Rola cu 1 flansa,ATLAS-TEREX 3619310,ATLAS-TEREX 465385,BANTAM-KOEHRING 3018.43234,BAUER 262612,BENATI 2101041,BENATI 2101081,BERCO LH351,BERCO LH351C,BERCO PC377,BERCO PC377A,BERCO PC377D,BROYT NK7361041,CASAGRANDE 95505001,CASAGRANDE 95505017,CASAGRANDE 95505025,CASE S227591,CASE S243774,CATERPILLAR 5W4144,CATERPILLAR 7K7085,CATERPILLAR 7T6395,CATERPILLAR 7Z4838,CATERPILLAR 8E7494,CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021,COSMOTER 817800035,DAEWOO 2270-6040,DAEWOO 2270-9403,DAEWOO 9270-6005,DAEWOO 9270-6013,DRESSER-FURUKAWA 1230112H91,DRESSER-FURUKAWA 3380337H91,DROTT 214642,DROTT S227591,E.W.K. 535011702,EDER 60.9414,EURODAEWOO 9270-6013,FAI 820220013,FIAT-HITACHI 45020336,FUCHS 3600161042,HANOMAG 2934983M91,HANOMAG 2997110M1,HANOMAG 3084573M91,HANOMAG 4907442M91,HARNISCHFEGER 13U22,HINOWA 15167700,HITACHI 9402810,HITACHI 9616354,HYMAC 4468028,HYMAC 4468039,HYMAC 446B8023,HYUNDAI 81E6-2002,HYUNDAI 81E6-2002BG,INGERSOLL RAND 56800121,INGERSOLL RAND 57695629,INGERSOLL RAND 70559786,ITM A1404000M00,ITM A21900A0S00,ITM AX1900A0Y00,JCB 208/32100,JCB 213/66800,JOHN DEERE AT38206,LARSEN & TOUBRO J20342312,LARSEN & TOUBRO L20242356,LIEBHERR 5004917,LIEBHERR 5009091,LIEBHERR 5009539,LIEBHERR 5209287,LIEBHERR 5209289,LIEBHERR 5601365,MAIT 2175017,O.M. (CRUSHER) 274040400001,PMI 960006,PMI 960302,POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338,POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335,POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322,POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331,PRIESTMAN 234756,REEDRILL 45834,REEDRILL V005642,RICHIER 308512523,RICHIER 308562530,RICHIER 308572503,RICHIER 484309164,RICHIER 484310411,ROCK-EXCAVATORS 00705,ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00,ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00,SCHAEFF 5382660369,SENNEBOGEN 017605,SENNEBOGEN 2425017605,TESMEC T00-2600-022,VOLVO 020005170005,VOLVO 14043991,VOLVO 43991,VPI VPC377V,WESERHUTTE E83467,ATLAS-TEREX,Excavator,1602ELC

Rola cu 1 flansa - ATLAS-TEREX - Excavator - 1602ELC

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1602ELC
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA140400
Rola cu 1 flansa
Weight: 33.5 Kg
Detalii:
øA
190
øB
155
C
142
D
190
E
298,6
F
330
G
222
øH
60
øH1
øL
18
M
88,9
N
62
ØA1
C1
T
114,5
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1202 2° TYPE 1204LC 1302 2° TYPE 1302D 132R -1-19734
1302E 1302ELC 1304 1304HD
1304HDS 1304LC 1404HD 1404HDS
1404LC 1404LCS 1500 1602DLC
1602E 1602ELC 1602LC 1604
1604HD 1° TYPE 1604LC 2° TYPE 1604LCS 1622
1622D 1622DLC 1700 1702DLC
1702LC 1704 1° TYPE 1704LC 1° TYPE 1800
CASAGRANDE
C8    
CASE
1080 1080B   
CATERPILLAR
205 3HC -287-UP205B 5ZF -1-UP205LC 4DC -1-509205LC 4DC -510-UP
211 5CC -1-363211 5CC -364-UP211LC 4EC -270-UP213 9XB -1-UP
213B 1EJ -1-UP213BHD 1EJ -1-UP213LC 3ZC -1-UP215CLC 4HG-1-UP
215D 4HG -1-UP215D 9TF -1-UP215DLC 9TF -1-UP225 76U -1-1648
225LC 51U -1-2831225LC 76U -1-1648  
DAEWOO
DH170 SOLAR 170-3 SOLAR 170LC-V SOLAR 175LC-V
DEMAG
H15C    
DRESSER-FURUKAWA
625E 2° TYPE 630 2° TYPE 630E 630LGP 2° TYPE
635ELC 640 2° TYPE 640L 2° TYPE 725
FUCHS
114R 118R 713R 713RLC
714R 714RLC   
HANOMAG
450B 450D 2° TYPE 450DLC 1° TYPE 450DLC 2° TYPE
450E 450ELC R100  
HITACHI
UH035 UH035-7 UH03M UH041
UH04-1 UH042 UH04-2 UH043
UH04-3 UH045-5 UH045-7 UH04M-1
UH04M-2 UH04M-5 UH051 UH052M
UH053 UH061 UH062 UH063
HYUNDAI
R130LC R130LC 3 R140LC-7 R140LC-7A
R140LC-9 R140LCD-7 R140LCD-7A R140LCM-7
R140LCM-7A    
INGERSOLL RAND
DM25 DM30 1° TYPE DM35  
JCB
805B 805B TURBO 805BHD 1° TYPE 805BHD 2° TYPE
805BLC 806B 1° TYPE 806B 2° TYPE 806BHD
806BHD 1° TYPE 806BLC 806C 1° TYPE 807
807B 1° TYPE 807B 2° TYPE 807BLC 812LC SUPER
812NLC SUPER 814 SUPER 814ELC SUPER 814HD SUPER
814LC SUPER 817 818 818 SUPER
818LC    
JOHN DEERE
690B 690C 690D 1-52775690D LC 527776 AND UP
690D LC UP TO 527775690DLT 1-52775693B 693C
693D    
KATO
HD550G HD550GS HD550SE  
LIEBHERR
MR921 R310B R310LC 142-UPR312 101-UP
R900 LITRONIC R900LC 2° TYPE R901C R902 LITRONIC 101-422
R902 LITRONIC 423UPR902B R902LC 101-2600R902LC 2601-UP
R911 2° TYPE R911B R911BLC R911CLC
R911HD R911LC 2° TYPE R912 R912 103-3000
R912LC 101-3000R912LCEW LITRONIC R912LCS LITRONIC R912S LITRONIC
R921B 2001-UPR921BLC 2001-UPR921C R921LC
R922 101-3000R922 3001-UPR922LC 101-3000R922LC 3001-UP
R925 1° TYPE    
POCLAIN-CASE POCLAIN
101C 101CL 1088CK 1° TYPE 1088CL 2° TYPE
60CKB 60CL 60CS 70CKB
75 75C 75CE 75CKEB
75CL 788LC 81C 888CEB
888CK 1° TYPE 888CKB 90C 90CL
90CLB 90CL-B 90CM 988CK 1
TCB 1° TYPE TCB 2° TYPE 210-UP  
SAMSUNG-H.I.
MX132LC SE130LC 2 SE130LCM SE130LCS
SANDVICK
DI600    
SCHAEFF
ITC312B    
SENNEBOGEN
513R 515R S1020RT-LC S212RLC
S214RLC S216R S451RLC S467
S467LC S517R S517RLC S612R
S667RLC S705 S755R S755RLC
SH50 SR15SL SR20SL-LC SR20SL-LCB
SR20T    
SUMITOMO-LINKBELT
LS2500ALJ S40   
TAMROCK
TITON 600    
VOLVO
EC140B LC EC200 2101-2442EC200 2443-UPH5
H7 1° TYPE H7 2° TYPE H7B 1° TYPE H7B 2° TYPE
H7BLC 1° TYPE H7C 2° TYPE H9 1° TYPE H9 2° TYPE
H9B 1° TYPE H9B 2° TYPE H9BLC 1° TYPE  
WIRTGEN
W2100 W2100DC W2100VC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX3619310
ATLAS-TEREX465385
BANTAM-KOEHRING3018.43234
BAUER262612
BENATI2101041
BENATI2101081
BERCOLH351
BERCOLH351C
BERCOPC377
BERCOPC377A
BERCOPC377D
BROYTNK7361041
CASAGRANDE95505001
CASAGRANDE95505017
CASAGRANDE95505025
CASES227591
CASES243774
CATERPILLAR5W4144
CATERPILLAR7K7085
CATERPILLAR7T6395
CATERPILLAR7Z4838
CATERPILLAR8E7494
CNH-FIAT NEW HOLLAND152101021
COSMOTER817800035
DAEWOO2270-6040
DAEWOO2270-9403
DAEWOO9270-6005
DAEWOO9270-6013
DRESSER-FURUKAWA1230112H91
DRESSER-FURUKAWA3380337H91
DROTT214642
DROTTS227591
E.W.K.535011702
EDER60.9414
EURODAEWOO9270-6013
FAI820220013
FIAT-HITACHI45020336
FUCHS3600161042
HANOMAG2934983M91
HANOMAG2997110M1
HANOMAG3084573M91
HANOMAG4907442M91
HARNISCHFEGER13U22
HINOWA15167700
HITACHI9402810
HITACHI9616354
HYMAC4468028
HYMAC4468039
HYMAC446B8023
HYUNDAI81E6-2002
HYUNDAI81E6-2002BG
INGERSOLL RAND56800121
INGERSOLL RAND57695629
INGERSOLL RAND70559786
ITMA1404000M00
ITMA21900A0S00
ITMAX1900A0Y00
JCB208/32100
JCB213/66800
JOHN DEEREAT38206
LARSEN & TOUBROJ20342312
LARSEN & TOUBROL20242356
LIEBHERR5004917
LIEBHERR5009091
LIEBHERR5009539
LIEBHERR5209287
LIEBHERR5209289
LIEBHERR5601365
MAIT2175017
O.M. (CRUSHER)274040400001
PMI960006
PMI960302
POCLAIN-CASE POCLAINB1042338
POCLAIN-CASE POCLAINH0242335
POCLAIN-CASE POCLAINS0842322
POCLAIN-CASE POCLAINS1642331
PRIESTMAN234756
REEDRILL45834
REEDRILLV005642
RICHIER308512523
RICHIER308562530
RICHIER308572503
RICHIER484309164
RICHIER484310411
ROCK-EXCAVATORS00705
ROCK-EXCAVATORS1002.00705.00
ROCK-EXCAVATORS1002.01067.00
SCHAEFF5382660369
SENNEBOGEN017605
SENNEBOGEN2425017605
TESMECT00-2600-022
VOLVO020005170005
VOLVO14043991
VOLVO43991
VPIVPC377V
WESERHUTTEE83467
Cu sistem de aspiraþie naturalã sau cu propulsie turbo, cu sau fãrã sisteme de rãcire cu aer, echipat cu recirculare externã a gazelor rãcite si un sistem de presiune înaltã common rail de 1.800 bari, modelul ultra-compact, recent dezvoltat, TCD 2,9 L4 acoper
mai multe detalii ...
HANOMAG 2934983M91 HYMAC 446B8023 DAEWOO 9270-6013 CASE S243774 RICHIER 308562530 HARNISCHFEGER 13U22 VOLVO 020005170005 HANOMAG 2997110M1 CATERPILLAR 5W4144 ITM A1404000M00 HANOMAG 4907442M91 BERCO PC377D BERCO LH351C POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 Rola cu 1 flansa JCB 213/66800 HITACHI 9402810 BERCO LH351 LIEBHERR 5209287 SCHAEFF 5382660369 DROTT S227591 CATERPILLAR 7K7085 ITM A21900A0S00 TESMEC T00-2600-022 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 HYMAC 4468039 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 LIEBHERR 5009091 LIEBHERR 5004917 HYUNDAI 81E6-2002BG LARSEN & TOUBRO L20242356 BAUER 262612 BERCO PC377 SENNEBOGEN 017605 ROCK-EXCAVATORS 00705 E.W.K. 535011702 DAEWOO 2270-6040 CASE S227591 RICHIER 308512523 CASAGRANDE 95505001 JOHN DEERE AT38206 LIEBHERR 5209289 HANOMAG 3084573M91 CASAGRANDE 95505017 PMI 960302 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 JCB 208/32100 DROTT 214642 INGERSOLL RAND 57695629 BROYT NK7361041 HITACHI 9616354 REEDRILL V005642 VPI VPC377V POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 O.M. (CRUSHER) 274040400001 BENATI 2101041 COSMOTER 817800035 VOLVO 43991 BENATI 2101081 FAI 820220013 EURODAEWOO 9270-6013 CATERPILLAR 7Z4838 INGERSOLL RAND 70559786 CATERPILLAR 8E7494 INGERSOLL RAND 56800121 REEDRILL 45834 ATLAS-TEREX 465385 PRIESTMAN 234756 RICHIER 484310411 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 DAEWOO 2270-9403 FUCHS 3600161042 LIEBHERR 5009539 DAEWOO 9270-6005 CASAGRANDE 95505025 1602ELC HYMAC 4468028 ATLAS-TEREX ITM AX1900A0Y00 Excavator EDER 60.9414 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 BERCO PC377A LARSEN & TOUBRO J20342312 FIAT-HITACHI 45020336 RICHIER 308572503 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 PMI 960006 RICHIER 484309164 SENNEBOGEN 2425017605 LIEBHERR 5601365 CATERPILLAR 7T6395 HYUNDAI 81E6-2002 VOLVO 14043991 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 HINOWA 15167700 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 MAIT 2175017 WESERHUTTE E83467 ATLAS-TEREX 3619310
Kubota isi mareste gama de excavatoare cu mini-excavatorul U55-4 de 5,4 t seria 4. Marca de utilaje de constructii a pus accentul pe performanta acestui nou excavator, pe stabilitatea modelului si pe confortul operatorului. Mini-excavatorul U55-4 de la Kubota este mai puternic, ocupand, in acelasi timp, acelasi spatiu
mai multe detalii ...
LIEBHERR 5009091 CATERPILLAR 7K7085 BAUER 262612 HANOMAG 3084573M91 ROCK-EXCAVATORS 00705 ITM AX1900A0Y00 CASAGRANDE 95505025 HYUNDAI 81E6-2002BG BENATI 2101041 PRIESTMAN 234756 INGERSOLL RAND 56800121 CATERPILLAR 5W4144 CATERPILLAR 7T6395 RICHIER 308562530 MAIT 2175017 ITM A21900A0S00 DAEWOO 9270-6013 HITACHI 9402810 PMI 960006 SCHAEFF 5382660369 RICHIER 308512523 HINOWA 15167700 HANOMAG 2997110M1 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 VOLVO 020005170005 VOLVO 14043991 HYMAC 446B8023 TESMEC T00-2600-022 LIEBHERR 5004917 BENATI 2101081 ATLAS-TEREX 3619310 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 O.M. (CRUSHER) 274040400001 BERCO LH351 CASE S227591 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 SENNEBOGEN 017605 HYMAC 4468028 HYUNDAI 81E6-2002 INGERSOLL RAND 70559786 VOLVO 43991 LARSEN & TOUBRO J20342312 WESERHUTTE E83467 PMI 960302 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 COSMOTER 817800035 ATLAS-TEREX 465385 BERCO PC377 LARSEN & TOUBRO L20242356 HITACHI 9616354 REEDRILL V005642 CASE S243774 E.W.K. 535011702 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 LIEBHERR 5009539 SENNEBOGEN 2425017605 JCB 213/66800 BERCO PC377A CASAGRANDE 95505017 HARNISCHFEGER 13U22 ITM A1404000M00 INGERSOLL RAND 57695629 HANOMAG 2934983M91 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 EDER 60.9414 LIEBHERR 5601365 BROYT NK7361041 DAEWOO 2270-9403 FUCHS 3600161042 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 Rola cu 1 flansa HANOMAG 4907442M91 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 JCB 208/32100 LIEBHERR 5209289 CATERPILLAR 8E7494 LIEBHERR 5209287 BERCO PC377D REEDRILL 45834 DAEWOO 9270-6005 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 ATLAS-TEREX JOHN DEERE AT38206 RICHIER 484310411 RICHIER 484309164 1602ELC DROTT S227591 HYMAC 4468039 DAEWOO 2270-6040 Excavator BERCO LH351C FAI 820220013 VPI VPC377V CATERPILLAR 7Z4838 DROTT 214642 CASAGRANDE 95505001 RICHIER 308572503 EURODAEWOO 9270-6013 FIAT-HITACHI 45020336
Excavator pentru demolări, modelul PC290LC/NLC-8 HRD. Va fi cel mai mic model de excavator pentru demolări din această gamă de utilaje. Noul PC290LC/NLC-8 HRD are o greutate proprie de 40 tone (incluzând atasamentul de lucru) si are o înăltime de lucru de 18,3 m, fiind utilajul perfect pentru activită
mai multe detalii ...
SCHAEFF 5382660369 DAEWOO 9270-6005 VOLVO 020005170005 ATLAS-TEREX INGERSOLL RAND 57695629 BANTAM-KOEHRING 3018.43234 ITM A21900A0S00 HARNISCHFEGER 13U22 LIEBHERR 5209289 CATERPILLAR 8E7494 DROTT S227591 HITACHI 9616354 FAI 820220013 POCLAIN-CASE POCLAIN B1042338 POCLAIN-CASE POCLAIN S0842322 E.W.K. 535011702 ITM A1404000M00 HYMAC 4468039 HANOMAG 3084573M91 FUCHS 3600161042 HANOMAG 4907442M91 BROYT NK7361041 EURODAEWOO 9270-6013 POCLAIN-CASE POCLAIN H0242335 BERCO PC377A ATLAS-TEREX 3619310 LIEBHERR 5004917 LIEBHERR 5009091 SENNEBOGEN 017605 ROCK-EXCAVATORS 1002.00705.00 1602ELC SENNEBOGEN 2425017605 O.M. (CRUSHER) 274040400001 LIEBHERR 5009539 HYMAC 446B8023 Rola cu 1 flansa CATERPILLAR 7K7085 VOLVO 43991 BENATI 2101081 HYUNDAI 81E6-2002BG HITACHI 9402810 ROCK-EXCAVATORS 1002.01067.00 DAEWOO 9270-6013 ROCK-EXCAVATORS 00705 WESERHUTTE E83467 LARSEN & TOUBRO L20242356 INGERSOLL RAND 70559786 DAEWOO 2270-9403 TESMEC T00-2600-022 BERCO LH351C CASAGRANDE 95505017 DAEWOO 2270-6040 JOHN DEERE AT38206 INGERSOLL RAND 56800121 CASE S243774 HYUNDAI 81E6-2002 BERCO LH351 CATERPILLAR 7T6395 REEDRILL V005642 HYMAC 4468028 PMI 960006 EDER 60.9414 LIEBHERR 5209287 REEDRILL 45834 CASAGRANDE 95505025 FIAT-HITACHI 45020336 ITM AX1900A0Y00 RICHIER 484310411 BERCO PC377D Excavator LIEBHERR 5601365 BENATI 2101041 POCLAIN-CASE POCLAIN S1642331 PRIESTMAN 234756 ATLAS-TEREX 465385 RICHIER 308562530 LARSEN & TOUBRO J20342312 CASE S227591 CATERPILLAR 7Z4838 RICHIER 308572503 BAUER 262612 COSMOTER 817800035 CASAGRANDE 95505001 CATERPILLAR 5W4144 PMI 960302 RICHIER 484309164 JCB 208/32100 DRESSER-FURUKAWA 1230112H91 CNH-FIAT NEW HOLLAND 152101021 JCB 213/66800 RICHIER 308512523 MAIT 2175017 DRESSER-FURUKAWA 3380337H91 VPI VPC377V HINOWA 15167700 DROTT 214642 HANOMAG 2934983M91 HANOMAG 2997110M1 VOLVO 14043991 BERCO PC377

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro