG
450B 450D 2° TYPE 450DLC 1° TYPE 450DLC 2° TYPE
450E 450ELC R100  
HITACHI
UH035 UH035-7 UH03M UH041
UH04-1 UH042 UH04-2 UH043
UH04-3 UH045-5 UH045-7 UH04M-1
UH04M-2 UH04M-5 UH051 UH052M
UH053 UH061 UH062 UH063
HYUNDAI
R130LC R130LC 3 R140LC-7 R140LC-7A
R140LC-9 R140LCD-7 R140LCD-7A R140LCM-7
R140LCM-7A    
INGERSOLL RAND
DM25 DM30 1° TYPE DM35  
JCB
805B 805B TURBO 805BHD 1° TYPE 805BHD 2° TYPE
805BLC 806B 1° TYPE 806B 2° TYPE 806BHD
806BHD 1° TYPE 806BLC 806C 1° TYPE 807
807B 1° TYPE 807B 2° TYPE 807BLC 812LC SUPER
812NLC SUPER 814 SUPER 814ELC SUPER 814HD SUPER
814LC SUPER 817 818 818 SUPER
818LC    
JOHN DEERE
690B 690C 690D 1-52775690D LC 527776 AND UP
690D LC UP TO 527775690DLT 1-52775693B 693C
693D    
KATO
HD550G HD550GS HD550SE  
LIEBHERR
MR921 R310B R310LC 142-UPR312 101-UP
R900 LITRONIC R900LC 2° TYPE R901C R902 LITRONIC 101-422
R902 LITRONIC 423UPR902B R902LC 101-2600R902LC 2601-UP
R911 2° TYPE R911B R911BLC R911CLC
R911HD R911LC 2° TYPE R912 R912 103-3000
R912LC 101-3000R912LCEW LITRONIC R912LCS LITRONIC R912S LITRONIC
R921B 2001-UPR921BLC 2001-UPR921C R921LC
R922 101-3000R922 3001-UPR922LC 101-3000R922LC 3001-UP
R925 1° TYPE    
POCLAIN-CASE POCLAIN
101C 101CL 1088CK 1° TYPE 1088CL 2° TYPE
60CKB 60CL 60CS 70CKB
75 75C 75CE 75CKEB
75CL 788LC 81C 888CEB
888CK 1° TYPE 888CKB 90C 90CL
90CLB 90CL-B 90CM 988CK 1
TCB 1° TYPE TCB 2° TYPE 210-UP  
SAMSUNG-H.I.
MX132LC SE130LC 2 SE130LCM SE130LCS
SANDVICK
DI600    
SCHAEFF
ITC312B    
SENNEBOGEN
513R 515R S1020RT-LC S212RLC
S214RLC S216R S451RLC S467
S467LC S517R S517RLC S612R
S667RLC S705 S755R S755RLC
SH50 SR15SL SR20SL-LC SR20SL-LCB
SR20T    
SUMITOMO-LINKBELT
LS2500ALJ S40   
TAMROCK
TITON 600    
VOLVO
EC140B LC EC200 2101-2442EC200 2443-UPH5
H7 1° TYPE H7 2° TYPE H7B 1° TYPE H7B 2° TYPE
H7BLC 1° TYPE H7C 2° TYPE H9 1° TYPE H9 2° TYPE
H9B 1° TYPE H9B 2° TYPE H9BLC 1° TYPE  
WIRTGEN
W2100 W2100DC W2100VC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX3619310
ATLAS-TEREX465385
BANTAM-KOEHRING3018.43234
BAUER262612
BENATI2101041
BENATI2101081
BERCOLH351
BERCOLH351C
BERCOPC377
BERCOPC377A
BERCOPC377D
BROYTNK7361041
CASAGRANDE95505001
CASAGRANDE95505017
CASAGRANDE95505025
CASES227591
CASES243774
CATERPILLAR5W4144
CATERPILLAR7K7085
CATERPILLAR7T6395
CATERPILLAR7Z4838
CATERPILLAR8E7494
CNH-FIAT NEW HOLLAND152101021
COSMOTER817800035
DAEWOO2270-6040
DAEWOO2270-9403
DAEWOO9270-6005
DAEWOO9270-6013
DRESSER-FURUKAWA1230112H91
DRESSER-FURUKAWA3380337H91
DROTT214642
DROTTS227591
E.W.K.535011702
EDER60.9414
EURODAEWOO9270-6013
FAI820220013
FIAT-HITACHI45020336
FUCHS3600161042
HANOMAG2934983M91
HANOMAG2997110M1
HANOMAG3084573M91
HANOMAG4907442M91
HARNISCHFEGER13U22
HINOWA15167700
HITACHI9402810
HITACHI9616354
HYMAC4468028
HYMAC4468039
HYMAC446B8023
HYUNDAI81E6-2002
HYUNDAI81E6-2002BG
INGERSOLL RAND56800121
INGERSOLL RAND57695629
INGERSOLL RAND70559786
ITMA1404000M00
ITMA21900A0S00
ITMAX1900A0Y00
JCB208/32100
JCB213/66800
JOHN DEEREAT38206
LARSEN & TOUBROJ20342312
LARSEN & TOUBROL20242356
LIEBHERR5004917
LIEBHERR5009091
LIEBHERR5009539
LIEBHERR5209287
LIEBHERR5209289
LIEBHERR5601365
MAIT2175017
O.M. (CRUSHER)274040400001
PMI960006
PMI960302
POCLAIN-CASE POCLAINB1042338
POCLAIN-CASE POCLAINH0242335
POCLAIN-CASE POCLAINS0842322
POCLAIN-CASE POCLAINS1642331
PRIESTMAN234756
REEDRILL45834
REEDRILLV005642
RICHIER308512523
RICHIER308562530
RICHIER308572503
RICHIER484309164
RICHIER484310411
ROCK-EXCAVATORS00705
ROCK-EXCAVATORS1002.00705.00
ROCK-EXCAVATORS1002.01067.00
SCHAEFF5382660369
SENNEBOGEN017605
SENNEBOGEN2425017605
TESMECT00-2600-022
VOLVO020005170005
VOLVO14043991
VOLVO43991
VPIVPC377V
WESERHUTTEE83467
Echipamentele pentru terasamente Piata americana a echipamentelor pentru lucrari de terasament, oferite si de Liebherr, a coborat vertiginos. Dupa varful din 2006, cu 34.531 de unitati vandute, si o scadere moderata in urmatorii doi ani, la peste 20.000 de unitati, in 2009 s-au vandut numai 9.562. La fel, incarcatoar
mai multe detalii ...
ROCK-EXCAVATORS 00705 INGERSOLL RAND 56800121 EURODAEWOO 9270-6013 DAEWOO 2270-6040 FAI 820220013 CATERPILLAR 7T6395 E.W.K. 535011702 HINOWA 15167700 HYMAC 4468039 CATERPILLAR 7K7085 LIEBHERR 5009539 LARSEN & TOUBRO L20242356 INGERSOLL RAND 70559786 FUCHS 3600161042 CATERPILLAR 8E7494 Excavator HYMAC 4468028 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 CASAGRANDE 95505017 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 HANOMAG 4907442M91 PMI 960006 BENATI 2101081 WESERHUTTE E83467 RICHIER 308512523 LIEBHERR 5601365 CATERPILLAR 5W4144 DROTT S227591 HYMAC 446B8023 BERCO PC377D VOLVO 14043991 ITM A1404000M00 RICHIER 308562530 BERCO LH351C CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 PMI 960302 HANOMAG 2934983M91 VOLVO 43991 FIAT-HITACHI 45020336 LIEBHERR 5209287 LARSEN & TOUBRO J20342312 HYUNDAI 81E6-2002 LIEBHERR 5209289 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 DROTT 214642 INGERSOLL RAND 57695629 BROYT NK7361041 HARNISCHFEGER 13U22 BERCO PC377 ITM A21900A0S00 BAUER 262612 1602E RICHIER 484309164 RICHIER 484310411 BENATI 2101041 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 ATLAS-TEREX 465385 PRIESTMAN 234756 JCB 208/32100 HITACHI 9402810 EDER 60.9414 HITACHI 9616354 HANOMAG 2997110M1 Rola cu 1 flansa TESMEC T00-2600-022 VOLVO 020005170005 ITM AX1900A0Y00 ATLAS-TEREX 3619310 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 JOHN DEERE AT38206 DAEWOO 9270-6005 VPI VPC377V DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 REEDRILL 45834 SENNEBOGEN 2425017605 JCB 213/66800 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 RICHIER 308572503 SCHAEFF 5382660369 O.M. (CRUSHER) 274040400001 HANOMAG 3084573M91 REEDRILL V005642 CASE S227591 DAEWOO 9270-6013 BERCO LH351 MAIT 2175017 CASE S243774 COSMOTER 817800035 LIEBHERR 5009091 CATERPILLAR 7Z4838 BERCO PC377A HYUNDAI 81E6-2002BG SENNEBOGEN 017605 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 CASAGRANDE 95505001 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 DAEWOO 2270-9403 ATLAS-TEREX LIEBHERR 5004917 CASAGRANDE 95505025
Un ciocan hidraulic este un accesoriu relativ scump. Iti poate aduce multi bani daca este bine ales sau multe batai de cap daca nu te pricepi. Stii ce sa urmaresti cand vrei sa cumperi un ciocan hidraulic? Gasesti mai jos cateva puncte pe care ar fi bine va le verifici la o astfel de achizitie: 1. Amo
mai multe detalii ...
VOLVO 14043991 SCHAEFF 5382660369 LIEBHERR 5209287 BERCO PC377D E.W.K. 535011702 HINOWA 15167700 WESERHUTTE E83467 FIAT-HITACHI 45020336 CATERPILLAR 7T6395 LIEBHERR 5601365 BAUER 262612 INGERSOLL RAND 70559786 COSMOTER 817800035 PMI 960006 REEDRILL 45834 HANOMAG 2934983M91 HYMAC 4468028 HANOMAG 2997110M1 INGERSOLL RAND 56800121 HYMAC 4468039 RICHIER 484310411 SENNEBOGEN 017605 HANOMAG 3084573M91 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 LIEBHERR 5009091 CASAGRANDE 95505025 CASE S243774 LARSEN & TOUBRO L20242356 JOHN DEERE AT38206 VOLVO 43991 O.M. (CRUSHER) 274040400001 ITM AX1900A0Y00 VOLVO 020005170005 Rola cu 1 flansa DROTT 214642 CASAGRANDE 95505017 1602E REEDRILL V005642 JCB 208/32100 ATLAS-TEREX LARSEN & TOUBRO J20342312 CASE S227591 RICHIER 308512523 BERCO PC377A LIEBHERR 5009539 DROTT S227591 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 EURODAEWOO 9270-6013 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 Excavator CATERPILLAR 7K7085 CASAGRANDE 95505001 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 BENATI 2101041 HYUNDAI 81E6-2002 BENATI 2101081 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 ATLAS-TEREX 3619310 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 HITACHI 9616354 RICHIER 308562530 DAEWOO 2270-6040 BERCO LH351C VPI VPC377V HARNISCHFEGER 13U22 HYMAC 446B8023 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 BERCO LH351 FAI 820220013 LIEBHERR 5209289 ROCK-EXCAVATORS 00705 DAEWOO 9270-6013 CATERPILLAR 5W4144 PMI 960302 HITACHI 9402810 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 TESMEC T00-2600-022 FUCHS 3600161042 RICHIER 308572503 LIEBHERR 5004917 SENNEBOGEN 2425017605 RICHIER 484309164 DAEWOO 9270-6005 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 DAEWOO 2270-9403 PRIESTMAN 234756 CATERPILLAR 7Z4838 ATLAS-TEREX 465385 ITM A21900A0S00 HANOMAG 4907442M91 JCB 213/66800 HYUNDAI 81E6-2002BG MAIT 2175017 EDER 60.9414 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 INGERSOLL RAND 57695629 CATERPILLAR 8E7494 BERCO PC377 ITM A1404000M00 BROYT NK7361041
Înlocuitor al modelului S130, noul Bobcat S450 provine din gama de încărcătoare de talie superioară, fiind conceput în mod ideal pentru a lucra în spaţii restrânse, beneficiind în acelaşi timp de confortul unui încărcător de talie mare.Incarcatorul este echipat cu un mot
mai multe detalii ...
JOHN DEERE AT38206 LIEBHERR 5004917 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 BERCO PC377 HITACHI 9616354 PRIESTMAN 234756 RICHIER 308572503 BENATI 2101081 HANOMAG 2997110M1 SENNEBOGEN 017605 CATERPILLAR 7T6395 CASAGRANDE 95505017 BERCO PC377D BROYT NK7361041 HANOMAG 4907442M91 REEDRILL V005642 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 BERCO LH351C HYMAC 4468039 REEDRILL 45834 SENNEBOGEN 2425017605 HITACHI 9402810 HINOWA 15167700 ROCK-EXCAVATORS 00705 EURODAEWOO 9270-6013 FUCHS 3600161042 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 Rola cu 1 flansa DROTT S227591 BERCO LH351 LIEBHERR 5209287 COSMOTER 817800035 CATERPILLAR 7Z4838 DAEWOO 9270-6013 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 LARSEN & TOUBRO J20342312 ATLAS-TEREX 3619310 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 ATLAS-TEREX VOLVO 43991 ITM A1404000M00 O.M. (CRUSHER) 274040400001 FIAT-HITACHI 45020336 RICHIER 308512523 LIEBHERR 5209289 DAEWOO 2270-6040 RICHIER 308562530 LARSEN & TOUBRO L20242356 HARNISCHFEGER 13U22 DROTT 214642 TESMEC T00-2600-022 EDER 60.9414 HYUNDAI 81E6-2002BG HYUNDAI 81E6-2002 CASAGRANDE 95505001 CASAGRANDE 95505025 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 LIEBHERR 5601365 DAEWOO 9270-6005 BAUER 262612 HANOMAG 2934983M91 HYMAC 4468028 1602E HANOMAG 3084573M91 HYMAC 446B8023 CASE S243774 BENATI 2101041 Excavator CATERPILLAR 7K7085 RICHIER 484310411 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 LIEBHERR 5009539 PMI 960006 CATERPILLAR 8E7494 JCB 208/32100 BERCO PC377A INGERSOLL RAND 57695629 ATLAS-TEREX 465385 INGERSOLL RAND 56800121 CATERPILLAR 5W4144 VPI VPC377V RICHIER 484309164 E.W.K. 535011702 ITM AX1900A0Y00 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 MAIT 2175017 PMI 960302 SCHAEFF 5382660369 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 LIEBHERR 5009091 CASE S227591 VOLVO 020005170005 VOLVO 14043991 JCB 213/66800 INGERSOLL RAND 70559786 FAI 820220013 WESERHUTTE E83467 DAEWOO 2270-9403 ITM A21900A0S00

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro