Surub papuc,BAUER 240074,BENATI 2004014,BERCO CR1105,BERCO CR1105A,BERCO ID427,CASE R29245,CATERPILLAR 1S1859,CATERPILLAR 2M8758,CATERPILLAR 3Y1129,CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040849,DRESSER 624848C1,DRESSER-FURUKAWA 1254518H1,DRESSER-FURUKAWA 3194590R2,HANOMAG 2962609M,HANOMAG 2962609M1,HANOMAG 3254010M1,HANOMAG 374937128,HYUNDAI 81E-0023,INGERSOLL RAND 57070971,ITM D01070A0N15,JOHN DEERE T51523,KOMATSU 207-32-E1134E,LANDINI MASSEY FERGUSON 2895889M1,LIEBHERR 4091000,LIEBHERR 4097514,LIEBHERR 4098.108.16,LIEBHERR 7001689,LIEBHERR 7003775,LIEBHERR 786500614,O-&-K-TEREX 111742,POCLAIN-CASE POCLAIN P0233006S,POCLAIN-CASE POCLAIN S0233006,POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI233006,PRIESTMAN 234855,REEDRILL V007409,SENNEBOGEN 018586,SENNEBOGEN 2511018586,TELCO-TATA 9TD01089/3,TELCO-TATA 9TD01120/03,TELCO-TATA TD01089/3,TELCO-TATA TD01120/03,VARIOUS 571108,VOLVO 14044063,VOLVO 44063,VPI V1S1859,CASE,Buldozer,1450B,LOADER

Surub papuc - CASE - Buldozer - 1450B - LOADER

Marca: CASE     Tip utilaj: Buldozer     Model: 1450B   Versiune: LOADER
Informatii piesa:
Printeaza
CTHD0107A15
Surub papuc
Weight: 0.2 Kg
Detalii:
Type
STD
Hardened head
Strength class
12,9
A
3/4''
Pitch
16 UNF
B
19,05
C
57
D
26
E
19
CH
28,6
G
28,6
 
Senila
Senila
CANTITATE (2)
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
ATLAS-TEREX
1704HD 2° TYPE 1704HDS 1804E 1804HD
1804LC 2° TYPE 1902DHD 1902E 1902EHD
1902ELC 1902HD 2002 2° TYPE 2002LC 2° TYPE
2004 2202DLC 2202E 2202ELC
CASAGRANDE
C40 C50   
CASE
1450 DOZER 1450 LOADER 1450B DOZER 1450B LOADER
1450B LGP DOZER 1455B LOADER 1550 1550 LGP
1550 LT 1850K LGP 1850K LT 1850K XLT
CATERPILLAR
215BSA 4FC -736-UP219 5CF -1-UP219D 5XG -1-UP219DLC 5XG -1-UP
219LC 5CF -1-UP225B 2ZD -550-UP225B 3YD -1-UP225D 2SJ -1-UP
225D 6RG -1-UP225DLC 6RG -1-UP227 10W -1-UP229 1AG -1-UP
229 1GF -1-UP229D 2LJ -1-UP231D 1NK -1-203231DLC 1NK -204-UP
235 64R -1-595235LC 32K -572D 21A-1-UP955L 13X-1-UP
955L 57M-1-UP955L 64J-10441-UP955L 64J-9258-10440955L 71J-5832-6180
955L 71J-6181-UP955L 85J-10129-11003955L 85J-11004-UP963 18Z-1-1352
963 18Z-1353-UP963 29S-1-1126963 6Z-1450-UP963 LGP 11Z-1-590
963 LGP 11Z-591-UP963 LGP 21Z-1-318963 LGP 21Z-319-812963 LGP 21Z-813-3441
963 LGP 48Z-185-UP963B 9BL-1-UP963C 2DS-1-UP963D SYSTEM ONE LCS-1-UP
963D SYSTEM ONE TLG-1-UP977H 53A-1-2258977H 53A-2259-UP977K 11K-1-3167
977K 11K-3168-3918977K 46H-1-UP977K 48J-1-463977K 70J-724-1302
977K 76H-1-UP977L 11K-3919-5958D6C 10K-1-9531D6C 23U-1-UP
D6C 24U-1-UPD6C 26K-1-1513D6C 26K-1514-UPD6C 46J-1-868
D6C 46J-869-UPD6C 69J-1-UPD6C 74A-1-3108D6C 76A-1-6061
D6C DD 99J-1-1962D6C DD 99J-1963-UPD6C LGP 49W-1-UPD6C SA 17R-650-UP
D6D 19B-1-UPD6D 19X-767-UPD6D 1Y-460-UPD6D 30X-1-1225
D6D 30X-1226-UPD6D 36C-1-UPD6D 37C-1-UPD6D 38C-1-UP
D6D 5X-1-779D6D 5X-780-UPD6D 5YB-1-UPD6D 74W-1 -1148
D6D 74W-1149-UPD6D 9FK-1-UPD6D DD 3X-1-818D6D DD 3X-819-UP
D6D DD 7XF-1-UPD6D DD 7YK-1-UPD6D LGP 32X-1-683D6D LGP 33X-330-UP
D6D LGP 6HC-1-UPD6D LGP 6X-1-818D6D LGP 6X-819-UPD6D PS 20X-3042-UP
D6D PS 4X-1-4774D6D PS 75W-1-1796D6D PS 75W-1797-UPD6E 2MJ-1-UP
D6E 8FJ-1-UPD6F 5FR-1-UPD6G 3SR-1-UPD7 3T-1-UP
D7 4T-1-UPD7 9G-1-UPD7C 17A-1-11980D7D 17A-11981-18760
D7D 17A-18761-UP   
CNH-FIAT NEW HOLLAND
D180 D180LGP D180XLT  
DEMAG
H30 H31 2° TYPE H31C H31LC
H40G H40LC   
DRESSER
175C 3501-UP200E 200E LGP 250C 10001-12448
TD12C 20501-UPTD12C LONG TRACK 25001-UPTD12CXP 20501-UPTD12CXP LONG TRACK 25001-UP
TD15B G 20399-UPTD15B P 20399-25000TD15C 2512-UPTD15C LGP
TD15E FIRST TYPE TD15E LONG TRACK TD15E LGP TD15E P 30501-UP
TD15E U 8001-UPTD20C 1-25841TD20C 25842-27615TD20C 27616-30000
TD20C S 1-25841TD20C S 25842-27615TD20C S 27616-30000 
DRESSER-FURUKAWA
640EHD 645EHD 650B 2° TYPE 650E
650HD 1° TYPE 650HD 2° TYPE 655  
FUCHS
F125R    
JOHN DEERE
755A 755B 850 850B
850B-LGP 850B-LT 850C-LGP 850-LGP
JD850    
KATO
HD900 VII HD900LC VII   
LIEBHERR
HS840 HS842HD HS842HD LITRONIC HS843HD LITRONIC
HS851 2° TYPE HS852 LITRONIC LR631B LR632
LR634 PR731B PR731BL PR731BM
PR731C PR731CL PR731CM PR732 LITRONIC
PR732B LITRONIC PR732BL LITRONIC PR732BM LITRONIC PR732L LITRONIC
PR732M LITRONIC R912HDS LITRONIC R941HD R942HD
R942HD LITRONIC R942HDSL LITRONIC R944HDS LITRONIC R944HDSL LITRONIC
R945 2° TYPE R961 1° TYPE R961 2° TYPE R961 3° TYPE
SR731    
O-&-K-TEREX
RH11 RH11LC RH12CLC RH12PMS 1° TYPE
RH6EHD RH6HDS RH6PMSHD RH6PMSHDS
RH6PMSLC RH8LC RH8PMSLC RH9 104501-104740
RH9 104741-104999RH9 116200-116599RH9F RH9FLC
RH9G RH9LC 2° TYPE RH9PMS RH9PMSLC
POCLAIN-CASE POCLAIN
1488C 160CK 170C 170CKB
220CL GCK SC150K  
SENNEBOGEN
528T 2° TYPE 660T HBM4 S1240R 2° TYPE
S1240R 3° TYPE S660R-LC 1° TYPE S660R-LC 2° TYPE SDR28SL
SR28THD    
SUMITOMO-LINKBELT
LS108B LS108C LS108HD LS180
LS98 LS98L LS98LC  
TIGERCAT
822C 845B 845C 853E
VOLVO
EC280CHNS EC280CHWL EC300 EC340
H14 H14B H14BLC H16
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
BAUER240074
BENATI2004014
BERCOCR1105
BERCOCR1105A
BERCOID427
CASER29245
CATERPILLAR1S1859
CATERPILLAR2M8758
CATERPILLAR3Y1129
CNH-FIAT NEW HOLLAND76040849
DRESSER624848C1
DRESSER-FURUKAWA1254518H1
DRESSER-FURUKAWA3194590R2
HANOMAG2962609M
HANOMAG2962609M1
HANOMAG3254010M1
HANOMAG374937128
HYUNDAI81E-0023
INGERSOLL RAND57070971
ITMD01070A0N15
JOHN DEERET51523
KOMATSU207-32-E1134E
LANDINI MASSEY FERGUSON2895889M1
LIEBHERR4091000
LIEBHERR4097514
LIEBHERR4098.108.16
LIEBHERR7001689
LIEBHERR7003775
LIEBHERR786500614
O-&-K-TEREX111742
POCLAIN-CASE POCLAINP0233006S
POCLAIN-CASE POCLAINS0233006
POCLAIN-CASE POCLAINZKI233006
PRIESTMAN234855
REEDRILLV007409
SENNEBOGEN018586
SENNEBOGEN2511018586
TELCO-TATA9TD01089/3
TELCO-TATA9TD01120/03
TELCO-TATATD01089/3
TELCO-TATATD01120/03
VARIOUS571108
VOLVO14044063
VOLVO44063
VPIV1S1859
 Modelele VM117D şi VM137D sunt acţionate de motoare JCB Ecomax Stage IIIB/Tier 4 Interim ce dezvoltă o putere de 125 CP. Îmbinând experienţa bogată în compactare adusă de gama JCB Vibromax cu cea a componentelor de cea mai bună calitate, prin JCB Power Systems, aceste două utilaje anunţ
mai multe detalii ...
LIEBHERR 4098.108.16 KOMATSU 207-32-E1134E VOLVO 14044063 TELCO-TATA TD01089/3 BENATI 2004014 TELCO-TATA TD01120/03 CASE REEDRILL V007409 LIEBHERR 4091000 SENNEBOGEN 018586 HANOMAG 2962609M1 BAUER 240074 CASE R29245 LANDINI MASSEY FERGUSON 2895889M1 TELCO-TATA 9TD01120/03 PRIESTMAN 234855 DRESSER 624848C1 O-&-K-TEREX 111742 JOHN DEERE T51523 LIEBHERR 7001689 Buldozer CATERPILLAR 3Y1129 LIEBHERR 7003775 HANOMAG 2962609M LIEBHERR 786500614 SENNEBOGEN 2511018586 BERCO ID427 HANOMAG 3254010M1 INGERSOLL RAND 57070971 VPI V1S1859 HYUNDAI 81E-0023 POCLAIN-CASE POCLAIN P0233006S POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI233006 DRESSER-FURUKAWA 3194590R2 BERCO CR1105A LOADER LIEBHERR 4097514 CATERPILLAR 2M8758 Surub papuc POCLAIN-CASE POCLAIN S0233006 DRESSER-FURUKAWA 1254518H1 ITM D01070A0N15 CATERPILLAR 1S1859 VOLVO 44063 1450B HANOMAG 374937128 TELCO-TATA 9TD01089/3 VARIOUS 571108 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040849 BERCO CR1105
Terex, companie ce reuneste peste 50 de branduri si echipamente faimoase din intreaga lume . Experienta Terex in domeniul acestor echipamente depaseste deja patru decenii, fabrica Terex din Germania fiind una dintre cele mai cunoscute uzine din lume ce activeaza pe aceasta piata. Din acel moment, utilajele au fost in
mai multe detalii ...
INGERSOLL RAND 57070971 LIEBHERR 7003775 DRESSER-FURUKAWA 1254518H1 TELCO-TATA 9TD01089/3 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI233006 BAUER 240074 LOADER CASE SENNEBOGEN 2511018586 VARIOUS 571108 SENNEBOGEN 018586 BENATI 2004014 KOMATSU 207-32-E1134E POCLAIN-CASE POCLAIN P0233006S BERCO ID427 1450B LANDINI MASSEY FERGUSON 2895889M1 VOLVO 44063 HANOMAG 2962609M1 ITM D01070A0N15 JOHN DEERE T51523 HANOMAG 2962609M HYUNDAI 81E-0023 PRIESTMAN 234855 DRESSER 624848C1 LIEBHERR 786500614 BERCO CR1105 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040849 Buldozer VOLVO 14044063 HANOMAG 3254010M1 TELCO-TATA TD01120/03 BERCO CR1105A Surub papuc HANOMAG 374937128 CATERPILLAR 1S1859 LIEBHERR 4098.108.16 O-&-K-TEREX 111742 LIEBHERR 4097514 CATERPILLAR 3Y1129 TELCO-TATA TD01089/3 DRESSER-FURUKAWA 3194590R2 REEDRILL V007409 VPI V1S1859 POCLAIN-CASE POCLAIN S0233006 CASE R29245 TELCO-TATA 9TD01120/03 LIEBHERR 4091000 LIEBHERR 7001689 CATERPILLAR 2M8758
Volvo Construction Equipment a prezentat o serie de produse si initiative dedicate extinderii operatiunilor si bazei de clienti in Asia.Astfel, in China, a fost inaugurat de curand Centrul de Tehnologie Volvo din Jinan, a fost extinsa capacitatea de productie a fabricii Volvo din Linyi, iar incepand cu 2003 s-au facut
mai multe detalii ...
1450B PRIESTMAN 234855 POCLAIN-CASE POCLAIN ZKI233006 DRESSER 624848C1 CATERPILLAR 1S1859 ITM D01070A0N15 VOLVO 44063 BERCO CR1105A BERCO CR1105 HYUNDAI 81E-0023 SENNEBOGEN 2511018586 SENNEBOGEN 018586 CASE R29245 TELCO-TATA 9TD01089/3 VARIOUS 571108 DRESSER-FURUKAWA 3194590R2 TELCO-TATA TD01089/3 VOLVO 14044063 LIEBHERR 786500614 Surub papuc LOADER JOHN DEERE T51523 HANOMAG 3254010M1 POCLAIN-CASE POCLAIN P0233006S POCLAIN-CASE POCLAIN S0233006 O-&-K-TEREX 111742 CATERPILLAR 3Y1129 TELCO-TATA 9TD01120/03 INGERSOLL RAND 57070971 LIEBHERR 4098.108.16 TELCO-TATA TD01120/03 DRESSER-FURUKAWA 1254518H1 KOMATSU 207-32-E1134E LANDINI MASSEY FERGUSON 2895889M1 HANOMAG 2962609M CNH-FIAT NEW HOLLAND 76040849 BAUER 240074 VPI V1S1859 BENATI 2004014 CATERPILLAR 2M8758 CASE HANOMAG 2962609M1 Buldozer LIEBHERR 7001689 LIEBHERR 7003775 BERCO ID427 HANOMAG 374937128 LIEBHERR 4091000 REEDRILL V007409 LIEBHERR 4097514

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro