Rola cu 1 flansa,ATLAS-TEREX 485141,BANTAM-KOEHRING 3018.56491,BENATI 2106061,BENATI 2106081,BENFRA 005.1906,BERCO KJ18C,BERCO KL18,BERCO KL18A,BERCO KL18C,BERCO KL24,BERCO SI65,BERCO SI65A,CASAGRANDE 95505008,CASE S515417,COSMOTER 817800103,DEMAG 049-120,DRESSER-FURUKAWA 3150459R91,DRESSER-FURUKAWA 3150616R1,DRESSER-FURUKAWA 3194636R91,DRESSER-FURUKAWA 3380409H91,DROTT S515417,EDER 60.9475,FAI 820220014,FAI 820220025,FIAT-HITACHI 45019640,HANOMAG 3079865M91,HYMAC 44606003,HYMAC 4467006,INGERSOLL RAND 57406571,INGERSOLL RAND 70800909,ITM A1405000M00,JCB 201/69100,JCB 214/69100,LALTESI 68203,LIEBHERR 5000949,LIEBHERR 5209256,LIEBHERR 5601352,LIEBHERR 5601369,MAIT 2.185.002,MAIT 2175002,MENCK 528K10119,PMI 960046,PRIESTMAN 244251,RICHIER 484309634,ROCK-EXCAVATORS 00552,ROCK-EXCAVATORS 1001.00552.00,SAMSUNG-H.I. 1081-03680,SAMSUNG-H.I. 1181-00010,SIMIT 45018337,SIMIT 45019640,SIMIT 45022303,VOLVO 14260870,VOLVO 14504091,VOLVO 14520148,VOLVO 14522943,VOLVO 43992,VPI VKL18V,WESERHUTTE Y20571,ATLAS-TEREX,Excavator,1902DLC

Rola cu 1 flansa - ATLAS-TEREX - Excavator - 1902DLC

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 1902DLC
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA140500
Rola cu 1 flansa
Weight: 40 Kg
Detalii:
øA
194
øB
154
C
171
D
216
E
320
F
360
G
250
øH
70
øH1
øL
18
M
110
N
60
ØA1
C1
T
120
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1702D 2° TYPE 1702DHD 1702HD 1704HD 1° TYPE
1704HD 2° TYPE 1704HDS 1704LC 1802ELC
1804 1804E 1804LC 1° TYPE 1804LC 2° TYPE
1902DLC 1902E 1902ELC 2002 1° TYPE
2002LC 1° TYPE    
CASAGRANDE
C30 SECOND TYPE C30 LONG SECOND TYPE   
CASE
1187 1187B 1280  
DEMAG
H21 H21C H21LC H23
H23C 1° TYPE H23LC H30  
DRESSER-FURUKAWA
3964BHD 3966 3984 3984B
630HD 635EHD 640B 640C
640E 1° TYPE 640E 2° TYPE 645E 1° TYPE 645E 2° TYPE
645ELC 735HD 738  
FIAT-HITACHI
FH200 3 FH200E 3 FH200LC 3  
HANOMAG
201 201LC 550C HC260
JCB
807BHD 807LC 808 1° TYPE 808 2° TYPE
808HDLC 808L 1° TYPE 808L 2° TYPE 820 SUPER
820HD SUPER    
LIEBHERR
HS830 HS832 LITRONIC HS832HD LITRONIC HS832HDLC LITRONIC
HS841 HS842 HS842 LITRONIC HS933 LITRONIC
MR941 R317 HDSL R900C R902HD LITRONIC
R902HDLC LITRONIC R902HDSL LITRONIC R904 LITRONIC R904HDSL LITRONIC
R906LC R906NLC R906WLC R912HD 161-3000
R912HD 3001-UPR912HDS 3001-UPR912HDS LITRONIC R912HDSL LITRONIC
R912STD LITRONIC R914 LITRONIC R914HDSL LITRONIC R921BHD 2000-2100
R921BHD 2101-UPR921CHD 1° TYPE R921HD R922HD
R922HDS 101-3000R922HD-SL Litronic R924 LITRONIC R925 2° TYPE
R925B R926LC R926NLC R926SLC
R926WLC R932HDSL R932HDSL LITRONIC 3001-3205R934HDS LITRONIC
R934HDSL LITRONIC R941 101-379R941 380-UPR941BLC 501-UP
R941LC R942 R942LC R945 1° TYPE
SAMSUNG-H.I.
MX222 MX222LC MX8 1 MX8 2A
MX8LC SE210 2 SE210LC 5  
SENNEBOGEN
526R 528R 528T 1° TYPE 645T 1° TYPE
645T 2° TYPE S1020R OLD S1020R-LC S1164R 1° TYPE SUPERLONG
S1164R 2° TYPE LONG S1164R 2° TYPE SUPERLONG S1164RLC S1225R 1° TYPE
S1225R 2° TYPE S1240R 1° TYPE S635R-LC 1° TYPE S635R-LC 2° TYPE
S645R-LC 1° TYPE S645R-LC 2° TYPE SR20SLHD-LC SR26 1° TYPE
SR28SLT-LC SR28T   
VOLVO
EC140B LCM EC160B EC160B LC EC180B LC
EC210B LC EC210N LC EC229 EC230 1° TYPE
EC230 2° TYPE EC230B EC240B LC EC240B NLC
EC240N LC EC250DL EC250DLR EC280CHNS
EC280CHWL ECR235 CL H10B 2° TYPE H10BLC 1° TYPE
H10BLC 2° TYPE H11 H11B H12
H12BLC 1° TYPE H12BLC 2° TYPE   
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX485141
BANTAM-KOEHRING3018.56491
BENATI2106061
BENATI2106081
BENFRA005.1906
BERCOKJ18C
BERCOKL18
BERCOKL18A
BERCOKL18C
BERCOKL24
BERCOSI65
BERCOSI65A
CASAGRANDE95505008
CASES515417
COSMOTER817800103
DEMAG049-120
DRESSER-FURUKAWA3150459R91
DRESSER-FURUKAWA3150616R1
DRESSER-FURUKAWA3194636R91
DRESSER-FURUKAWA3380409H91
DROTTS515417
EDER60.9475
FAI820220014
FAI820220025
FIAT-HITACHI45019640
HANOMAG3079865M91
HYMAC44606003
HYMAC4467006
INGERSOLL RAND57406571
INGERSOLL RAND70800909
ITMA1405000M00
JCB201/69100
JCB214/69100
LALTESI68203
LIEBHERR5000949
LIEBHERR5209256
LIEBHERR5601352
LIEBHERR5601369
MAIT2.185.002
MAIT2175002
MENCK528K10119
PMI960046
PRIESTMAN244251
RICHIER484309634
ROCK-EXCAVATORS00552
ROCK-EXCAVATORS1001.00552.00
SAMSUNG-H.I.1081-03680
SAMSUNG-H.I.1181-00010
SIMIT45018337
SIMIT45019640
SIMIT45022303
VOLVO14260870
VOLVO14504091
VOLVO14520148
VOLVO14522943
VOLVO43992
VPIVKL18V
WESERHUTTEY20571
Constructorul american Case este deja unul dintre partenerii de încredere ai armatei americane. Fabrica CNH din Wichita, Kansas va livra peste 3.000 de unităţi, contractul pe termen lung presupunând producerea a 1.900 de încărcătoare multifuncţionale pe pneuri şi până la 1.500 de mini&ic
mai multe detalii ...
DRESSER-FURUKAWA 3194636R91 SIMIT 45018337 ROCK-EXCAVATORS 00552 JCB 201/69100 BERCO SI65A ATLAS-TEREX ITM A1405000M00 BERCO KJ18C RICHIER 484309634 WESERHUTTE Y20571 MENCK 528K10119 BENATI 2106061 HYMAC 4467006 SAMSUNG-H.I. 1081-03680 HANOMAG 3079865M91 DROTT S515417 BANTAM-KOEHRING 3018.56491 BENATI 2106081 BERCO KL24 BERCO KL18A HYMAC 44606003 SIMIT 45019640 PMI 960046 LIEBHERR 5000949 PRIESTMAN 244251 Rola cu 1 flansa VOLVO 14522943 FAI 820220025 VOLVO 14260870 JCB 214/69100 SIMIT 45022303 INGERSOLL RAND 57406571 DRESSER-FURUKAWA 3150616R1 DRESSER-FURUKAWA 3380409H91 CASAGRANDE 95505008 ROCK-EXCAVATORS 1001.00552.00 VOLVO 14520148 FAI 820220014 DEMAG 049-120 MAIT 2.185.002 BENFRA 005.1906 DRESSER-FURUKAWA 3150459R91 LIEBHERR 5601369 CASE S515417 VOLVO 14504091 Excavator 1902DLC LALTESI 68203 FIAT-HITACHI 45019640 ATLAS-TEREX 485141 LIEBHERR 5209256 COSMOTER 817800103 SAMSUNG-H.I. 1181-00010 LIEBHERR 5601352 BERCO SI65 MAIT 2175002 BERCO KL18C INGERSOLL RAND 70800909 EDER 60.9475 VPI VKL18V BERCO KL18 VOLVO 43992
 Case a început producţia mini încărcătoarelor multifuncţionale în 1969 odată cu apariţia pe piaţă a modelului 1530 Uni-Loader şi a continuat să inoveze domeniul, prin introducerea unor elemente specifice precum Ride Control sau iluminarea laterală a câmpului de lucru. Anul trecu
mai multe detalii ...
BERCO KL18C CASAGRANDE 95505008 LIEBHERR 5209256 DRESSER-FURUKAWA 3150616R1 FAI 820220014 DRESSER-FURUKAWA 3150459R91 HANOMAG 3079865M91 BANTAM-KOEHRING 3018.56491 INGERSOLL RAND 57406571 1902DLC FIAT-HITACHI 45019640 HYMAC 4467006 DEMAG 049-120 DRESSER-FURUKAWA 3380409H91 MAIT 2175002 LALTESI 68203 RICHIER 484309634 LIEBHERR 5000949 BENATI 2106081 ROCK-EXCAVATORS 1001.00552.00 BERCO SI65A ATLAS-TEREX 485141 BENATI 2106061 LIEBHERR 5601352 HYMAC 44606003 BENFRA 005.1906 DROTT S515417 SAMSUNG-H.I. 1181-00010 VOLVO 14504091 SIMIT 45022303 VOLVO 14260870 BERCO KL24 ATLAS-TEREX MAIT 2.185.002 FAI 820220025 PRIESTMAN 244251 VOLVO 14522943 SAMSUNG-H.I. 1081-03680 ITM A1405000M00 BERCO KL18 VOLVO 43992 EDER 60.9475 ROCK-EXCAVATORS 00552 CASE S515417 BERCO SI65 PMI 960046 COSMOTER 817800103 Excavator SIMIT 45018337 VOLVO 14520148 VPI VKL18V JCB 214/69100 LIEBHERR 5601369 SIMIT 45019640 BERCO KL18A Rola cu 1 flansa INGERSOLL RAND 70800909 JCB 201/69100 WESERHUTTE Y20571 DRESSER-FURUKAWA 3194636R91 MENCK 528K10119 BERCO KJ18C
Bobcat a lansat prototipul noului excavator de 8 tone, E85. Acesta urmează să înlocuiască modelul actual, E80 şi este echipat cu un motor diesel Yanmar care dezvoltă o putere de 44,3 kW la 2.100 rpm.  Pentru a îndeplini cele mai stricte norme de poluare, Stage IIIB, Bobcat utilizează EGR (recirc
mai multe detalii ...
BERCO KL18C SIMIT 45022303 WESERHUTTE Y20571 LIEBHERR 5000949 FAI 820220025 FIAT-HITACHI 45019640 BENFRA 005.1906 ATLAS-TEREX 485141 DRESSER-FURUKAWA 3380409H91 ROCK-EXCAVATORS 00552 VOLVO 14260870 HYMAC 44606003 DRESSER-FURUKAWA 3194636R91 VOLVO 14520148 HYMAC 4467006 BERCO SI65 MAIT 2.185.002 LIEBHERR 5601352 LALTESI 68203 FAI 820220014 VOLVO 14522943 DROTT S515417 SAMSUNG-H.I. 1081-03680 BENATI 2106081 VOLVO 43992 VPI VKL18V MAIT 2175002 SAMSUNG-H.I. 1181-00010 ROCK-EXCAVATORS 1001.00552.00 BERCO KL24 LIEBHERR 5601369 BERCO KL18A ATLAS-TEREX SIMIT 45019640 Rola cu 1 flansa INGERSOLL RAND 57406571 EDER 60.9475 BERCO SI65A LIEBHERR 5209256 COSMOTER 817800103 MENCK 528K10119 SIMIT 45018337 JCB 214/69100 Excavator DEMAG 049-120 PMI 960046 JCB 201/69100 ITM A1405000M00 DRESSER-FURUKAWA 3150459R91 BANTAM-KOEHRING 3018.56491 RICHIER 484309634 BERCO KL18 CASAGRANDE 95505008 1902DLC BENATI 2106061 BERCO KJ18C DRESSER-FURUKAWA 3150616R1 PRIESTMAN 244251 VOLVO 14504091 INGERSOLL RAND 70800909 HANOMAG 3079865M91 CASE S515417

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro