Rola cu 1 flansa,ATLAS-TEREX 869667,BANTAM-KOEHRING 422V0054,BENATI 2104101,BENATI 2104121,BERCO LH90,BERCO LH90B,BERCO LH90E,CASAGRANDE 95505015,CASAGRANDE 95505021,DAEWOO 2270-9010,DAEWOO 2270-9404,DAEWOO 2270-9404A,DEMAG 9725450,FIAT-HITACHI 71401040,FIAT-HITACHI 71401273,HITACHI 9043162,HITACHI 9072631,HITACHI 9114275,HITACHI 9115234,HITACHI 9129347,HYUNDAI 81E7-0015,HYUNDAI 81E7-00631,INGERSOLL RAND 57302853,INGERSOLL RAND 57712366,INGERSOLL RAND 70576129,ITM A140700AM00,JOHN DEERE AT201934,JOHN DEERE T136116,LALTESI 68205,LIEBHERR 5209264,PMI 960012,PMI 960305,PRIESTMAN 244272,TELCO-TATA TD01088,TELCO-TATA TD01109,TIGERCAT CW058,VOLVO 1081-01800,VOLVO 1081-02570,VOLVO 1081-04411,VOLVO 14263401,VOLVO 14532330,VOLVO 24006,VPI VLH90V,WESERHUTTE E80273,ATLAS-TEREX,Excavator,2204HD

Rola cu 1 flansa - ATLAS-TEREX - Excavator - 2204HD

Marca: ATLAS-TEREX     Tip utilaj: Excavator     Model: 2204HD
Informatii piesa:
Printeaza
CTHA14070A
Rola cu 1 flansa
Weight: 81 Kg
Detalii:
øA
240
øB
200
C
214
D
284
E
400
F
445
G
314
øH
85
øH1
øL
23,5
M
125
N
77
ØA1
C1
T
150
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
2004HD 2202DHD 2202EHD 2204HD
CASAGRANDE
C60HD    
DAEWOO
DH450 S400LC 3 S400LC 5 SOLAR 400 LC-3
SOLAR 420 LC-V SOLAR 450   
DEMAG
H31 1° TYPE H40HD H41 2° TYPE H41C
FIAT-HITACHI
EX455 FH400 FH400LCH FH450 3
FH450BEH 3 FH450LCH 3   
HITACHI
EX400-1 EX400-2 EX400-5 EX400H-3
EX400HLC EX400LC-1 EX400LC-2 EX400LC-3
EX400LCH-3 EX450-5 EX450LC-5 UH14-2 1° TYPE
UH14-2 2° TYPE UH14LC-2 UH171 UH171LC
UH172 UH172LC UH181 ZX370
ZX400LCH-3 ZX450-3 ZX450LC-3 ZX450LCH -3
ZX460LCH-3 ZX470H-3 ZX470LCH-3  
HYUNDAI
R350 R350LC R360LC 3 00020 TO 0180R360LC 3 0181 UP
R360LC 3 UP TO 00019R360LC 7 UP TO 0929R360LC-7A UP TO 0077R360LC-9
R420 R450 LC -7A 0032 UPR450 LC -7A UP TO 0031R450LC
R450LC -7 0042 UPR450LC -7 UP TO 0041R450LC-3 R500LC- 7
R500LC-7A    
INGERSOLL RAND
DM70    
JOHN DEERE
370 370C 450C LC 450D LC
450LC 470G LC 992ELC  
LIEBHERR
HS852HD 1° TYPE HS853HD HS872 1° TYPE HS872 2° TYPE
R971    
SAMSUNG-H.I.
MX13 MX16 MX452LC 1 SE350LC 1
SE350LC 2    
SENNEBOGEN
635R-HD 1° TYPE 635R-HD 2° TYPE 635T-HD 1° TYPE 635T-HD 2° TYPE
645R-HD 1° TYPE 645R-HD 2° TYPE   
VOLVO
EC330B EC360B LC EC360B NLC EC360LC
EC420 EC450 EC460B LC EC460B LC Retractable Undercarriage
EC460LC H16D H16DLC  
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
ATLAS-TEREX869667
BANTAM-KOEHRING422V0054
BENATI2104101
BENATI2104121
BERCOLH90
BERCOLH90B
BERCOLH90E
CASAGRANDE95505015
CASAGRANDE95505021
DAEWOO2270-9010
DAEWOO2270-9404
DAEWOO2270-9404A
DEMAG9725450
FIAT-HITACHI71401040
FIAT-HITACHI71401273
HITACHI9043162
HITACHI9072631
HITACHI9114275
HITACHI9115234
HITACHI9129347
HYUNDAI81E7-0015
HYUNDAI81E7-00631
INGERSOLL RAND57302853
INGERSOLL RAND57712366
INGERSOLL RAND70576129
ITMA140700AM00
JOHN DEEREAT201934
JOHN DEERET136116
LALTESI68205
LIEBHERR5209264
PMI960012
PMI960305
PRIESTMAN244272
TELCO-TATATD01088
TELCO-TATATD01109
TIGERCATCW058
VOLVO1081-01800
VOLVO1081-02570
VOLVO1081-04411
VOLVO14263401
VOLVO14532330
VOLVO24006
VPIVLH90V
WESERHUTTEE80273
In timp ce modelele standard ale Seriei 3 beneficiază de o transmisie hidrostatică cu două viteze, care permite utilajelor să se deplaseze cu viteze cuprinse între 0-20 km/h, noul 121E HTS, împreună cu alte două modele mai mari, utilizează o unitate hidrostatică cu două trepte în combinaţie
mai multe detalii ...
HYUNDAI 81E7-0015 DAEWOO 2270-9404A BERCO LH90B VPI VLH90V JOHN DEERE AT201934 Excavator ATLAS-TEREX 869667 TELCO-TATA TD01088 TIGERCAT CW058 BERCO LH90E VOLVO 14263401 FIAT-HITACHI 71401273 BENATI 2104121 ATLAS-TEREX CASAGRANDE 95505015 VOLVO 1081-01800 CASAGRANDE 95505021 Rola cu 1 flansa WESERHUTTE E80273 ITM A140700AM00 BENATI 2104101 PMI 960012 LIEBHERR 5209264 VOLVO 14532330 DAEWOO 2270-9010 HITACHI 9114275 BERCO LH90 FIAT-HITACHI 71401040 PMI 960305 INGERSOLL RAND 57302853 BANTAM-KOEHRING 422V0054 VOLVO 1081-04411 VOLVO 1081-02570 JOHN DEERE T136116 PRIESTMAN 244272 INGERSOLL RAND 57712366 TELCO-TATA TD01109 HITACHI 9072631 HITACHI 9043162 HYUNDAI 81E7-00631 VOLVO 24006 LALTESI 68205 HITACHI 9115234 2204HD DAEWOO 2270-9404 INGERSOLL RAND 70576129 HITACHI 9129347 DEMAG 9725450
Noile excavatoare Hitachi din gama Zaxis seria 5 sunt, in acelasi timp, mai ecologice si mai economice decat modelele precedente ale marcii japoneze. Motorizarea Isuzu permite utilajului de constructii sa reduca din consumul de carburant si din emisiile sale de poluanti. Sistemul hidraulic de ultima generatie TRIAS le
mai multe detalii ...
DEMAG 9725450 TELCO-TATA TD01109 HITACHI 9043162 ATLAS-TEREX LIEBHERR 5209264 BERCO LH90E INGERSOLL RAND 70576129 VOLVO 14532330 TIGERCAT CW058 Excavator VOLVO 1081-01800 VOLVO 14263401 FIAT-HITACHI 71401273 ATLAS-TEREX 869667 PMI 960012 Rola cu 1 flansa HITACHI 9114275 PMI 960305 PRIESTMAN 244272 INGERSOLL RAND 57712366 WESERHUTTE E80273 BANTAM-KOEHRING 422V0054 INGERSOLL RAND 57302853 VOLVO 1081-02570 JOHN DEERE AT201934 BERCO LH90B FIAT-HITACHI 71401040 ITM A140700AM00 DAEWOO 2270-9404A LALTESI 68205 JOHN DEERE T136116 TELCO-TATA TD01088 VOLVO 1081-04411 DAEWOO 2270-9010 BENATI 2104101 HITACHI 9129347 CASAGRANDE 95505021 HITACHI 9115234 DAEWOO 2270-9404 BENATI 2104121 HITACHI 9072631 CASAGRANDE 95505015 BERCO LH90 2204HD HYUNDAI 81E7-0015 VOLVO 24006 HYUNDAI 81E7-00631 VPI VLH90V
Transmisie/cutie de viteze – rapidă, de forţă, economică  Noile buldoexcavatoare Terex sunt antrenate de transmisia manuală Synchro Shuttle cu opţiunea echipării cu transmisie automată Servo Power Synchro.  Acest sistem inovativ reduce pierderile de putere la trenul de rulare cu 9%, oferind, &
mai multe detalii ...
2204HD Rola cu 1 flansa HITACHI 9114275 CASAGRANDE 95505021 HITACHI 9129347 INGERSOLL RAND 70576129 DAEWOO 2270-9010 Excavator LIEBHERR 5209264 WESERHUTTE E80273 HITACHI 9115234 INGERSOLL RAND 57712366 VOLVO 14532330 BENATI 2104121 LALTESI 68205 BERCO LH90 ATLAS-TEREX ITM A140700AM00 VOLVO 1081-01800 PMI 960305 HITACHI 9043162 CASAGRANDE 95505015 VOLVO 1081-04411 TIGERCAT CW058 VOLVO 14263401 FIAT-HITACHI 71401040 ATLAS-TEREX 869667 BERCO LH90B PMI 960012 PRIESTMAN 244272 JOHN DEERE T136116 VOLVO 24006 HYUNDAI 81E7-00631 INGERSOLL RAND 57302853 BENATI 2104101 BANTAM-KOEHRING 422V0054 FIAT-HITACHI 71401273 HYUNDAI 81E7-0015 DEMAG 9725450 DAEWOO 2270-9404 HITACHI 9072631 TELCO-TATA TD01109 TELCO-TATA TD01088 VOLVO 1081-02570 JOHN DEERE AT201934 DAEWOO 2270-9404A VPI VLH90V BERCO LH90E

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro