Rola cu 1 flansa,AMERICAN-HOIST 3-003153,ATLAS-TEREX 855194,BANTAM-KOEHRING 3018.57692,BANTAM-KOEHRING 3018.57768,BANTAM-KOEHRING 422V0036,BENATI 2104001,BENATI 2104021,BENFRA 005.2027,BERCO FT3721,BERCO LH27,BERCO LH27B,BERCO LH27E,BERCO LH696,BERCO LH696C,BERCO LJ696D,BERCO SI805,CASAGRANDE 95505002,CASAGRANDE 95505023,CATERPILLAR 7T6396,CATERPILLAR 8E4579,DAEWOO 200104-00001B,DAEWOO 2270-6084,DAEWOO 2270-9401A,DEMAG 519672,DRESSER-FURUKAWA 3194637R91,DRESSER-FURUKAWA 3372006R91,DRESSER-FURUKAWA 3372095R91,DRESSER-FURUKAWA 3380360H91,FAI 030.03.001,FAI 820220002,FIAT-HITACHI 71400941,FIAT-HITACHI 71466885,FIAT-HITACHI 71483187,GAMBETTI-BARRE M203910001,HITACHI 9066690,HITACHI 9097400,HITACHI 9114619,HITACHI 9114682,HITACHI 9147345,HITACHI 9168173,INGERSOLL RAND 57070997,ITM A14060A0M00,ITM A7130000Y00,JOHN DEERE AT201169,JOHN DEERE AT250257,LIEBHERR 5000950,LIEBHERR 5205010,LIEBHERR 5601872,LIEBHERR 5605668,LIEBHERR 5612651,LIEBHERR 5612673,LIEBHERR 5618394,MAIT 2.175.008,MAIT 2175008,PMI 960073,PMI 960304,PRIESTMAN 1500772,PRIESTMAN 234404,RICHIER 484310665,RICHIER 484311865,TESMEC T00-2600-127,VOLVO 14043993,VOLVO 14043993-6,VOLVO 43993,VPI VAT250257V,ATLAS-TEREX,Excavator,1902DHD

Rola cu 1 flansa - ATLAS-TEREX - Excavator - 1902DHD

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1902DHD
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA1406A0
Rola cu 1 flansa
Weight: 53 Kg
Detalii:
øA
211
øB
175
C
204
D
256
E
368,3
F
408
G
285
øH
75
øH1
øL
22,5
M
114,3
N
72
ØA1
C1
T
129,5
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1804HD 1902DHD 1902EHD 1902HD
2002 2° TYPE 2002LC 2° TYPE 2004 2202DLC
2202E 2202ELC   
CASAGRANDE
C40 C50   
CATERPILLAR
235 32K -1301-UP235 62X -1-UP235 64R -596-2236235 81X -1-UP
235 83X -1-732235B 4ED -1-UP235B 7WC -1-535235B 7WC -1-UP
235B 7WC -536-UP235B 9PC - 1 -UP235C 2PG -1-UP235C 4DG -1-UP
235C 5AF -1-UP235D 8KJ -LL229 8PD -1-UP 
DAEWOO
DH280 DH280LC 3 DH320 SOLAR 280LC 3
SOLAR 290LC-V SOLAR 300 SOLAR 330 3 SOLAR 330LC-V
SOLAR 340LC-V    
DEMAG
H31 2° TYPE H31C H31LC H40G
H40LC    
DOOSAN
DX300LC DX300LC-3 DX340LC  
DRESSER-FURUKAWA
640EHD 645EHD 650B 2° TYPE 650E
650HD 1° TYPE 650HD 2° TYPE 655  
FIAT-HITACHI
EX285LC EX355EL EX355LC FH270 3
FH300 FH300LC FH330 3 FH330BEH 3
FUCHS
F125R    
HITACHI
EX270-5 EX270LC EX270LC-2 EX270LC-5
EX285 EX285LC EX300-1 EX300-2
EX300-5 EX300H-1 EX300H-2 EX300H-3
EX300LC-1 EX300LC-2 EX300LC-3 EX300LC-5
EX300LCH-2 EX300LCH-3 EX310H-3C UH10LC-2
UH122LC ZX270 ZX270LC ZX280LC -3
ZX330 ZX330-1 ZX330LC ZX330LC -1
ZX350K ZX350LCH ZX350LCK  
JCB
JS360LC    
JOHN DEERE
270C-LC 270D-LC 270LC 330C LC
330LC 892DLC 892E LC 11000 AND UP892E LC UP TO 10999
LIEBHERR
HS840 HS842HD HS842HD LITRONIC HS843HD LITRONIC
HS850 1° TYPE HS851 2° TYPE HS851HD 1° TYPE HS851HD 2° TYPE
HS851HD 3° TYPE HS852 LITRONIC HS871 1° TYPE HS871 2° TYPE
HS871 3° TYPE R941HD R942HD R942HD LITRONIC
R942HDSL LITRONIC R944HDS LITRONIC R944HDSL LITRONIC R945 2° TYPE
R952 LITRONIC R952HD R952HD LITRONIC R954 LITRONIC
R954HD LITRONIC R954HD-W LITRONIC R961 1° TYPE R961 2° TYPE
R961 3° TYPE R961B R961BLC R962LC 1° TYPE
R962LC 2° TYPE R962LC LITRONIC 801-UPR965B  
MITSUBISHI
MS350 - MS380 1 MS380 2  
O-&-K-TEREX
RH12.5LC    
SENNEBOGEN
528T 2° TYPE 660T HBM4 S1240R 2° TYPE
S1240R 3° TYPE S660R-LC 1° TYPE S660R-LC 2° TYPE SDR28SL
SR28THD    
SUMITOMO-LINKBELT
LS180    
TIMBERJACK
TJ2518 TJ2618 TJ608L TJ608S
TJ618 TJ735 TJ850 TJ900
TJ950    
VOLVO
EC300 EC340 H14 H14B
H14BLC H16   
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
AMERICAN-HOIST3-003153
ATLAS-TEREX855194
BANTAM-KOEHRING3018.57692
BANTAM-KOEHRING3018.57768
BANTAM-KOEHRING422V0036
BENATI2104001
BENATI2104021
BENFRA005.2027
BERCOFT3721
BERCOLH27
BERCOLH27B
BERCOLH27E
BERCOLH696
BERCOLH696C
BERCOLJ696D
BERCOSI805
CASAGRANDE95505002
CASAGRANDE95505023
CATERPILLAR7T6396
CATERPILLAR8E4579
DAEWOO200104-00001B
DAEWOO2270-6084
DAEWOO2270-9401A
DEMAG519672
DRESSER-FURUKAWA3194637R91
DRESSER-FURUKAWA3372006R91
DRESSER-FURUKAWA3372095R91
DRESSER-FURUKAWA3380360H91
FAI030.03.001
FAI820220002
FIAT-HITACHI71400941
FIAT-HITACHI71466885
FIAT-HITACHI71483187
GAMBETTI-BARREM203910001
HITACHI9066690
HITACHI9097400
HITACHI9114619
HITACHI9114682
HITACHI9147345
HITACHI9168173
INGERSOLL RAND57070997
ITMA14060A0M00
ITMA7130000Y00
JOHN DEEREAT201169
JOHN DEEREAT250257
LIEBHERR5000950
LIEBHERR5205010
LIEBHERR5601872
LIEBHERR5605668
LIEBHERR5612651
LIEBHERR5612673
LIEBHERR5618394
MAIT2.175.008
MAIT2175008
PMI960073
PMI960304
PRIESTMAN1500772
PRIESTMAN234404
RICHIER484310665
RICHIER484311865
TESMECT00-2600-127
VOLVO14043993
VOLVO14043993-6
VOLVO43993
VPIVAT250257V
Noile excavatoare Hitachi din gama Zaxis seria 5 sunt, in acelasi timp, mai ecologice si mai economice decat modelele precedente ale marcii japoneze. Motorizarea Isuzu permite utilajului de constructii sa reduca din consumul de carburant si din emisiile sale de poluanti. Sistemul hidraulic de ultima generatie TRIAS le
mai multe detalii ...
PMI 960073 BERCO FT3721 BERCO LH696C Excavator FAI 820220002 Rola cu 1 flansa PRIESTMAN 1500772 CATERPILLAR 8E4579 MAIT 2175008 PRIESTMAN 234404 FIAT-HITACHI 71483187 LIEBHERR 5000950 BERCO LH27E 1902DHD ITM A7130000Y00 BENATI 2104001 INGERSOLL RAND 57070997 DRESSER-FURUKAWA 3372006R91 HITACHI 9114619 BENFRA 005.2027 LIEBHERR 5601872 HITACHI 9097400 LIEBHERR 5612651 BENATI 2104021 BANTAM-KOEHRING 3018.57768 PMI 960304 LIEBHERR 5618394 ITM A14060A0M00 BANTAM-KOEHRING 3018.57692 VPI VAT250257V ATLAS-TEREX 855194 DAEWOO 2270-6084 GAMBETTI-BARRE M203910001 LIEBHERR 5612673 RICHIER 484311865 FAI 030.03.001 BERCO LH696 VOLVO 43993 CASAGRANDE 95505002 HITACHI 9066690 BERCO LJ696D CATERPILLAR 7T6396 DAEWOO 2270-9401A MAIT 2.175.008 BERCO LH27B DRESSER-FURUKAWA 3380360H91 HITACHI 9114682 TESMEC T00-2600-127 DEMAG 519672 VOLVO 14043993 HITACHI 9147345 LIEBHERR 5205010 DAEWOO 200104-00001B RICHIER 484310665 DRESSER-FURUKAWA 3372095R91 CASAGRANDE 95505023 BANTAM-KOEHRING 422V0036 BERCO SI805 JOHN DEERE AT250257 ATLAS-TEREX FIAT-HITACHI 71466885 AMERICAN-HOIST 3-003153 LIEBHERR 5605668 BERCO LH27 JOHN DEERE AT201169 HITACHI 9168173 DRESSER-FURUKAWA 3194637R91 FIAT-HITACHI 71400941 VOLVO 14043993-6
KOMATSU a prezentat la Intermat 2015 noul incarcator pe pneuri WA270-7, care inlocuieste modelul WA250PZ-6.Cu noua motorizare SAA6D107E-2, incarcatorul realizeaza o economie de consum de 10% in raport cu modelul precedent, totodata aducand un plus de putere si un confort sporit de utilizare, dezvoltand o putere neta de
mai multe detalii ...
MAIT 2.175.008 LIEBHERR 5205010 FIAT-HITACHI 71400941 BERCO LH696C LIEBHERR 5605668 PRIESTMAN 234404 FAI 820220002 GAMBETTI-BARRE M203910001 FIAT-HITACHI 71466885 LIEBHERR 5612651 DAEWOO 2270-6084 DAEWOO 200104-00001B JOHN DEERE AT201169 HITACHI 9097400 BERCO LJ696D PRIESTMAN 1500772 DRESSER-FURUKAWA 3194637R91 BENATI 2104001 BANTAM-KOEHRING 3018.57692 LIEBHERR 5612673 DRESSER-FURUKAWA 3380360H91 INGERSOLL RAND 57070997 Rola cu 1 flansa HITACHI 9147345 FAI 030.03.001 HITACHI 9066690 HITACHI 9168173 HITACHI 9114619 MAIT 2175008 BERCO LH27B JOHN DEERE AT250257 ITM A7130000Y00 BERCO LH27 PMI 960073 RICHIER 484311865 CATERPILLAR 8E4579 DEMAG 519672 DRESSER-FURUKAWA 3372095R91 DAEWOO 2270-9401A BERCO SI805 TESMEC T00-2600-127 VOLVO 43993 BENFRA 005.2027 VOLVO 14043993 FIAT-HITACHI 71483187 ATLAS-TEREX 855194 BERCO FT3721 BANTAM-KOEHRING 422V0036 BERCO LH696 PMI 960304 ATLAS-TEREX 1902DHD LIEBHERR 5000950 BERCO LH27E AMERICAN-HOIST 3-003153 VPI VAT250257V ITM A14060A0M00 RICHIER 484310665 LIEBHERR 5618394 CASAGRANDE 95505002 BANTAM-KOEHRING 3018.57768 Excavator HITACHI 9114682 LIEBHERR 5601872 BENATI 2104021 DRESSER-FURUKAWA 3372006R91 VOLVO 14043993-6 CASAGRANDE 95505023 CATERPILLAR 7T6396
Cu o experienta de peste 20 de ani în industria de demolari, Komatsu ofera o gama completa de excavatoare special configurate pentru activitati de demolare din cele mai diversificate. Gama sa de echipamente HRD (High Reach Demolition) este completata de excavatoare conventionale cu brat monobloc, brat drept sau b
mai multe detalii ...
BERCO FT3721 DRESSER-FURUKAWA 3372006R91 BERCO LH27B PMI 960073 FIAT-HITACHI 71400941 BERCO LH696 INGERSOLL RAND 57070997 HITACHI 9114619 TESMEC T00-2600-127 1902DHD MAIT 2175008 DRESSER-FURUKAWA 3372095R91 VOLVO 14043993-6 ITM A7130000Y00 LIEBHERR 5605668 CASAGRANDE 95505002 PRIESTMAN 1500772 BERCO SI805 FIAT-HITACHI 71483187 VPI VAT250257V BANTAM-KOEHRING 3018.57692 DRESSER-FURUKAWA 3194637R91 FIAT-HITACHI 71466885 LIEBHERR 5205010 ATLAS-TEREX 855194 JOHN DEERE AT201169 RICHIER 484310665 RICHIER 484311865 DAEWOO 2270-9401A FAI 030.03.001 PMI 960304 HITACHI 9168173 DEMAG 519672 BANTAM-KOEHRING 3018.57768 CASAGRANDE 95505023 LIEBHERR 5612673 LIEBHERR 5000950 BENATI 2104021 BERCO LH27E Excavator JOHN DEERE AT250257 GAMBETTI-BARRE M203910001 ATLAS-TEREX BERCO LH696C DRESSER-FURUKAWA 3380360H91 LIEBHERR 5601872 ITM A14060A0M00 LIEBHERR 5618394 VOLVO 43993 MAIT 2.175.008 Rola cu 1 flansa BENATI 2104001 LIEBHERR 5612651 BERCO LH27 HITACHI 9114682 FAI 820220002 BANTAM-KOEHRING 422V0036 CATERPILLAR 7T6396 DAEWOO 200104-00001B VOLVO 14043993 BERCO LJ696D AMERICAN-HOIST 3-003153 BENFRA 005.2027 HITACHI 9066690 HITACHI 9097400 DAEWOO 2270-6084 PRIESTMAN 234404 HITACHI 9147345 CATERPILLAR 8E4579

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro