Rola de sustinere,AMERICAN-HOIST 3-003153,ATLAS-TEREX 855194,BANTAM-KOEHRING 3018.57692,BANTAM-KOEHRING 3018.57768,BANTAM-KOEHRING 422V0036,BENATI 2104001,BENATI 2104021,BENFRA 005.2027,BERCO FT3721,BERCO LH27,BERCO LH27B,BERCO LH27E,BERCO LH696,BERCO LH696C,BERCO LJ696D,BERCO SI805,CASAGRANDE 95505002,CASAGRANDE 95505023,CATERPILLAR 7T6396,CATERPILLAR 8E4579,DAEWOO 200104-00001B,DAEWOO 2270-6084,DAEWOO 2270-9401A,DEMAG 519672,DRESSER-FURUKAWA 3194637R91,DRESSER-FURUKAWA 3372006R91,DRESSER-FURUKAWA 3372095R91,DRESSER-FURUKAWA 3380360H91,FAI 030.03.001,FAI 820220002,FIAT-HITACHI 71400941,FIAT-HITACHI 71466885,FIAT-HITACHI 71483187,GAMBETTI-BARRE M203910001,HITACHI 9066690,HITACHI 9097400,HITACHI 9114619,HITACHI 9114682,HITACHI 9147345,HITACHI 9168173,INGERSOLL RAND 57070997,ITM A14060A0M00,ITM A7130000Y00,JOHN DEERE AT201169,JOHN DEERE AT250257,LIEBHERR 5000950,LIEBHERR 5205010,LIEBHERR 5601872,LIEBHERR 5605668,LIEBHERR 5612651,LIEBHERR 5612673,LIEBHERR 5618394,MAIT 2.175.008,MAIT 2175008,PMI 960073,PMI 960304,PRIESTMAN 1500772,PRIESTMAN 234404,RICHIER 484310665,RICHIER 484311865,TESMEC T00-2600-127,VOLVO 14043993,VOLVO 14043993-6,VOLVO 43993,VPI VAT250257V,ATLAS-TEREX,Excavator,1804HD

Rola de sustinere - ATLAS-TEREX - Excavator - 1804HD

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1804HD
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA1406A0
Rola de sustinere
Weight: 53 Kg
Detalii:
øA
211
øB
175
C
204
D
256
E
368,3
F
408
G
285
øH
75
øH1
øL
22,5
M
114,3
N
72
ØA1
C1
T
129,5
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1804HD 1902DHD 1902EHD 1902HD
2002 2° TYPE 2002LC 2° TYPE 2004 2202DLC
2202E 2202ELC   
CASAGRANDE
C40 C50   
CATERPILLAR
235 32K -1301-UP235 62X -1-UP235 64R -596-2236235 81X -1-UP
235 83X -1-732235B 4ED -1-UP235B 7WC -1-535235B 7WC -1-UP
235B 7WC -536-UP235B 9PC - 1 -UP235C 2PG -1-UP235C 4DG -1-UP
235C 5AF -1-UP235D 8KJ -LL229 8PD -1-UP 
DAEWOO
DH280 DH280LC 3 DH320 SOLAR 280LC 3
SOLAR 290LC-V SOLAR 300 SOLAR 330 3 SOLAR 330LC-V
SOLAR 340LC-V    
DEMAG
H31 2° TYPE H31C H31LC H40G
H40LC    
DOOSAN
DX300LC DX300LC-3 DX340LC  
DRESSER-FURUKAWA
640EHD 645EHD 650B 2° TYPE 650E
650HD 1° TYPE 650HD 2° TYPE 655  
FIAT-HITACHI
EX285LC EX355EL EX355LC FH270 3
FH300 FH300LC FH330 3 FH330BEH 3
FUCHS
F125R    
HITACHI
EX270-5 EX270LC EX270LC-2 EX270LC-5
EX285 EX285LC EX300-1 EX300-2
EX300-5 EX300H-1 EX300H-2 EX300H-3
EX300LC-1 EX300LC-2 EX300LC-3 EX300LC-5
EX300LCH-2 EX300LCH-3 EX310H-3C UH10LC-2
UH122LC ZX270 ZX270LC ZX280LC -3
ZX330 ZX330-1 ZX330LC ZX330LC -1
ZX350K ZX350LCH ZX350LCK  
JCB
JS360LC    
JOHN DEERE
270C-LC 270D-LC 270LC 330C LC
330LC 892DLC 892E LC 11000 AND UP892E LC UP TO 10999
LIEBHERR
HS840 HS842HD HS842HD LITRONIC HS843HD LITRONIC
HS850 1° TYPE HS851 2° TYPE HS851HD 1° TYPE HS851HD 2° TYPE
HS851HD 3° TYPE HS852 LITRONIC HS871 1° TYPE HS871 2° TYPE
HS871 3° TYPE R941HD R942HD R942HD LITRONIC
R942HDSL LITRONIC R944HDS LITRONIC R944HDSL LITRONIC R945 2° TYPE
R952 LITRONIC R952HD R952HD LITRONIC R954 LITRONIC
R954HD LITRONIC R954HD-W LITRONIC R961 1° TYPE R961 2° TYPE
R961 3° TYPE R961B R961BLC R962LC 1° TYPE
R962LC 2° TYPE R962LC LITRONIC 801-UPR965B  
MITSUBISHI
MS350 - MS380 1 MS380 2  
O-&-K-TEREX
RH12.5LC    
