Rola de sustinere,ATLAS-TEREX 485141,BANTAM-KOEHRING 3018.56491,BENATI 2106061,BENATI 2106081,BENFRA 005.1906,BERCO KJ18C,BERCO KL18,BERCO KL18A,BERCO KL18C,BERCO KL24,BERCO SI65,BERCO SI65A,CASAGRANDE 95505008,CASE S515417,COSMOTER 817800103,DEMAG 049-120,DRESSER-FURUKAWA 3150459R91,DRESSER-FURUKAWA 3150616R1,DRESSER-FURUKAWA 3194636R91,DRESSER-FURUKAWA 3380409H91,DROTT S515417,EDER 60.9475,FAI 820220014,FAI 820220025,FIAT-HITACHI 45019640,HANOMAG 3079865M91,HYMAC 44606003,HYMAC 4467006,INGERSOLL RAND 57406571,INGERSOLL RAND 70800909,ITM A1405000M00,JCB 201/69100,JCB 214/69100,LALTESI 68203,LIEBHERR 5000949,LIEBHERR 5209256,LIEBHERR 5601352,LIEBHERR 5601369,MAIT 2.185.002,MAIT 2175002,MENCK 528K10119,PMI 960046,PRIESTMAN 244251,RICHIER 484309634,ROCK-EXCAVATORS 00552,ROCK-EXCAVATORS 1001.00552.00,SAMSUNG-H.I. 1081-03680,SAMSUNG-H.I. 1181-00010,SIMIT 45018337,SIMIT 45019640,SIMIT 45022303,VOLVO 14260870,VOLVO 14504091,VOLVO 14520148,VOLVO 14522943,VOLVO 43992,VPI VKL18V,WESERHUTTE Y20571,ATLAS-TEREX,Excavator,1702D

Rola de sustinere - ATLAS-TEREX - Excavator - 1702D

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1702D
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA140500
Rola de sustinere
Weight: 40 Kg
Detalii:
øA
194
øB
154
C
171
D
216
E
320
F
360
G
250
øH
70
øH1
øL
18
M
110
N
60
ØA1
C1
T
120
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1702D 2° TYPE 1702DHD 1702HD 1704HD 1° TYPE
1704HD 2° TYPE 1704HDS 1704LC 1802ELC
1804 1804E 1804LC 1° TYPE 1804LC 2° TYPE
1902DLC 1902E 1902ELC 2002 1° TYPE
2002LC 1° TYPE    
CASAGRANDE
C30 SECOND TYPE C30 LONG SECOND TYPE   
CASE
1187 1187B 1280  
DEMAG
H21 H21C H21LC H23
H23C 1° TYPE H23LC H30  
DRESSER-FURUKAWA
3964BHD 3966 3984 3984B
630HD 635EHD 640B 640C
640E 1° TYPE 640E 2° TYPE 645E 1° TYPE 645E 2° TYPE
645ELC 735HD 738  
FIAT-HITACHI
FH200 3 FH200E 3 FH200LC 3  
HANOMAG
201 201LC 550C HC260
JCB
807BHD 807LC 808 1° TYPE 808 2° TYPE
808HDLC 808L 1° TYPE 808L 2° TYPE 820 SUPER
820HD SUPER    
LIEBHERR
HS830 HS832 LITRONIC HS832HD LITRONIC HS832HDLC LITRONIC
HS841 HS842 HS842 LITRONIC HS933 LITRONIC
MR941 R317 HDSL R900C R902HD LITRONIC
R902HDLC LITRONIC R902HDSL LITRONIC R904 LITRONIC R904HDSL LITRONIC
R906LC R906NLC R906WLC R912HD 161-3000
R912HD 3001-UPR912HDS 3001-UPR912HDS LITRONIC R912HDSL LITRONIC
R912STD LITRONIC R914 LITRONIC R914HDSL LITRONIC R921BHD 2000-2100
R921BHD 2101-UPR921CHD 1° TYPE R921HD R922HD
R922HDS 101-3000R922HD-SL Litronic R924 LITRONIC R925 2° TYPE
R925B R926LC R926NLC R926SLC
R926WLC R932HDSL R932HDSL LITRONIC 3001-3205R934HDS LITRONIC
R934HDSL LITRONIC R941 101-379R941 380-UPR941BLC 501-UP
R941LC R942 R942LC R945 1° TYPE
SAMSUNG-H.I.
MX222 MX222LC MX8 1 MX8 2A
MX8LC SE210 2 SE210LC 5  
SENNEBOGEN
526R 528R 528T 1° TYPE 645T 1° TYPE
645T 2° TYPE S1020R OLD S1020R-LC S1164R 1° TYPE SUPERLONG
S1164R 2° TYPE LONG S1164R 2° TYPE SUPERLONG S1164RLC S1225R 1° TYPE
S1225R 2° TYPE S1240R 1° TYPE S635R-LC 1° TYPE S635R-LC 2° TYPE
S645R-LC 1° TYPE S645R-LC 2° TYPE SR20SLHD-LC SR26 1° TYPE
SR28SLT-LC SR28T   
VOLVO
EC140B LCM EC160B EC160B LC EC180B LC
EC210B LC EC210N LC EC229 EC230 1° TYPE
EC230 2° TYPE EC230B EC240B LC EC240B NLC
EC240N LC EC250DL EC250DLR EC280CHNS
EC280CHWL ECR235 CL H10B 2° TYPE H10BLC 1° TYPE
H10BLC 2° TYPE H11 H11B H12
H12BLC 1° TYPE H12BLC 2° TYPE   
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX485141
BANTAM-KOEHRING3018.56491
BENATI2106061
BENATI2106081
BENFRA005.1906
BERCOKJ18C
BERCOKL18
BERCOKL18A
BERCOKL18C
BERCOKL24
BERCOSI65
BERCOSI65A
CASAGRANDE95505008
CASES515417
COSMOTER817800103
DEMAG049-120
DRESSER-FURUKAWA3150459R91
DRESSER-FURUKAWA3150616R1
DRESSER-FURUKAWA3194636R91
DRESSER-FURUKAWA3380409H91
DROTTS515417
EDER60.9475
FAI820220014
FAI820220025
FIAT-HITACHI45019640
HANOMAG3079865M91
HYMAC44606003
HYMAC4467006
INGERSOLL RAND57406571
INGERSOLL RAND70800909
ITMA1405000M00
JCB201/69100
JCB214/69100
LALTESI68203
LIEBHERR5000949
LIEBHERR5209256
LIEBHERR5601352
LIEBHERR5601369
MAIT2.185.002
MAIT2175002
MENCK528K10119
PMI960046
PRIESTMAN244251
RICHIER484309634
ROCK-EXCAVATORS00552
ROCK-EXCAVATORS1001.00552.00
SAMSUNG-H.I.1081-03680
SAMSUNG-H.I.1181-00010
SIMIT45018337
SIMIT45019640
SIMIT45022303
VOLVO14260870
VOLVO14504091
VOLVO14520148
VOLVO14522943
VOLVO43992
VPIVKL18V
WESERHUTTEY20571
Încărcătoarele compacte Volvo pe roţi combină componentele tehnice de calitate dovedită cu cele de înaltă tehnologie într-un mod care respectă pe deplin cerinţele practicii moderne de construcţii şi satisface cele mai stricte cerinţe de calitate. Silueta lor distinctivă cu contururi rotu
mai multe detalii ...
FAI 820220025 BENATI 2106081 DRESSER-FURUKAWA 3194636R91 BANTAM-KOEHRING 3018.56491 ITM A1405000M00 FAI 820220014 BERCO KJ18C MAIT 2175002 ROCK-EXCAVATORS 00552 BENATI 2106061 COSMOTER 817800103 LALTESI 68203 FIAT-HITACHI 45019640 INGERSOLL RAND 70800909 LIEBHERR 5000949 LIEBHERR 5601369 WESERHUTTE Y20571 ATLAS-TEREX BERCO SI65A PMI 960046 LIEBHERR 5601352 DEMAG 049-120 ATLAS-TEREX 485141 BERCO KL18A CASAGRANDE 95505008 JCB 214/69100 JCB 201/69100 PRIESTMAN 244251 DRESSER-FURUKAWA 3380409H91 BENFRA 005.1906 CASE S515417 SAMSUNG-H.I. 1181-00010 SIMIT 45018337 EDER 60.9475 HYMAC 44606003 HYMAC 4467006 VOLVO 43992 SIMIT 45022303 MAIT 2.185.002 SAMSUNG-H.I. 1081-03680 BERCO KL24 HANOMAG 3079865M91 DRESSER-FURUKAWA 3150616R1 INGERSOLL RAND 57406571 VOLVO 14520148 VOLVO 14522943 LIEBHERR 5209256 BERCO KL18 1702D ROCK-EXCAVATORS 1001.00552.00 MENCK 528K10119 DROTT S515417 Excavator BERCO SI65 Rola de sustinere DRESSER-FURUKAWA 3150459R91 VPI VKL18V BERCO KL18C RICHIER 484309634 VOLVO 14260870 VOLVO 14504091 SIMIT 45019640
Înlocuitor al modelului S130, noul Bobcat S450 provine din gama de încărcătoare de talie superioară, fiind conceput în mod ideal pentru a lucra în spaţii restrânse, beneficiind în acelaşi timp de confortul unui încărcător de talie mare.Incarcatorul este echipat cu un mot
mai multe detalii ...
BERCO KL18A MAIT 2175002 MENCK 528K10119 COSMOTER 817800103 JCB 214/69100 PRIESTMAN 244251 VOLVO 14504091 ATLAS-TEREX 485141 SAMSUNG-H.I. 1081-03680 SIMIT 45022303 DROTT S515417 LIEBHERR 5000949 BENATI 2106081 VOLVO 14520148 PMI 960046 FAI 820220025 HYMAC 44606003 ROCK-EXCAVATORS 00552 1702D WESERHUTTE Y20571 LIEBHERR 5209256 VOLVO 43992 BANTAM-KOEHRING 3018.56491 CASAGRANDE 95505008 ITM A1405000M00 SAMSUNG-H.I. 1181-00010 LIEBHERR 5601352 DEMAG 049-120 DRESSER-FURUKAWA 3380409H91 DRESSER-FURUKAWA 3194636R91 VOLVO 14260870 DRESSER-FURUKAWA 3150459R91 EDER 60.9475 FIAT-HITACHI 45019640 DRESSER-FURUKAWA 3150616R1 SIMIT 45018337 Rola de sustinere SIMIT 45019640 RICHIER 484309634 BENATI 2106061 LIEBHERR 5601369 HYMAC 4467006 INGERSOLL RAND 70800909 BERCO KL18C BERCO SI65 HANOMAG 3079865M91 BERCO KL18 BERCO SI65A VOLVO 14522943 BENFRA 005.1906 JCB 201/69100 FAI 820220014 VPI VKL18V ROCK-EXCAVATORS 1001.00552.00 MAIT 2.185.002 BERCO KJ18C INGERSOLL RAND 57406571 Excavator CASE S515417 BERCO KL24 ATLAS-TEREX LALTESI 68203
Constructorul american Case Construction Equipment a dezvăluit câteva dintre noile utilaje si accesorii ce vor fi prezentate publicului cu ocazia celei de-a 29-a editii a celei mai importante expozitii din domeniul constructiilor, care va avea loc în perioada 19 - 25 aprilie a.c. La Bauma vizitatorii stand
mai multe detalii ...
BANTAM-KOEHRING 3018.56491 MAIT 2.185.002 ITM A1405000M00 ROCK-EXCAVATORS 00552 WESERHUTTE Y20571 DEMAG 049-120 ROCK-EXCAVATORS 1001.00552.00 DRESSER-FURUKAWA 3150616R1 SAMSUNG-H.I. 1081-03680 BERCO SI65A BERCO KL18A HYMAC 4467006 BERCO KJ18C BENFRA 005.1906 RICHIER 484309634 FAI 820220025 MAIT 2175002 SAMSUNG-H.I. 1181-00010 DRESSER-FURUKAWA 3194636R91 LALTESI 68203 DROTT S515417 SIMIT 45019640 BENATI 2106061 LIEBHERR 5209256 EDER 60.9475 VOLVO 14520148 LIEBHERR 5000949 DRESSER-FURUKAWA 3380409H91 Excavator BERCO KL18C JCB 201/69100 HANOMAG 3079865M91 FAI 820220014 DRESSER-FURUKAWA 3150459R91 HYMAC 44606003 SIMIT 45022303 INGERSOLL RAND 57406571 VOLVO 14260870 JCB 214/69100 FIAT-HITACHI 45019640 BERCO KL18 CASE S515417 CASAGRANDE 95505008 VPI VKL18V ATLAS-TEREX PRIESTMAN 244251 Rola de sustinere VOLVO 14522943 LIEBHERR 5601369 ATLAS-TEREX 485141 VOLVO 14504091 MENCK 528K10119 1702D BENATI 2106081 SIMIT 45018337 BERCO KL24 INGERSOLL RAND 70800909 BERCO SI65 VOLVO 43992 PMI 960046 LIEBHERR 5601352 COSMOTER 817800103

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro