Rola cu 1 flansa,AMERICAN-HOIST 3-003153,ATLAS-TEREX 855194,BANTAM-KOEHRING 3018.57692,BANTAM-KOEHRING 3018.57768,BANTAM-KOEHRING 422V0036,BENATI 2104001,BENATI 2104021,BENFRA 005.2027,BERCO FT3721,BERCO LH27,BERCO LH27B,BERCO LH27E,BERCO LH696,BERCO LH696C,BERCO LJ696D,BERCO SI805,CASAGRANDE 95505002,CASAGRANDE 95505023,CATERPILLAR 7T6396,CATERPILLAR 8E4579,DAEWOO 200104-00001B,DAEWOO 2270-6084,DAEWOO 2270-9401A,DEMAG 519672,DRESSER-FURUKAWA 3194637R91,DRESSER-FURUKAWA 3372006R91,DRESSER-FURUKAWA 3372095R91,DRESSER-FURUKAWA 3380360H91,FAI 030.03.001,FAI 820220002,FIAT-HITACHI 71400941,FIAT-HITACHI 71466885,FIAT-HITACHI 71483187,GAMBETTI-BARRE M203910001,HITACHI 9066690,HITACHI 9097400,HITACHI 9114619,HITACHI 9114682,HITACHI 9147345,HITACHI 9168173,INGERSOLL RAND 57070997,ITM A14060A0M00,ITM A7130000Y00,JOHN DEERE AT201169,JOHN DEERE AT250257,LIEBHERR 5000950,LIEBHERR 5205010,LIEBHERR 5601872,LIEBHERR 5605668,LIEBHERR 5612651,LIEBHERR 5612673,LIEBHERR 5618394,MAIT 2.175.008,MAIT 2175008,PMI 960073,PMI 960304,PRIESTMAN 1500772,PRIESTMAN 234404,RICHIER 484310665,RICHIER 484311865,TESMEC T00-2600-127,VOLVO 14043993,VOLVO 14043993-6,VOLVO 43993,VPI VAT250257V,ATLAS-TEREX,Excavator,2004

Rola cu 1 flansa - ATLAS-TEREX - Excavator - 2004

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 2004
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA1406A0
Rola cu 1 flansa
Weight: 53 Kg
Detalii:
øA
211
øB
175
C
204
D
256
E
368,3
F
408
G
285
øH
75
øH1
øL
22,5
M
114,3
N
72
ØA1
C1
T
129,5
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1804HD 1902DHD 1902EHD 1902HD
2002 2° TYPE 2002LC 2° TYPE 2004 2202DLC
2202E 2202ELC   
CASAGRANDE
C40 C50   
CATERPILLAR
235 32K -1301-UP235 62X -1-UP235 64R -596-2236235 81X -1-UP
235 83X -1-732235B 4ED -1-UP235B 7WC -1-535235B 7WC -1-UP
235B 7WC -536-UP235B 9PC - 1 -UP235C 2PG -1-UP235C 4DG -1-UP
235C 5AF -1-UP235D 8KJ -LL229 8PD -1-UP 
DAEWOO
DH280 DH280LC 3 DH320 SOLAR 280LC 3
SOLAR 290LC-V SOLAR 300 SOLAR 330 3 SOLAR 330LC-V
SOLAR 340LC-V    
DEMAG
H31 2° TYPE H31C H31LC H40G
H40LC    
DOOSAN
DX300LC DX300LC-3 DX340LC  
DRESSER-FURUKAWA
640EHD 645EHD 650B 2° TYPE 650E
650HD 1° TYPE 650HD 2° TYPE 655  
FIAT-HITACHI
EX285LC EX355EL EX355LC FH270 3
FH300 FH300LC FH330 3 FH330BEH 3
FUCHS
F125R    
HITACHI
EX270-5 EX270LC EX270LC-2 EX270LC-5
EX285 EX285LC EX300-1 EX300-2
EX300-5 EX300H-1 EX300H-2 EX300H-3
EX300LC-1 EX300LC-2 EX300LC-3 EX300LC-5
EX300LCH-2 EX300LCH-3 EX310H-3C UH10LC-2
UH122LC ZX270 ZX270LC ZX280LC -3
ZX330 ZX330-1 ZX330LC ZX330LC -1
ZX350K ZX350LCH ZX350LCK  
JCB
JS360LC    
JOHN DEERE
270C-LC 270D-LC 270LC 330C LC
330LC 892DLC 892E LC 11000 AND UP892E LC UP TO 10999
LIEBHERR
HS840 HS842HD HS842HD LITRONIC HS843HD LITRONIC
HS850 1° TYPE HS851 2° TYPE HS851HD 1° TYPE HS851HD 2° TYPE
HS851HD 3° TYPE HS852 LITRONIC HS871 1° TYPE HS871 2° TYPE
HS871 3° TYPE R941HD R942HD R942HD LITRONIC
R942HDSL LITRONIC R944HDS LITRONIC R944HDSL LITRONIC R945 2° TYPE
R952 LITRONIC R952HD R952HD LITRONIC R954 LITRONIC
R954HD LITRONIC R954HD-W LITRONIC R961 1° TYPE R961 2° TYPE
R961 3° TYPE R961B R961BLC R962LC 1° TYPE
R962LC 2° TYPE R962LC LITRONIC 801-UPR965B  
MITSUBISHI
MS350 - MS380 1 MS380 2  
O-&-K-TEREX
RH12.5LC    
SENNEBOGEN
528T 2° TYPE 660T HBM4 S1240R 2° TYPE
S1240R 3° TYPE S660R-LC 1° TYPE S660R-LC 2° TYPE SDR28SL
SR28THD    
SUMITOMO-LINKBELT
LS180    
TIMBERJACK
TJ2518 TJ2618 TJ608L TJ608S
TJ618 TJ735 TJ850 TJ900
TJ950    
VOLVO
EC300 EC340 H14 H14B
H14BLC H16   
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
AMERICAN-HOIST3-003153
ATLAS-TEREX855194
BANTAM-KOEHRING3018.57692
BANTAM-KOEHRING3018.57768
BANTAM-KOEHRING422V0036
BENATI2104001
BENATI2104021
BENFRA005.2027
BERCOFT3721
BERCOLH27
BERCOLH27B
BERCOLH27E
BERCOLH696
BERCOLH696C
BERCOLJ696D
BERCOSI805
CASAGRANDE95505002
CASAGRANDE95505023
CATERPILLAR7T6396
CATERPILLAR8E4579
DAEWOO200104-00001B
DAEWOO2270-6084
DAEWOO2270-9401A
DEMAG519672
DRESSER-FURUKAWA3194637R91
DRESSER-FURUKAWA3372006R91
DRESSER-FURUKAWA3372095R91
DRESSER-FURUKAWA3380360H91
FAI030.03.001
FAI820220002
FIAT-HITACHI71400941
FIAT-HITACHI71466885
FIAT-HITACHI71483187
GAMBETTI-BARREM203910001
HITACHI9066690
HITACHI9097400
HITACHI9114619
HITACHI9114682
HITACHI9147345
HITACHI9168173
INGERSOLL RAND57070997
ITMA14060A0M00
ITMA7130000Y00
JOHN DEEREAT201169
JOHN DEEREAT250257
LIEBHERR5000950
LIEBHERR5205010
LIEBHERR5601872
LIEBHERR5605668
LIEBHERR5612651
LIEBHERR5612673
LIEBHERR5618394
MAIT2.175.008
MAIT2175008
PMI960073
PMI960304
PRIESTMAN1500772
PRIESTMAN234404
RICHIER484310665
RICHIER484311865
TESMECT00-2600-127
VOLVO14043993
VOLVO14043993-6
VOLVO43993
VPIVAT250257V
 Lansat in anul 2013, excavatorul Liebherr R926, inlocuind astfel modelul R924.Noul model R926 are o greutate de 25 tone si este echipat cu un motor diesel care genereaza o putere de 120kW si 163CP respectand normele de emisii ale fazei IIIB. Ca optiune suplimentara, acest model poate fi echipat cu filtru de parti
mai multe detalii ...
BERCO LJ696D DRESSER-FURUKAWA 3372006R91 VPI VAT250257V LIEBHERR 5612673 HITACHI 9097400 HITACHI 9147345 CATERPILLAR 8E4579 LIEBHERR 5612651 LIEBHERR 5601872 FAI 030.03.001 AMERICAN-HOIST 3-003153 BERCO FT3721 BERCO LH696C FIAT-HITACHI 71400941 HITACHI 9114682 PRIESTMAN 1500772 MAIT 2.175.008 BANTAM-KOEHRING 3018.57692 BENFRA 005.2027 CASAGRANDE 95505023 BERCO SI805 ITM A7130000Y00 FIAT-HITACHI 71466885 VOLVO 14043993-6 BENATI 2104021 PRIESTMAN 234404 BERCO LH27B 2004 DEMAG 519672 HITACHI 9168173 TESMEC T00-2600-127 BENATI 2104001 FIAT-HITACHI 71483187 BERCO LH696 JOHN DEERE AT250257 ATLAS-TEREX 855194 LIEBHERR 5000950 LIEBHERR 5605668 BERCO LH27 HITACHI 9066690 BERCO LH27E ATLAS-TEREX BANTAM-KOEHRING 3018.57768 VOLVO 14043993 JOHN DEERE AT201169 DAEWOO 2270-9401A LIEBHERR 5205010 DRESSER-FURUKAWA 3372095R91 PMI 960073 INGERSOLL RAND 57070997 LIEBHERR 5618394 VOLVO 43993 CASAGRANDE 95505002 CATERPILLAR 7T6396 DRESSER-FURUKAWA 3380360H91 PMI 960304 DAEWOO 200104-00001B RICHIER 484311865 BANTAM-KOEHRING 422V0036 HITACHI 9114619 Rola cu 1 flansa DRESSER-FURUKAWA 3194637R91 GAMBETTI-BARRE M203910001 DAEWOO 2270-6084 ITM A14060A0M00 Excavator MAIT 2175008 RICHIER 484310665 FAI 820220002
Un ciocan hidraulic este un accesoriu relativ scump. Iti poate aduce multi bani daca este bine ales sau multe batai de cap daca nu te pricepi. Stii ce sa urmaresti cand vrei sa cumperi un ciocan hidraulic? Gasesti mai jos cateva puncte pe care ar fi bine va le verifici la o astfel de achizitie: 1. Amo
mai multe detalii ...
HITACHI 9097400 DAEWOO 2270-9401A LIEBHERR 5601872 PRIESTMAN 1500772 Rola cu 1 flansa VOLVO 14043993-6 BENATI 2104021 LIEBHERR 5612673 BANTAM-KOEHRING 3018.57768 VOLVO 14043993 PRIESTMAN 234404 BANTAM-KOEHRING 3018.57692 BERCO LH27 DRESSER-FURUKAWA 3372095R91 CASAGRANDE 95505023 PMI 960304 FAI 030.03.001 CASAGRANDE 95505002 DRESSER-FURUKAWA 3372006R91 DRESSER-FURUKAWA 3194637R91 BERCO LH696C HITACHI 9066690 BENFRA 005.2027 BENATI 2104001 HITACHI 9168173 Excavator LIEBHERR 5612651 FIAT-HITACHI 71400941 BANTAM-KOEHRING 422V0036 LIEBHERR 5000950 GAMBETTI-BARRE M203910001 RICHIER 484310665 VOLVO 43993 ITM A14060A0M00 FIAT-HITACHI 71466885 CATERPILLAR 8E4579 FIAT-HITACHI 71483187 BERCO LH27B HITACHI 9147345 BERCO FT3721 LIEBHERR 5205010 BERCO LH696 BERCO SI805 VPI VAT250257V TESMEC T00-2600-127 ITM A7130000Y00 AMERICAN-HOIST 3-003153 DAEWOO 200104-00001B BERCO LH27E MAIT 2.175.008 BERCO LJ696D ATLAS-TEREX ATLAS-TEREX 855194 RICHIER 484311865 HITACHI 9114682 PMI 960073 CATERPILLAR 7T6396 DRESSER-FURUKAWA 3380360H91 FAI 820220002 DEMAG 519672 JOHN DEERE AT201169 2004 LIEBHERR 5618394 LIEBHERR 5605668 HITACHI 9114619 INGERSOLL RAND 57070997 DAEWOO 2270-6084 JOHN DEERE AT250257 MAIT 2175008
Fie ca este vorba de un excavator de dimensiuni medii sau unul mare pe senile, HITACHI ofera aceeasi calitate superioara, mod de lucru rapid si eficient cât si precizie si usurinta în operare. Puterea în slujba performantei  - ZAXIS 350  Seria  de excavatoare ZAXIS - 3 cu dimensiuni m
mai multe detalii ...
LIEBHERR 5601872 PMI 960073 LIEBHERR 5205010 BERCO LH27 BERCO LH696 VOLVO 43993 ITM A7130000Y00 LIEBHERR 5605668 HITACHI 9168173 BERCO LJ696D HITACHI 9066690 PMI 960304 RICHIER 484310665 DRESSER-FURUKAWA 3372095R91 HITACHI 9097400 DRESSER-FURUKAWA 3194637R91 DEMAG 519672 DAEWOO 2270-9401A DRESSER-FURUKAWA 3372006R91 BANTAM-KOEHRING 3018.57768 ATLAS-TEREX 855194 DAEWOO 200104-00001B HITACHI 9114619 BANTAM-KOEHRING 422V0036 BERCO FT3721 Rola cu 1 flansa FAI 030.03.001 CASAGRANDE 95505002 DRESSER-FURUKAWA 3380360H91 MAIT 2175008 FIAT-HITACHI 71483187 RICHIER 484311865 FAI 820220002 GAMBETTI-BARRE M203910001 Excavator LIEBHERR 5000950 JOHN DEERE AT201169 INGERSOLL RAND 57070997 BERCO LH696C LIEBHERR 5612651 LIEBHERR 5612673 HITACHI 9147345 BENATI 2104021 BERCO LH27B HITACHI 9114682 VPI VAT250257V LIEBHERR 5618394 BERCO SI805 BENFRA 005.2027 CASAGRANDE 95505023 TESMEC T00-2600-127 JOHN DEERE AT250257 FIAT-HITACHI 71400941 BENATI 2104001 MAIT 2.175.008 ITM A14060A0M00 PRIESTMAN 234404 VOLVO 14043993 PRIESTMAN 1500772 DAEWOO 2270-6084 CATERPILLAR 7T6396 VOLVO 14043993-6 AMERICAN-HOIST 3-003153 BANTAM-KOEHRING 3018.57692 BERCO LH27E ATLAS-TEREX FIAT-HITACHI 71466885 2004 CATERPILLAR 8E4579

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro