Rola de sustinere,ATLAS-TEREX 869667,BANTAM-KOEHRING 422V0054,BENATI 2104101,BENATI 2104121,BERCO LH90,BERCO LH90B,BERCO LH90E,CASAGRANDE 95505015,CASAGRANDE 95505021,DAEWOO 2270-9010,DAEWOO 2270-9404,DAEWOO 2270-9404A,DEMAG 9725450,FIAT-HITACHI 71401040,FIAT-HITACHI 71401273,HITACHI 9043162,HITACHI 9072631,HITACHI 9114275,HITACHI 9115234,HITACHI 9129347,HYUNDAI 81E7-0015,HYUNDAI 81E7-00631,INGERSOLL RAND 57302853,INGERSOLL RAND 57712366,INGERSOLL RAND 70576129,ITM A140700AM00,JOHN DEERE AT201934,JOHN DEERE T136116,LALTESI 68205,LIEBHERR 5209264,PMI 960012,PMI 960305,PRIESTMAN 244272,TELCO-TATA TD01088,TELCO-TATA TD01109,TIGERCAT CW058,VOLVO 1081-01800,VOLVO 1081-02570,VOLVO 1081-04411,VOLVO 14263401,VOLVO 14532330,VOLVO 24006,VPI VLH90V,WESERHUTTE E80273,ATLAS-TEREX,Excavator,2202EHD

Rola de sustinere - ATLAS-TEREX - Excavator - 2202EHD

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 2202EHD
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA14070A
Rola de sustinere
Weight: 81 Kg
Detalii:
øA
240
øB
200
C
214
D
284
E
400
F
445
G
314
øH
85
øH1
øL
23,5
M
125
N
77
ØA1
C1
T
150
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
2004HD 2202DHD 2202EHD 2204HD
CASAGRANDE
C60HD    
DAEWOO
DH450 S400LC 3 S400LC 5 SOLAR 400 LC-3
SOLAR 420 LC-V SOLAR 450   
DEMAG
H31 1° TYPE H40HD H41 2° TYPE H41C
FIAT-HITACHI
EX455 FH400 FH400LCH FH450 3
FH450BEH 3 FH450LCH 3   
HITACHI
EX400-1 EX400-2 EX400-5 EX400H-3
EX400HLC EX400LC-1 EX400LC-2 EX400LC-3
EX400LCH-3 EX450-5 EX450LC-5 UH14-2 1° TYPE
UH14-2 2° TYPE UH14LC-2 UH171 UH171LC
UH172 UH172LC UH181 ZX370
ZX400LCH-3 ZX450-3 ZX450LC-3 ZX450LCH -3
ZX460LCH-3 ZX470H-3 ZX470LCH-3  
HYUNDAI
R350 R350LC R360LC 3 00020 TO 0180R360LC 3 0181 UP
R360LC 3 UP TO 00019R360LC 7 UP TO 0929R360LC-7A UP TO 0077R360LC-9
R420 R450 LC -7A 0032 UPR450 LC -7A UP TO 0031R450LC
R450LC -7 0042 UPR450LC -7 UP TO 0041R450LC-3 R500LC- 7
R500LC-7A    
INGERSOLL RAND
DM70    
JOHN DEERE
370 370C 450C LC 450D LC
450LC 470G LC 992ELC  
LIEBHERR
HS852HD 1° TYPE HS853HD HS872 1° TYPE HS872 2° TYPE
R971    
SAMSUNG-H.I.
MX13 MX16 MX452LC 1 SE350LC 1
SE350LC 2    
SENNEBOGEN
635R-HD 1° TYPE 635R-HD 2° TYPE 635T-HD 1° TYPE 635T-HD 2° TYPE
645R-HD 1° TYPE 645R-HD 2° TYPE   
VOLVO
EC330B EC360B LC EC360B NLC EC360LC
EC420 EC450 EC460B LC EC460B LC Retractable Undercarriage
EC460LC H16D H16DLC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX869667
BANTAM-KOEHRING422V0054
BENATI2104101
BENATI2104121
BERCOLH90
BERCOLH90B
BERCOLH90E
CASAGRANDE95505015
CASAGRANDE95505021
DAEWOO2270-9010
DAEWOO2270-9404
DAEWOO2270-9404A
DEMAG9725450
FIAT-HITACHI71401040
FIAT-HITACHI71401273
HITACHI9043162
HITACHI9072631
HITACHI9114275
HITACHI9115234
HITACHI9129347
HYUNDAI81E7-0015
HYUNDAI81E7-00631
INGERSOLL RAND57302853
INGERSOLL RAND57712366
INGERSOLL RAND70576129
ITMA140700AM00
JOHN DEEREAT201934
JOHN DEERET136116
LALTESI68205
LIEBHERR5209264
PMI960012
PMI960305
PRIESTMAN244272
TELCO-TATATD01088
TELCO-TATATD01109
TIGERCATCW058
VOLVO1081-01800
VOLVO1081-02570
VOLVO1081-04411
VOLVO14263401
VOLVO14532330
VOLVO24006
VPIVLH90V
WESERHUTTEE80273
Noile Excavatoare E215C de 21 t si E245C de 25 t sunt mai puternice, consuma mai putina energie si au costuri de exploatare mai scazute decat predecesorii lor. Cupele au o capacitate cuprinsa intre 0,52 si 1,31 m3. Capacitatea de combustie a motorului de 6 cilindri a excavatoarelor New Holland este imbunatatita gratie
mai multe detalii ...
Excavator INGERSOLL RAND 57712366 HITACHI 9129347 VOLVO 1081-01800 BERCO LH90B BENATI 2104101 JOHN DEERE AT201934 BERCO LH90 PRIESTMAN 244272 DEMAG 9725450 VOLVO 24006 DAEWOO 2270-9404 CASAGRANDE 95505021 LALTESI 68205 DAEWOO 2270-9404A TELCO-TATA TD01088 WESERHUTTE E80273 BERCO LH90E VOLVO 14532330 BENATI 2104121 ATLAS-TEREX 869667 VPI VLH90V TIGERCAT CW058 VOLVO 14263401 DAEWOO 2270-9010 PMI 960305 HITACHI 9072631 BANTAM-KOEHRING 422V0054 HYUNDAI 81E7-00631 PMI 960012 VOLVO 1081-04411 HITACHI 9043162 INGERSOLL RAND 70576129 LIEBHERR 5209264 HITACHI 9115234 ITM A140700AM00 INGERSOLL RAND 57302853 VOLVO 1081-02570 2202EHD Rola de sustinere JOHN DEERE T136116 HYUNDAI 81E7-0015 CASAGRANDE 95505015 ATLAS-TEREX FIAT-HITACHI 71401273 HITACHI 9114275 FIAT-HITACHI 71401040 TELCO-TATA TD01109
  Grupul Liebherr o companie din Germania, care este unul dintre cei mai mari producători din Europa. Compania a fost înființată în anul 1949 de Hans Liebherr, cu sediul în Biberach an der Riss, Baden-Württemberg. Liebherr Group activează în numeroase domenii precum construcția
mai multe detalii ...
BANTAM-KOEHRING 422V0054 WESERHUTTE E80273 PRIESTMAN 244272 ATLAS-TEREX BERCO LH90 HYUNDAI 81E7-0015 Excavator TELCO-TATA TD01088 VOLVO 1081-01800 LIEBHERR 5209264 BENATI 2104121 LALTESI 68205 ATLAS-TEREX 869667 INGERSOLL RAND 57302853 INGERSOLL RAND 70576129 VOLVO 1081-02570 Rola de sustinere VOLVO 1081-04411 HYUNDAI 81E7-00631 2202EHD DAEWOO 2270-9404A PMI 960012 INGERSOLL RAND 57712366 VOLVO 14263401 HITACHI 9043162 CASAGRANDE 95505021 DAEWOO 2270-9404 HITACHI 9072631 JOHN DEERE AT201934 VOLVO 24006 HITACHI 9115234 VOLVO 14532330 DAEWOO 2270-9010 VPI VLH90V PMI 960305 DEMAG 9725450 FIAT-HITACHI 71401273 TELCO-TATA TD01109 BERCO LH90B FIAT-HITACHI 71401040 BENATI 2104101 BERCO LH90E HITACHI 9114275 JOHN DEERE T136116 CASAGRANDE 95505015 TIGERCAT CW058 ITM A140700AM00 HITACHI 9129347
New Holland isi va lansa oficial sistemul de telematica Smart Fleet, impreuna cu 14 modele noi de incarcatoare frontale, excavatoare pe senile, buldoexcavatoare si stivuitoare.  Trei modele noi de buldoexcavatoare vin cu caracteristici care ajuta la cresterea productivitatii, cum ar fi sistemul Auto Glide Ride, i
mai multe detalii ...
HITACHI 9129347 HITACHI 9115234 HYUNDAI 81E7-0015 BANTAM-KOEHRING 422V0054 BENATI 2104101 INGERSOLL RAND 70576129 JOHN DEERE T136116 INGERSOLL RAND 57712366 TIGERCAT CW058 Rola de sustinere ATLAS-TEREX WESERHUTTE E80273 JOHN DEERE AT201934 HITACHI 9043162 HITACHI 9114275 TELCO-TATA TD01088 VOLVO 24006 CASAGRANDE 95505021 VOLVO 1081-01800 DAEWOO 2270-9010 BENATI 2104121 FIAT-HITACHI 71401273 Excavator TELCO-TATA TD01109 VOLVO 14263401 VOLVO 1081-02570 VPI VLH90V LIEBHERR 5209264 BERCO LH90E BERCO LH90B FIAT-HITACHI 71401040 BERCO LH90 PMI 960012 LALTESI 68205 ITM A140700AM00 PMI 960305 ATLAS-TEREX 869667 PRIESTMAN 244272 2202EHD HITACHI 9072631 HYUNDAI 81E7-00631 INGERSOLL RAND 57302853 DEMAG 9725450 VOLVO 1081-04411 CASAGRANDE 95505015 VOLVO 14532330 DAEWOO 2270-9404A DAEWOO 2270-9404

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro