Rola cu 2 flansa,BERCO FT1453,BERCO FT2953,CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964280,CNH-FIAT NEW HOLLAND 4974656,CNH-FIAT NEW HOLLAND 4993394,CNH-FIAT NEW HOLLAND 5109813,CNH-FIAT NEW HOLLAND 5111356,CNH-FIAT NEW HOLLAND 5193566,CNH-FIAT NEW HOLLAND 76029460,CNH-FIAT NEW HOLLAND 79048330,ITM B04400B0M00,ITM B04400B0Y00,LAMBORGHINI 424.9414.4,LANDINI MASSEY FERGUSON 1432373M91,LANDINI MASSEY FERGUSON 1432373M92,LANDINI MASSEY FERGUSON 3538900M91,LANDINI MASSEY FERGUSON 3538902M91,MAC-MOTER 20020012,SAME-SLH 0.007.9445.4/10,SAME-SLH 007.9445.4,SAME-SLH 160.9114.4,VENIERI 724.9.051,VPI VFT2953V,LAMBORGHINI,Tractor agricol,C684L

Rola cu 2 flansa - LAMBORGHINI - Tractor agricol - C684L

Marca: LAMBORGHINI     Tip utilaj: Tractor agricol     Model: C684L
Informatii piesa:
Printeaza
CTHB0440B0
Rola cu 2 flansa
Weight: 20.9 Kg
Detalii:
øA
188
øB
162
C
114
D
138
E
212
F
244
G
164
øH
40
øH1
øL
13
M
80
N
20,5
ØA1
180
C1
55
T
97
 
Compatibil cu urmatoarele utilaje:
CNH-FIAT NEW HOLLAND
40CA 555 555C 555M
605C 605CM MONTAGNA 605CS 665C
665CM 70-65 70-65M MONTAGNA 70-75
70-75 MONTAGNA 765C 80-65 80-75
FL4 FL4C FL4CH FL4D
FL4L FL4M FL55 TK75MA STD CHAIN. 140mm PITCH
TK75VA STD CHAIN. 140mm PITCH TK76 STD CHAIN. TK80A STD CHAIN. TK80MA STD CHAIN.
TK85 STD CHAIN. TK85M STD CHAIN. TK90A STD CHAIN. TK90MA STD CHAIN.
LAMBORGHINI
C603 C603L C653 C653L
C674 ERGOMATIC C674L ERGOMATIC C674L-70 ERGOMATIC C674N-70 ERGOMATIC
C683 C683L C684 C684L
LANDINI MASSEY FERGUSON
6500 6500M 6500S 6830C
6830CL C6000 CI4000 MARK II CI5000
CL6000 MF174C MF174CL MF174CS
MF2244 DOZER MF2244 LOADER MF244 MF244 MARK II 7023229 UP
MF244 MARK II UP TO 7023228MF274CF MF274CF LARGO TREKKER 65F
TREKKER 65F MONTAGNA TREKKER 75F TREKKER 75F MONTAGNA TREKKER 75STD
TREKKER 85F    
SAME-SLH
EXPLORER 65C EXPLORER 65C MONTAGNA EXPLORER 70C EXPLORER 70C MONTAGNA
EXPLORER 75C MINITAURO 60C MINITAURO 60C MONTAGNA ROCK 70C
ROCK 70M ROCK 70N TAURUS C TAURUS C LARGO
CROSS REFERENCE (Coduri originale):
BERCOFT1453
BERCOFT2953
CNH-FIAT NEW HOLLAND4964280
CNH-FIAT NEW HOLLAND4974656
CNH-FIAT NEW HOLLAND4993394
CNH-FIAT NEW HOLLAND5109813
CNH-FIAT NEW HOLLAND5111356
CNH-FIAT NEW HOLLAND5193566
CNH-FIAT NEW HOLLAND76029460
CNH-FIAT NEW HOLLAND79048330
ITMB04400B0M00
ITMB04400B0Y00
LAMBORGHINI424.9414.4
LANDINI MASSEY FERGUSON1432373M91
LANDINI MASSEY FERGUSON1432373M92
LANDINI MASSEY FERGUSON3538900M91
LANDINI MASSEY FERGUSON3538902M91
MAC-MOTER20020012
SAME-SLH0.007.9445.4/10
SAME-SLH007.9445.4
SAME-SLH160.9114.4
VENIERI724.9.051
VPIVFT2953V
Utilajul de constructii a fost testat pe santiere aflate la o altitudine mare si in lucrari realizate la temperaturi scazute. Astfel, cumparatorii buldozerului Komatsu D65-17 sunt convinsi ca utilajul va respecta norma Tier 4 in orice imprejurare. Puterea motorului acestui buldozer Komatsu variaza intre 208 si 222
mai multe detalii ...
CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964280 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4974656 SAME-SLH 160.9114.4 LAMBORGHINI 424.9414.4 CNH-FIAT NEW HOLLAND 5193566 C684L LANDINI MASSEY FERGUSON 3538900M91 LANDINI MASSEY FERGUSON 1432373M91 Tractor agricol CNH-FIAT NEW HOLLAND 4993394 LANDINI MASSEY FERGUSON 3538902M91 MAC-MOTER 20020012 VENIERI 724.9.051 ITM B04400B0Y00 BERCO FT1453 LAMBORGHINI CNH-FIAT NEW HOLLAND 5111356 SAME-SLH 007.9445.4 VPI VFT2953V CNH-FIAT NEW HOLLAND 76029460 SAME-SLH 0.007.9445.4/10 LANDINI MASSEY FERGUSON 1432373M92 CNH-FIAT NEW HOLLAND 5109813 Rola cu 2 flansa BERCO FT2953 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79048330 ITM B04400B0M00
KOMATSU a prezentat la Intermat 2015 noul incarcator pe pneuri WA270-7, care inlocuieste modelul WA250PZ-6.Cu noua motorizare SAA6D107E-2, incarcatorul realizeaza o economie de consum de 10% in raport cu modelul precedent, totodata aducand un plus de putere si un confort sporit de utilizare, dezvoltand o putere neta de
mai multe detalii ...
SAME-SLH 0.007.9445.4/10 SAME-SLH 160.9114.4 CNH-FIAT NEW HOLLAND 5111356 LANDINI MASSEY FERGUSON 1432373M92 CNH-FIAT NEW HOLLAND 79048330 VPI VFT2953V CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964280 CNH-FIAT NEW HOLLAND 5193566 LAMBORGHINI LANDINI MASSEY FERGUSON 3538902M91 C684L CNH-FIAT NEW HOLLAND 76029460 VENIERI 724.9.051 LANDINI MASSEY FERGUSON 3538900M91 Tractor agricol LAMBORGHINI 424.9414.4 Rola cu 2 flansa LANDINI MASSEY FERGUSON 1432373M91 MAC-MOTER 20020012 CNH-FIAT NEW HOLLAND 5109813 ITM B04400B0M00 SAME-SLH 007.9445.4 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4993394 BERCO FT2953 ITM B04400B0Y00 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4974656 BERCO FT1453
Producatorul a prezentat câteva din primele modele de excavatoare pe senile si încarcatoare pe pneuri dotate cu tehnologia SCR care determina atingerea standardului Tier 4 Interim. Aceasta solutie dezvoltata de FPT Industrial este un sistem de tratare ulterioara a gazelor care separa moleculele din NOx &ici
mai multe detalii ...
LANDINI MASSEY FERGUSON 3538900M91 SAME-SLH 007.9445.4 LANDINI MASSEY FERGUSON 1432373M91 Rola cu 2 flansa SAME-SLH 160.9114.4 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4993394 MAC-MOTER 20020012 LANDINI MASSEY FERGUSON 1432373M92 SAME-SLH 0.007.9445.4/10 LAMBORGHINI 424.9414.4 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4974656 CNH-FIAT NEW HOLLAND 5193566 LANDINI MASSEY FERGUSON 3538902M91 C684L CNH-FIAT NEW HOLLAND 79048330 ITM B04400B0M00 CNH-FIAT NEW HOLLAND 76029460 CNH-FIAT NEW HOLLAND 5109813 Tractor agricol ITM B04400B0Y00 BERCO FT2953 BERCO FT1453 CNH-FIAT NEW HOLLAND 4964280 VPI VFT2953V LAMBORGHINI VENIERI 724.9.051 CNH-FIAT NEW HOLLAND 5111356

Sediu : 700045 Iasi, Strada Sfantul Lazar nr. 27, Kapital Invest Building -  etajul 2
Depozit :
700382 Iasi,Str. Aurel Vlaicu 88
600343 Bacau,Str. Letea 32
062202 Bucuresti, Str. Preciziei 32
2059 Chisinau, Str. Petricani 19/4

Telefon Romania:
+40 374 048 444
+40 743 122 261
Telefon Moldova:
+37 322 893 762
Telefon Ucraina:
+38 0947 101 435
Telefon Bulgaria:
английски и руски език
+35 924 915 277
office@commatech.ro