SENNEBOGEN
528T 2° TYPE 660T HBM4 S1240R 2° TYPE
S1240R 3° TYPE S660R-LC 1° TYPE S660R-LC 2° TYPE SDR28SL
SR28THD    
SUMITOMO-LINKBELT
LS180    
TIMBERJACK
TJ2518 TJ2618 TJ608L TJ608S
TJ618 TJ735 TJ850 TJ900
TJ950    
VOLVO
EC300 EC340 H14 H14B
H14BLC H16   
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
AMERICAN-HOIST3-003153
ATLAS-TEREX855194
BANTAM-KOEHRING3018.57692
BANTAM-KOEHRING3018.57768
BANTAM-KOEHRING422V0036
BENATI2104001
BENATI2104021
BENFRA005.2027
BERCOFT3721
BERCOLH27
BERCOLH27B
BERCOLH27E
BERCOLH696
BERCOLH696C
BERCOLJ696D
BERCOSI805
CASAGRANDE95505002
CASAGRANDE95505023
CATERPILLAR7T6396
CATERPILLAR8E4579
DAEWOO200104-00001B
DAEWOO2270-6084
DAEWOO2270-9401A
DEMAG519672
DRESSER-FURUKAWA3194637R91
DRESSER-FURUKAWA3372006R91
DRESSER-FURUKAWA3372095R91
DRESSER-FURUKAWA3380360H91
FAI030.03.001
FAI820220002
FIAT-HITACHI71400941
FIAT-HITACHI71466885
FIAT-HITACHI71483187
GAMBETTI-BARREM203910001
HITACHI9066690
HITACHI9097400
HITACHI9114619
HITACHI9114682
HITACHI9147345
HITACHI9168173
INGERSOLL RAND57070997
ITMA14060A0M00
ITMA7130000Y00
JOHN DEEREAT201169
JOHN DEEREAT250257
LIEBHERR5000950
LIEBHERR5205010
LIEBHERR5601872
LIEBHERR5605668
LIEBHERR5612651
LIEBHERR5612673
LIEBHERR5618394
MAIT2.175.008
MAIT2175008
PMI960073
PMI960304
PRIESTMAN1500772
PRIESTMAN234404
RICHIER484310665
RICHIER484311865
TESMECT00-2600-127
VOLVO14043993
VOLVO14043993-6
VOLVO43993
VPIVAT250257V
Furnizam la cele mai bune preturi bolturi si bucse pentru Caterpillar 301.5,301.6, 301.8, 301.6C, 301.8C, 302.5, 302.5C ,  Hitachi EX100-5, EX100-5E, EX100M-5, EX120-5, EX120-5E, EX120-5HG, EX120-5LG, EX120-5X, EX120-5Z,EX120SS-5, EX125WD-5, EX130H-5, EX130H-5E, EX130K-5, EX135UR,EX135UR-5, EX135US-5, EX135USR, ZX
mai multe detalii ...
RICHIER 484310665 FIAT-HITACHI 71483187 TESMEC T00-2600-127 DAEWOO 2270-9401A HITACHI 9097400 LIEBHERR 5000950 ITM A14060A0M00 BANTAM-KOEHRING 3018.57692 LIEBHERR 5618394 Excavator GAMBETTI-BARRE M203910001 BENFRA 005.2027 FIAT-HITACHI 71466885 DRESSER-FURUKAWA 3194637R91 MAIT 2.175.008 ATLAS-TEREX 855194 BERCO LH696 1804HD PMI 960304 BERCO LH27 BANTAM-KOEHRING 422V0036 DAEWOO 2270-6084 DEMAG 519672 LIEBHERR 5612651 BANTAM-KOEHRING 3018.57768 FAI 820220002 PMI 960073 HITACHI 9066690 BERCO FT3721 JOHN DEERE AT201169 ITM A7130000Y00 BERCO LJ696D BERCO LH27E PRIESTMAN 234404 BENATI 2104021 VOLVO 14043993 BERCO LH696C CATERPILLAR 8E4579 RICHIER 484311865 BERCO SI805 HITACHI 9114682 LIEBHERR 5205010 VPI VAT250257V HITACHI 9114619 PRIESTMAN 1500772 VOLVO 14043993-6 BENATI 2104001 BERCO LH27B LIEBHERR 5612673 VOLVO 43993 CASAGRANDE 95505002 FAI 030.03.001 AMERICAN-HOIST 3-003153 DAEWOO 200104-00001B CATERPILLAR 7T6396 DRESSER-FURUKAWA 3380360H91 DRESSER-FURUKAWA 3372095R91 DRESSER-FURUKAWA 3372006R91 Rola de sustinere LIEBHERR 5605668 FIAT-HITACHI 71400941 INGERSOLL RAND 57070997 CASAGRANDE 95505023 MAIT 2175008 HITACHI 9147345 JOHN DEERE AT250257 LIEBHERR 5601872 ATLAS-TEREX HITACHI 9168173
Mai jos sunt cateva sfaturi de baza si cateva indicii pentru a va putea scoate din impas. Cand lucrurile nu merg cum trebuie. Probleme externe Doar pentru ca reductia finala se misca greu sau nu se misca nu inseamna neaparat ca este din
mai multe detalii ...
DAEWOO 2270-6084 ATLAS-TEREX BERCO LH696C VPI VAT250257V LIEBHERR 5605668 BANTAM-KOEHRING 3018.57768 JOHN DEERE AT201169 AMERICAN-HOIST 3-003153 DRESSER-FURUKAWA 3380360H91 PRIESTMAN 1500772 BERCO LH696 FAI 030.03.001 FIAT-HITACHI 71466885 TESMEC T00-2600-127 ITM A7130000Y00 LIEBHERR 5612673 BENATI 2104001 Excavator LIEBHERR 5618394 RICHIER 484310665 BERCO FT3721 DRESSER-FURUKAWA 3372006R91 JOHN DEERE AT250257 LIEBHERR 5000950 PRIESTMAN 234404 CATERPILLAR 8E4579 INGERSOLL RAND 57070997 BERCO LH27E HITACHI 9114619 VOLVO 14043993-6 BANTAM-KOEHRING 3018.57692 BERCO LH27B ITM A14060A0M00 Rola de sustinere HITACHI 9097400 LIEBHERR 5601872 ATLAS-TEREX 855194 DAEWOO 2270-9401A MAIT 2.175.008 FIAT-HITACHI 71483187 PMI 960304 LIEBHERR 5612651 1804HD LIEBHERR 5205010 BENFRA 005.2027 FIAT-HITACHI 71400941 VOLVO 14043993 HITACHI 9066690 MAIT 2175008 DAEWOO 200104-00001B BANTAM-KOEHRING 422V0036 HITACHI 9147345 DEMAG 519672 HITACHI 9168173 DRESSER-FURUKAWA 3194637R91 CASAGRANDE 95505023 PMI 960073 GAMBETTI-BARRE M203910001 VOLVO 43993 DRESSER-FURUKAWA 3372095R91 CATERPILLAR 7T6396 BENATI 2104021 BERCO SI805 HITACHI 9114682 RICHIER 484311865 FAI 820220002 BERCO LJ696D CASAGRANDE 95505002 BERCO LH27
Kubota isi mareste gama de excavatoare cu mini-excavatorul U55-4 de 5,4 t seria 4. Marca de utilaje de constructii a pus accentul pe performanta acestui nou excavator, pe stabilitatea modelului si pe confortul operatorului. Mini-excavatorul U55-4 de la Kubota este mai puternic, ocupand, in acelasi timp, acelasi spatiu
mai multe detalii ...
LIEBHERR 5618394 BERCO LH27E BENATI 2104001 CASAGRANDE 95505023 LIEBHERR 5205010 DRESSER-FURUKAWA 3380360H91 LIEBHERR 5612651 DRESSER-FURUKAWA 3372095R91 ATLAS-TEREX BERCO LJ696D RICHIER 484310665 FAI 030.03.001 ITM A7130000Y00 PRIESTMAN 1500772 RICHIER 484311865 HITACHI 9168173 BERCO LH696 FIAT-HITACHI 71466885 HITACHI 9066690 ATLAS-TEREX 855194 TESMEC T00-2600-127 MAIT 2.175.008 VOLVO 14043993 CASAGRANDE 95505002 DAEWOO 2270-6084 CATERPILLAR 7T6396 JOHN DEERE AT250257 PRIESTMAN 234404 CATERPILLAR 8E4579 INGERSOLL RAND 57070997 GAMBETTI-BARRE M203910001 HITACHI 9147345 VOLVO 43993 BERCO FT3721 BERCO LH696C DRESSER-FURUKAWA 3372006R91 FIAT-HITACHI 71483187 BERCO LH27B HITACHI 9097400 LIEBHERR 5612673 Rola de sustinere FAI 820220002 LIEBHERR 5000950 PMI 960304 HITACHI 9114619 BERCO SI805 VPI VAT250257V LIEBHERR 5601872 FIAT-HITACHI 71400941 JOHN DEERE AT201169 LIEBHERR 5605668 HITACHI 9114682 BANTAM-KOEHRING 3018.57768 1804HD BANTAM-KOEHRING 422V0036 BANTAM-KOEHRING 3018.57692 Excavator BENFRA 005.2027 DAEWOO 2270-9401A DEMAG 519672 ITM A14060A0M00 BERCO LH27 PMI 960073 AMERICAN-HOIST 3-003153 DRESSER-FURUKAWA 3194637R91 BENATI 2104021 MAIT 2175008 VOLVO 14043993-6 DAEWOO 200104-00001B

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro