Rola de sustinere,ATLAS-TEREX 869667,BANTAM-KOEHRING 422V0054,BENATI 2104101,BENATI 2104121,BERCO LH90,BERCO LH90B,BERCO LH90E,CASAGRANDE 95505015,CASAGRANDE 95505021,DAEWOO 2270-9010,DAEWOO 2270-9404,DAEWOO 2270-9404A,DEMAG 9725450,FIAT-HITACHI 71401040,FIAT-HITACHI 71401273,HITACHI 9043162,HITACHI 9072631,HITACHI 9114275,HITACHI 9115234,HITACHI 9129347,HYUNDAI 81E7-0015,HYUNDAI 81E7-00631,INGERSOLL RAND 57302853,INGERSOLL RAND 57712366,INGERSOLL RAND 70576129,ITM A140700AM00,JOHN DEERE AT201934,JOHN DEERE T136116,LALTESI 68205,LIEBHERR 5209264,PMI 960012,PMI 960305,PRIESTMAN 244272,TELCO-TATA TD01088,TELCO-TATA TD01109,TIGERCAT CW058,VOLVO 1081-01800,VOLVO 1081-02570,VOLVO 1081-04411,VOLVO 14263401,VOLVO 14532330,VOLVO 24006,VPI VLH90V,WESERHUTTE E80273,ATLAS-TEREX,Excavator,2004HD

Rola de sustinere - ATLAS-TEREX - Excavator - 2004HD

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 2004HD
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA14070A
Rola de sustinere
Weight: 81 Kg
Detalii:
øA
240
øB
200
C
214
D
284
E
400
F
445
G
314
øH
85
øH1
øL
23,5
M
125
N
77
ØA1
C1
T
150
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
2004HD 2202DHD 2202EHD 2204HD
CASAGRANDE
C60HD    
DAEWOO
DH450 S400LC 3 S400LC 5 SOLAR 400 LC-3
SOLAR 420 LC-V SOLAR 450   
DEMAG
H31 1° TYPE H40HD H41 2° TYPE H41C
FIAT-HITACHI
EX455 FH400 FH400LCH FH450 3
FH450BEH 3 FH450LCH 3   
HITACHI
EX400-1 EX400-2 EX400-5 EX400H-3
EX400HLC EX400LC-1 EX400LC-2 EX400LC-3
EX400LCH-3 EX450-5 EX450LC-5 UH14-2 1° TYPE
UH14-2 2° TYPE UH14LC-2 UH171 UH171LC
UH172 UH172LC UH181 ZX370
ZX400LCH-3 ZX450-3 ZX450LC-3 ZX450LCH -3
ZX460LCH-3 ZX470H-3 ZX470LCH-3  
HYUNDAI
R350 R350LC R360LC 3 00020 TO 0180R360LC 3 0181 UP
R360LC 3 UP TO 00019R360LC 7 UP TO 0929R360LC-7A UP TO 0077R360LC-9
R420 R450 LC -7A 0032 UPR450 LC -7A UP TO 0031R450LC
R450LC -7 0042 UPR450LC -7 UP TO 0041R450LC-3 R500LC- 7
R500LC-7A    
INGERSOLL RAND
DM70    
JOHN DEERE
370 370C 450C LC 450D LC
450LC 470G LC 992ELC  
LIEBHERR
HS852HD 1° TYPE HS853HD HS872 1° TYPE HS872 2° TYPE
R971    
SAMSUNG-H.I.
MX13 MX16 MX452LC 1 SE350LC 1
SE350LC 2    
SENNEBOGEN
635R-HD 1° TYPE 635R-HD 2° TYPE 635T-HD 1° TYPE 635T-HD 2° TYPE
645R-HD 1° TYPE 645R-HD 2° TYPE   
VOLVO
EC330B EC360B LC EC360B NLC EC360LC
EC420 EC450 EC460B LC EC460B LC Retractable Undercarriage
EC460LC H16D H16DLC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX869667
BANTAM-KOEHRING422V0054
BENATI2104101
BENATI2104121
BERCOLH90
BERCOLH90B
BERCOLH90E
CASAGRANDE95505015
CASAGRANDE95505021
DAEWOO2270-9010
DAEWOO2270-9404
DAEWOO2270-9404A
DEMAG9725450
FIAT-HITACHI71401040
FIAT-HITACHI71401273
HITACHI9043162
HITACHI9072631
HITACHI9114275
HITACHI9115234
HITACHI9129347
HYUNDAI81E7-0015
HYUNDAI81E7-00631
INGERSOLL RAND57302853
INGERSOLL RAND57712366
INGERSOLL RAND70576129
ITMA140700AM00
JOHN DEEREAT201934
JOHN DEERET136116
LALTESI68205
LIEBHERR5209264
PMI960012
PMI960305
PRIESTMAN244272
TELCO-TATATD01088
TELCO-TATATD01109
TIGERCATCW058
VOLVO1081-01800
VOLVO1081-02570
VOLVO1081-04411
VOLVO14263401
VOLVO14532330
VOLVO24006
VPIVLH90V
WESERHUTTEE80273
Înlocuitor al modelului S130, noul Bobcat S450 provine din gama de încărcătoare de talie superioară, fiind conceput în mod ideal pentru a lucra în spaţii restrânse, beneficiind în acelaşi timp de confortul unui încărcător de talie mare.Incarcatorul este echipat cu un mot
mai multe detalii ...
DAEWOO 2270-9404A PMI 960305 VOLVO 14263401 WESERHUTTE E80273 VOLVO 14532330 DAEWOO 2270-9010 INGERSOLL RAND 70576129 DEMAG 9725450 BANTAM-KOEHRING 422V0054 ITM A140700AM00 VOLVO 1081-01800 HITACHI 9114275 2004HD LALTESI 68205 BENATI 2104101 BERCO LH90 BENATI 2104121 ATLAS-TEREX 869667 BERCO LH90E TIGERCAT CW058 LIEBHERR 5209264 FIAT-HITACHI 71401273 JOHN DEERE AT201934 VOLVO 1081-04411 HYUNDAI 81E7-00631 VPI VLH90V TELCO-TATA TD01109 INGERSOLL RAND 57302853 Rola de sustinere CASAGRANDE 95505015 HITACHI 9129347 PRIESTMAN 244272 HYUNDAI 81E7-0015 VOLVO 1081-02570 CASAGRANDE 95505021 Excavator HITACHI 9072631 TELCO-TATA TD01088 VOLVO 24006 JOHN DEERE T136116 INGERSOLL RAND 57712366 DAEWOO 2270-9404 HITACHI 9043162 PMI 960012 FIAT-HITACHI 71401040 BERCO LH90B ATLAS-TEREX HITACHI 9115234
Noua serie D - excavatoare hidraulice de talie medie a fost proiectata si construita tinandu-se cont de doua cerinte de baza ale clientilor, utilizatori de astfel de masini pentru constructii: productivitate deosebita si costuri de operare reduse. Tinand cont de faptul ca aceste utilaje pot opera in medii de lucru difi
mai multe detalii ...
CASAGRANDE 95505015 PMI 960012 LIEBHERR 5209264 HYUNDAI 81E7-00631 Rola de sustinere BERCO LH90 BENATI 2104101 WESERHUTTE E80273 LALTESI 68205 VOLVO 1081-02570 HYUNDAI 81E7-0015 FIAT-HITACHI 71401273 HITACHI 9115234 VOLVO 14532330 VOLVO 14263401 TELCO-TATA TD01109 DAEWOO 2270-9404A DAEWOO 2270-9010 HITACHI 9043162 PMI 960305 CASAGRANDE 95505021 VOLVO 1081-01800 DAEWOO 2270-9404 INGERSOLL RAND 70576129 HITACHI 9129347 Excavator ATLAS-TEREX FIAT-HITACHI 71401040 BERCO LH90B INGERSOLL RAND 57712366 JOHN DEERE T136116 BENATI 2104121 BERCO LH90E TIGERCAT CW058 VOLVO 1081-04411 TELCO-TATA TD01088 INGERSOLL RAND 57302853 DEMAG 9725450 BANTAM-KOEHRING 422V0054 ITM A140700AM00 VOLVO 24006 ATLAS-TEREX 869667 JOHN DEERE AT201934 PRIESTMAN 244272 HITACHI 9072631 2004HD VPI VLH90V HITACHI 9114275
Noul buldozer D65WX-16 de 21 tone, dotat cu lamă INPAT. Noul buldozer este disponibil în trei configuratii (EX - WX - PX) si aduce nou pe piată o eficientă crescută a consumului de combustibil, productivitate mai mare alături de fiabilitatea de top cu care clientii Komatsu s-au obisnuit deja. Alegerea perfec
mai multe detalii ...
HITACHI 9043162 2004HD PRIESTMAN 244272 VPI VLH90V Excavator BERCO LH90E Rola de sustinere VOLVO 1081-04411 BENATI 2104121 LALTESI 68205 INGERSOLL RAND 57302853 VOLVO 1081-01800 VOLVO 24006 INGERSOLL RAND 70576129 CASAGRANDE 95505021 DAEWOO 2270-9404A BENATI 2104101 BERCO LH90B VOLVO 1081-02570 VOLVO 14532330 HITACHI 9129347 FIAT-HITACHI 71401273 PMI 960305 LIEBHERR 5209264 HITACHI 9115234 HYUNDAI 81E7-0015 JOHN DEERE AT201934 FIAT-HITACHI 71401040 TELCO-TATA TD01109 ATLAS-TEREX JOHN DEERE T136116 BANTAM-KOEHRING 422V0054 CASAGRANDE 95505015 WESERHUTTE E80273 DAEWOO 2270-9010 HITACHI 9114275 DEMAG 9725450 HITACHI 9072631 BERCO LH90 TIGERCAT CW058 TELCO-TATA TD01088 ITM A140700AM00 VOLVO 14263401 ATLAS-TEREX 869667 PMI 960012 DAEWOO 2270-9404 INGERSOLL RAND 57712366 HYUNDAI 81E7-00631

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro