Rola cu 1 flansa,ATLAS-TEREX 869667,BANTAM-KOEHRING 422V0054,BENATI 2104101,BENATI 2104121,BERCO LH90,BERCO LH90B,BERCO LH90E,CASAGRANDE 95505015,CASAGRANDE 95505021,DAEWOO 2270-9010,DAEWOO 2270-9404,DAEWOO 2270-9404A,DEMAG 9725450,FIAT-HITACHI 71401040,FIAT-HITACHI 71401273,HITACHI 9043162,HITACHI 9072631,HITACHI 9114275,HITACHI 9115234,HITACHI 9129347,HYUNDAI 81E7-0015,HYUNDAI 81E7-00631,INGERSOLL RAND 57302853,INGERSOLL RAND 57712366,INGERSOLL RAND 70576129,ITM A140700AM00,JOHN DEERE AT201934,JOHN DEERE T136116,LALTESI 68205,LIEBHERR 5209264,PMI 960012,PMI 960305,PRIESTMAN 244272,TELCO-TATA TD01088,TELCO-TATA TD01109,TIGERCAT CW058,VOLVO 1081-01800,VOLVO 1081-02570,VOLVO 1081-04411,VOLVO 14263401,VOLVO 14532330,VOLVO 24006,VPI VLH90V,WESERHUTTE E80273,ATLAS-TEREX,Excavator,2004HD

Rola cu 1 flansa - ATLAS-TEREX - Excavator - 2004HD

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 2004HD
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA14070A
Rola cu 1 flansa
Weight: 81 Kg
Detalii:
øA
240
øB
200
C
214
D
284
E
400
F
445
G
314
øH
85
øH1
øL
23,5
M
125
N
77
ØA1
C1
T
150
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
2004HD 2202DHD 2202EHD 2204HD
CASAGRANDE
C60HD    
DAEWOO
DH450 S400LC 3 S400LC 5 SOLAR 400 LC-3
SOLAR 420 LC-V SOLAR 450   
DEMAG
H31 1° TYPE H40HD H41 2° TYPE H41C
FIAT-HITACHI
EX455 FH400 FH400LCH FH450 3
FH450BEH 3 FH450LCH 3   
HITACHI
EX400-1 EX400-2 EX400-5 EX400H-3
EX400HLC EX400LC-1 EX400LC-2 EX400LC-3
EX400LCH-3 EX450-5 EX450LC-5 UH14-2 1° TYPE
UH14-2 2° TYPE UH14LC-2 UH171 UH171LC
UH172 UH172LC UH181 ZX370
ZX400LCH-3 ZX450-3 ZX450LC-3 ZX450LCH -3
ZX460LCH-3 ZX470H-3 ZX470LCH-3  
HYUNDAI
R350 R350LC R360LC 3 00020 TO 0180R360LC 3 0181 UP
R360LC 3 UP TO 00019R360LC 7 UP TO 0929R360LC-7A UP TO 0077R360LC-9
R420 R450 LC -7A 0032 UPR450 LC -7A UP TO 0031R450LC
R450LC -7 0042 UPR450LC -7 UP TO 0041R450LC-3 R500LC- 7
R500LC-7A    
INGERSOLL RAND
DM70    
JOHN DEERE
370 370C 450C LC 450D LC
450LC 470G LC 992ELC  
LIEBHERR
HS852HD 1° TYPE HS853HD HS872 1° TYPE HS872 2° TYPE
R971    
SAMSUNG-H.I.
MX13 MX16 MX452LC 1 SE350LC 1
SE350LC 2    
SENNEBOGEN
635R-HD 1° TYPE 635R-HD 2° TYPE 635T-HD 1° TYPE 635T-HD 2° TYPE
645R-HD 1° TYPE 645R-HD 2° TYPE   
VOLVO
EC330B EC360B LC EC360B NLC EC360LC
EC420 EC450 EC460B LC EC460B LC Retractable Undercarriage
EC460LC H16D H16DLC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX869667
BANTAM-KOEHRING422V0054
BENATI2104101
BENATI2104121
BERCOLH90
BERCOLH90B
BERCOLH90E
CASAGRANDE95505015
CASAGRANDE95505021
DAEWOO2270-9010
DAEWOO2270-9404
DAEWOO2270-9404A
DEMAG9725450
FIAT-HITACHI71401040
FIAT-HITACHI71401273
HITACHI9043162
HITACHI9072631
HITACHI9114275
HITACHI9115234
HITACHI9129347
HYUNDAI81E7-0015
HYUNDAI81E7-00631
INGERSOLL RAND57302853
INGERSOLL RAND57712366
INGERSOLL RAND70576129
ITMA140700AM00
JOHN DEEREAT201934
JOHN DEERET136116
LALTESI68205
LIEBHERR5209264
PMI960012
PMI960305
PRIESTMAN244272
TELCO-TATATD01088
TELCO-TATATD01109
TIGERCATCW058
VOLVO1081-01800
VOLVO1081-02570
VOLVO1081-04411
VOLVO14263401
VOLVO14532330
VOLVO24006
VPIVLH90V
WESERHUTTEE80273
Hitachi Construction Machinery (Europe) si-a extins gama traditionala de excavatoare Zaxis. Modelul ZX145W-3 cu raza scurta foloseste cele mai recente motoare si sisteme hidraulice si este ideal pentru operarea în locuri înguste, zone urbane sau rezidentiale. Inginerii Hitachi au dezvoltat noul excavator
mai multe detalii ...
VOLVO 14532330 TIGERCAT CW058 PMI 960012 VOLVO 24006 DAEWOO 2270-9010 TELCO-TATA TD01109 BANTAM-KOEHRING 422V0054 FIAT-HITACHI 71401040 PRIESTMAN 244272 Rola cu 1 flansa HITACHI 9129347 WESERHUTTE E80273 VOLVO 14263401 HYUNDAI 81E7-00631 BERCO LH90 CASAGRANDE 95505021 BERCO LH90E Excavator PMI 960305 JOHN DEERE T136116 BENATI 2104101 LALTESI 68205 DAEWOO 2270-9404A LIEBHERR 5209264 HITACHI 9043162 INGERSOLL RAND 70576129 INGERSOLL RAND 57302853 INGERSOLL RAND 57712366 ATLAS-TEREX 869667 VPI VLH90V VOLVO 1081-01800 JOHN DEERE AT201934 VOLVO 1081-04411 DEMAG 9725450 ITM A140700AM00 BENATI 2104121 HYUNDAI 81E7-0015 CASAGRANDE 95505015 DAEWOO 2270-9404 VOLVO 1081-02570 FIAT-HITACHI 71401273 HITACHI 9114275 TELCO-TATA TD01088 BERCO LH90B HITACHI 9115234 2004HD ATLAS-TEREX HITACHI 9072631
Noul buldozer dispune de un motor de 634 kW (850 de cai), de lame ce se pot deplasa până la 43,6 mᵌ și constructorii indică o greutate de serviciu de ceva mai mult de 112 de tone. Noua motorizare permite modelului să răspundă exigențelor normelor americane Tier 4 al EPA. Emisiile de oxid de azot în
mai multe detalii ...
ATLAS-TEREX WESERHUTTE E80273 BANTAM-KOEHRING 422V0054 JOHN DEERE T136116 CASAGRANDE 95505015 DAEWOO 2270-9404 HITACHI 9115234 HITACHI 9072631 Excavator PMI 960012 VOLVO 14532330 PMI 960305 HITACHI 9043162 LALTESI 68205 FIAT-HITACHI 71401040 BERCO LH90 INGERSOLL RAND 57712366 TELCO-TATA TD01109 VOLVO 1081-02570 PRIESTMAN 244272 DAEWOO 2270-9404A INGERSOLL RAND 57302853 CASAGRANDE 95505021 VOLVO 1081-04411 ITM A140700AM00 BENATI 2104101 VOLVO 24006 VOLVO 1081-01800 LIEBHERR 5209264 JOHN DEERE AT201934 Rola cu 1 flansa DAEWOO 2270-9010 ATLAS-TEREX 869667 HYUNDAI 81E7-00631 TIGERCAT CW058 HYUNDAI 81E7-0015 INGERSOLL RAND 70576129 BENATI 2104121 HITACHI 9114275 HITACHI 9129347 TELCO-TATA TD01088 VOLVO 14263401 BERCO LH90B BERCO LH90E 2004HD DEMAG 9725450 FIAT-HITACHI 71401273 VPI VLH90V
Pentru ca rulmentii din transmisiile mecanice sa functioneze corespunzator si pe duratamaxima de viata, este important sa cunoastem cauzele care ii pot scoate din functiuneinaintea duratei normale de functionare :1.) Lubrifierea insuficienta, ungerea excesiva, specificatia incorecta de lubrifiant, amesteculincorrect in
mai multe detalii ...
VOLVO 14532330 ATLAS-TEREX 869667 PRIESTMAN 244272 TIGERCAT CW058 BERCO LH90 VOLVO 14263401 BENATI 2104121 VPI VLH90V TELCO-TATA TD01088 HITACHI 9072631 WESERHUTTE E80273 VOLVO 1081-04411 LIEBHERR 5209264 HITACHI 9115234 JOHN DEERE T136116 DAEWOO 2270-9010 DAEWOO 2270-9404 BANTAM-KOEHRING 422V0054 DAEWOO 2270-9404A VOLVO 1081-02570 ITM A140700AM00 INGERSOLL RAND 70576129 PMI 960305 LALTESI 68205 CASAGRANDE 95505021 VOLVO 1081-01800 FIAT-HITACHI 71401273 HYUNDAI 81E7-0015 BERCO LH90B CASAGRANDE 95505015 TELCO-TATA TD01109 HYUNDAI 81E7-00631 PMI 960012 VOLVO 24006 DEMAG 9725450 HITACHI 9129347 Rola cu 1 flansa ATLAS-TEREX BENATI 2104101 HITACHI 9043162 HITACHI 9114275 JOHN DEERE AT201934 INGERSOLL RAND 57302853 BERCO LH90E 2004HD FIAT-HITACHI 71401040 Excavator INGERSOLL RAND 57712366

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro